YouTube Music از مرز 50 میلیون عبور کرد

[ad_1]

سازمان دهندگان سرویس YouTube برای پخش موسیقی نشان دادند که تعداد مشترکان آن از 50 میلیون نفر فراتر رفته است ، به عنوان نشانه ای از رشد سریع این گروه ، که به دنبال غلبه بر تفاوت با Spotify ، اولین در این زمینه است.

به گفته گروه تحقیقات رسانه ای که در بازار تخصص دارد ، Spotify ، آمازون و اپل از YouTube Music جلوتر هستند ، اما سرویس موسیقی در حال گسترش است.

این از YouTube دریافت شده است ، که به نوبه خود متعلق به Google است.

مارک مولیگان ، تحلیلگر در Media Research می گوید: “YouTube Music Google در سالهای اخیر پیشرفت های چشمگیری در صنعت داشته است و در بسیاری از بازارهای نوظهور و در سراسر جهان محبوبیت پیدا کرده است.”

در سه ماهه اول سال ، Spotify 32 درصد از بازار پخش موسیقی جهان را در اختیار داشت ، در حالی که برای اپل موزیک 16 درصد و برای آمازون 13 درصد بود.

طبق تحقیقات رسانه ای ، سهم YouTube Music 8 درصد است ، پس از سهم Tencent چین از 13 درصد.

لیور کوهن ، رئیس بخش موسیقی یوتیوب ، در مورد 50 میلیون مشترک این پلت فرم می گوید: “ما شاهد رشد چشمگیری در کشورهایی مانند کره ، هند ، ژاپن ، روسیه و برزیل هستیم ، جایی که علاقه به موسیقی بسیار زیاد است.”

“پیشنهادات منحصر به فرد[на тази услуга]وی گفت: … هم در بازارهای نوظهور و هم در بازارهای پیشرفته طنین انداز است. “

یوتیوب در ماه ژوئن فاش کرد که در 12 ماه گذشته بیش از 4 میلیارد دلار برای صنعت موسیقی هزینه کرده است.

به گفته مولیگان ، YouTube Music در سال گذشته سریعترین سرویس پخش موسیقی بود و مشترکان آن 60 درصد افزایش یافت.

بر اساس تحقیقات رسانه ای ، مجموع مشترکان خدمات پخش موسیقی در سه ماهه اول سال جاری بیش از 19 میلیون نفر افزایش یافته و به 487 میلیون مشترک رسیده است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *