Yeongdeungpo-gu با نصب نرده کشویی برای اولین بار در سئول ، ایمنی جاده مدارس را تضمین می کند

[ad_1]

نصب نرده محافظ برای کشویی درها در جاده مدرسه بین مدرسه ابتدایی Yeongjung و بازار عمده فروشی

[보안뉴스 박미영 기자] گزارش شد که Yeongdeungpo-gu اولین حصار کشویی را در سئول در پیاده رو Yeongjung-ro 71 از 166 Yeongsin-ro نصب کرد ، جایی که Yeongjung-cho و بازار عمده فروشی Yeongdeungpo-dong.

[사진=영등포구]

اگرچه منطقه خوشه ای بازار عمده فروشی روبروی Yeongjungcho به عنوان منطقه حفاظت از کودکان تعریف شده بود ، اما نصب نرده ها به دلیل علایق و شرایط مختلف دشوار بود.

بر این اساس ، این منطقه از ماه آوریل پس از بازنگری در قانون به اصطلاح “رژیم غذایی مدنی” ، که تحریم های مربوط به حوادث رانندگی در مناطق حفاظت شده کودکان را در مارس سال گذشته تقویت کرد ، به ارتباط و گفتگو با نمایندگان فروش ادامه داد.

گو پس از انعقاد قرارداد به یک سفر میدانی رفت و کار نصب نرده را آغاز کرد. قسمت نصب در مجموع به 146 متر می رسد و نرده محافظ به عنوان حصاری از نوع حصار با ارتفاع 1 متر نصب می شود.

علاوه بر این ، سه درب کشویی اضافی در گاردریل تعبیه شده بود تا حداقل فضای پارک برای بازرگانان در نظر گرفته شود. نمایندگی نزدیک درب وظیفه باز و بسته شدن درب را در ساعات خاص ، از جمله بعد از ساعت 17:00 در روزهای هفته و بعد از ساعت 15:00 در آخر هفته انجام می دهد.

این کارمند سابق توضیح داد که جزئیات مربوط به نصب گاردریل ، مانند محل نصب گاردریل و علامت گذاری و کنترل باز و بسته شدن درها ، از طریق گفتگو و توافق دفتر دفتر و فروشنده انجام شده است.

علاوه بر این ، مقام سابق گفت که حصار نصب شده این بار اولین حصار از نوع کشویی است که در سئول معرفی شد و از این جهت مهم بود که از طریق گفتگو و گفتگوی مداوم با بازرگانان بازار چاره ای فراتر از مفهوم یک پروژه ساده پیدا کرده بود. ایمنی جاده با کودکان. اضافه.

Yeongdeungpo-gu یکی از شهرداری هایی است که در چند سال گذشته تعداد مرگ و میر در تصادفات جاده ای در سراسر کشور داشته است ، اما در نتیجه تلاش های آن برای بهبود دقیق و سیستماتیک مدیریت ترافیک ، تعداد کشته ها 22 2018 ، 11 در سال 2019 و 2020. تعداد به طور قابل توجهی کاهش یافت و به 8 نفر رسید. از زمان تعیین یونگدونگپو به عنوان منطقه اداری ، این اولین رقم تلفات یک رقمی است.

برای دستیابی به این نتایج ، شهر بودجه پروژه های ایمنی ترافیک را که تنها 290 میلیون درآمد در سال 2018 بود ، به 830 میلیون درآمد در سال 2019 و 2.13 میلیارد درآمد در سال 2020 توسعه داد و 2.91 میلیارد درآمد کسب شده در سال 2021 را نیز فراهم کرد وی قصد دارد به طور فعال در آن سرمایه گذاری کند پروژه های مختلف بهبود ایمنی ترافیک.

چای هیون ایل ، رئیس Yeongdeungpo-gu ، گفت ، “این نصب یک نرده ایمنی کشویی برای مدرسه ابتدایی Yeongjung یک نمونه ارزشمند است ، که با بحث و گفتگوهای مداوم نه تنها با مناطق ، مدارس و والدین ، ​​بلکه با بازرگانان محلی نیز حاصل شده است. “من تمام تلاش خود را به کار می گیرم تا یونگدونگو را شهری با ایمنی دلپذیر در ترافیک قرار دهم.”
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *