Wonju City 6 ربات را برای مجموعه بازیافت هوش مصنوعی نصب می کند

[ad_1]

[보안뉴스 박미영 기자] برای تحریک علاقه داوطلبانه شهروندان به گردش منابع و ترویج بازیافت ، وونجو شش ربات بازیابی هوش بازیابی را در چهار مرکز چند منظوره در شهر نصب کرده و از بیست و هشتم کار خود را آغاز کرده است.

مکانهای نصب عبارتند از توالت کنار تالار شهر وونجو (1 واحد) ، غرفه میدان جوانان (2 واحد) ، مرکز تغییر آب و هوا پارک آب ساحلی Haenggu-dong (2 واحد) و محل جمع آوری جداگانه در کتابخانه مرکزی از شهر وونجو (1 قطعه)

ربات بازیافت و جمع آوری هوش مصنوعی خود جعبه ها را شناسایی ، مرتب سازی ، فشرده و ذخیره می کند و بطری های پلاستیکی را پاک می کند و مواد دیگر را برمی گرداند. پس از تخلیه محتویات ، حذف برچسب و قرار دادن در شکاف ، 10 امتیاز برای هر جعبه یا بطری پلاستیکی شفاف جمع می شود.

برای هر نفر حداکثر 100 امتیاز می توان قرار داد و امتیازات جمع شده را می توان با بازپرداخت 2000 امتیاز یا بیشتر به 1 امتیاز کسب شده در وب سایت Superbin تبدیل کرد.

Park Sangyong ، رئیس اداره منابع زنده ، گفت: “از آنجا که این روشی است که منابع از دست رفته را به عنوان امتیاز جمع می کند و آنها را به صورت نقدی باز می گرداند ، انتظار می رود آگاهی از گردش منابع تغییر کند ، که منجر به مشارکت داوطلبانه در مجموعه جداگانه می شود. “” فرهنگ بازیافت در جامعه محلی گسترده است. “امیدوارم که فرصت چنین کاری را داشته باشم.”
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) تولید مثل-توزیع مجدد غیر مجاز ممنوع است>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *