Veritas NetBackup 9 منتشر شد ، برای اطمینان از مقیاس پذیری قابل استفاده است

[ad_1]

با استفاده از مقیاس Flex به NetBackup 9 ، افزودن گره در صورت لزوم ، بهره وری مدیریت را بهبود بخشید

[보안뉴스 이상우 기자] Veritas Korea (مدیر عامل شرکت Won-Young Cho) از راه اندازی Veritas NetBackup 9 خبر داد ، که انعطاف پذیری و سادگی عملیاتی را در لبه ، هسته و ابر بهبود می بخشد. NetBackup 9 راه حلی است که برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان فعال در مراکز داده چند ابر در محیط های ناهمگن که نیاز به یک بستر محافظت از داده دارند بدون اینکه عملکردی به خطر بیاندازد ، طراحی شده است.

[이미지=베리타스코리아]

NetBackup 9 مقیاس Flex را اضافه می کند که گزینه های مقیاس گذاری نصب را ارائه می دهد. معماری جدید یک رویکرد تبدیل بیش از حد به حفاظت از داده را فراهم می کند که هم سادگی ابر و هم مقیاس پذیری را برای مراکز داده داخلی فراهم می کند.

با استفاده از مقیاس Flex NetBackup ، شرکت ها برای پیش بینی ظرفیت مورد نیاز یا پتانسیل رشد آینده مجبور نیستند منابع خود را از قبل ذخیره کنند ، بلکه به سادگی در صورت لزوم گره ها را اضافه و استفاده می کنند. این ویژگی به شرکت ها کمک می کند تا استاندارد سازی را در راه حل های Veritas ، از جمله موارد مقیاس گذاری ، از بین بردن پیچیدگی مدیریت راه حل های محافظت از داده گسسته ، گسترش دهند.

مدیر عامل شرکت وریتاس کره ، وون یانگ چو گفت: “با همه گیری جهانی کرونا 19 ، شرکت ها در حال افزایش نوآوری دیجیتال مانند گسترش پذیرش ابری هستند ، اما شکافی وجود دارد که زیرساخت های محافظت از داده قادر به رفع آن نیستند. NetBackup 9 جدید راه حلی است که این “شکاف تحول” را پر خواهد کرد. “ما می توانیم از هر ابر ، منبع داده و بار موجود در هر مدل استقرار محافظت کنیم و از انعطاف پذیری مهم برای تجارت برخوردار باشیم. این مجموعه جامع ترین انتخاب مشتریان در صنعت را در بستر یکپارچه خود ارائه می دهد. Veritas قدرتمندترین و جامع ترین راه حل های محافظت از داده ها را برای کمک به مشتریان تجاری محلی در ادامه تحول دیجیتال و تداوم کار در یک محیط پیچیده و چند ابر ارائه می دهد. “

تاکنون NetBackup Solutions یک مدل نصب انعطاف پذیر ارائه کرده است و Veritas توضیح داده است که با حالت Hyper-Converged تازه اضافه شده ، مشتریان در حال گسترش راه حل های خود با کاهش پیچیدگی ، هزینه و ریسک هستند. حالت استقرار NetBackup که بصورت نرم افزاری تعریف شده است: ..) شامل NetBackup Scale-out ، یک راه حل تعریف شده برای نرم افزار مرکز داده ابر تبدیل شده اتوماتیک نسل بعدی.

با راه اندازی NetBackup 9 ، Veritas در حال گسترش تلاش های خود برای کاهش پیچیدگی IT فناوری اطلاعات است. NetBackup با ارائه همه جانبه محافظت از داده ها ، کشف ، محافظت و اتوماسیون بازیابی بین هسته به ابر و ابر از ابر ، مدیریت داده ها را در یک محیط پویا ساده می کند.

NetBackup 9 recently به تازگی راه اندازی شده است و یک سیاست خودکار پیشرفته است که کلیه جنبه های نصب ، تهیه ، مقیاس گذاری ، تعادل بار ، عملیات تلفیق ابر و بازیابی و موارد دیگر را مدیریت می کند. △ زمان هزینه خدمات حفاظت از داده. ، آسیب پذیری های امنیتی را می بندد و ویژگی اولویت API را برای خطر کاهش می دهد که ادغام مجموعه ابزارهای موجود شرکت و گردش کار مبتنی بر ابر را عمیق تر و عمیق تر می کند

NetBackup 9 شامل ویژگی های جدیدی است که حفاظت از داده های سازمانی را برای محیط های مهم OpenStack ساده می کند. علاوه بر این ، با استفاده از هسته OpenStack API ، یکپارچه سازی یکپارچه ، مدیریت چند سرویس گیرنده و ویژگی های خودآموز مدیریت خود سرویس را فراهم می کند. علاوه بر مقیاس پذیری و مزایای عملکرد ، NetBackup 9 به طور قابل توجهی هزینه ها و هزینه های اداری را کاهش می دهد ، در حالی که عملیات پشتیبان گیری و بازیابی OpenStack بسیار کارآمد را هم به صورت محلی و هم در فضای عمومی ارائه می دهد.

با این راه اندازی ، Veritas قصد دارد فرصت های بیشتری برای راه حل در اختیار مشاغل قرار دهد. از طریق مدیریت امنیت محافظت از داده های راه حل های NetBackup ، شرکت ها می توانند سیلوها را از بین ببرند ، خطر حملات باج افزار را کاهش دهند ، الزامات مدیریت و انطباق را برآورده کنند و بازگشت سرمایه را افزایش دهند.

در همین حال ، Veritas اخیراً HubStor ، یک بستر داده ابر را خریداری کرده است که روش های پشتیبان و پشتیبان را برای ارائه خدمات داده های سازمانی در یک سیستم عامل در محیط های مختلف ابر فراهم می کند.

با افزودن مرکز خرید به نمونه کارهای Veritas ، مشتریان می توانند بستری فراهم کنند که داده ها در فضای ابری ، مرکز داده ، لبه واقع شوند ، از جمله داده های SaaS مانند Microsoft 365 ، Google Workspace ، Slack و Box. همه داده ها به راحتی می توانند در آن مدیریت و محافظت شوند

هنگامی که فناوری Hubstore در مجموعه Veritas ادغام می شود ، adjust تنظیم سطح موقعیت فردی بسیار پیشرفته recovery بازیابی اطلاعات از یک پورتال سلف سرویس برای استفاده آسان توسط کاربران نهایی △ مطابقت با الزامات حاکمیت داده ها با دسترسی به داده های مناطق مرکز منطقه در سراسر جهان △ یک راه حل پشتیبان SaaS با قابلیت ارائه بینش در مورد تهیه نسخه پشتیبان و گزارش گیری از نسخه پشتیبان تهیه کنید
[이상우 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *