Taewoong Jeong ، مدیر عامل ESKA “ما حتی در شرایط اضطراری زندگی روزمره خود را ایمن نگه خواهیم داشت”

[ad_1]

مصاحبه با جئونگ ته وونگ ، مدیرعامل ESKA ، یک نماینده هوشمند راه حل تقویت فیلم با دید کم

[보안뉴스 엄호식 기자] ESCA در سال 2011 تاسیس شده است ، یک شرکت راه حل های امنیتی ویدئویی با یک راه حل هوشمند برای تقویت فیلم با دید کم است که با استفاده از فناوری فیلتر اختراع شده در داخل تولید شده است. راه حل افزایش تصویر با دید کم ESKA به ایجاد منظره ای روشن و واضح حتی در محیط هایی مانند ظهور ریزگردها ، که سال گذشته به عنوان یک فاجعه اجتماعی شناخته شده بود ، و همچنین مه و مه دریایی معمولی کمک می کند. در سال 2019 ، توسط وزارت اداره عمومی و امنیت به عنوان یک محصول ایمنی در برابر بلایای طبیعی تأیید شده است که می تواند آسیب های ناشی از بلایا و حوادث مختلف را کاهش دهد و سطح ایمنی عمومی را افزایش دهد.

▲ جئونگ ته وونگ ، مدیر عامل ESKA[사진=보안뉴스]

شایعه شده بود که اسکار ، که به طور مداوم با فن آوری جامد در حال رشد است ، پس از 10 سال پیونگ یانگ را ترک کرد و به خانه جدیدی در هوگی دونگ ، آنیانگ نقل مکان کرد. ما با Taewoong Jeong ، مدیرعامل ESCA ملاقات کردیم که با حدود 40 کارمند شرایط سخت کرونا 19 را پشت سر می گذارد و به سمت آینده ای بهتر پیش می رود ، و در مورد جابجایی دفتر اسکار ، فناوری و چشم انداز آینده شنیدیم.

لطفا دفتر جدید خود را معرفی کنید خانه جدید اسکار مرکز SK V1 در ایستگاه گومژئونگ است که در هاگی-دونگ ، آنیانگ ساخته شده است و در مجموع 350 پیونگ را در 11 اتاق طبقه 4 این ساختمان اشغال می کند. امکانات اصلی شامل دفتر مرکزی ، مرکز تحقیقات ، کارخانه تولید ، اتاق آزمایش ، اتاق با دما و رطوبت ثابت ، سالن کنفرانس ، اتاق سمینار و اتاق آرامش است.

در همین حال ، با افزایش اندازه شرکت ، نگرانی های زیادی در مورد جابجایی شرکت از جمله مکان و اندازه وجود داشت. سپس من به برخی از اصول رسیدم. قبل از هر چیز ، کارمندان باید بتوانند به راحتی سفر کنند و شرکتی که در آن جا مستقر می شود باید برای کارمندان آنها خوشایند باشد. و به عنوان یک شرکت عالی در آنیانگ ، ما نباید تا آنجا که ممکن است شهر آنیانگ را ترک کنیم. پس از ایجاد اصول کلی ، اندیشه های من کوتاه شد و پس از انجام معاینه مقدماتی دفتر فعلی در مقابل کارکنان ، تصمیم گرفتم حرکت کنم. این مکان بسیار نزدیک به ایستگاه Geumjeong است و از آنجا که یک ساختمان جدید است ، بسیار تمیز و راحت است.

چگونه با صنعت امنیت ارتباط برقرار کردید؟ در نمایشگاه Daejeon Expo در سال 1993 ، من رئیس PM شدم و وارد صنعت امنیت فیلم شدم. در آن زمان ، من با اتصال یک دوربین آنالوگ به یک کابل کواکسیال با یک دستگاه ضبط ویدئو ، نه یک DVR ، ضبط می کردم. در حال حاضر ، اکثر دستگاه های امنیتی ویدئو به یک شبکه متصل هستند ، بنابراین نصب و نگهداری آن نسبتاً آسان بود ، اما در آن زمان کابل ها برای هر دوربین نصب شده بودند و در صورت تغییر مکان ، کابل جدیدی از محل ضبط کننده به محل دوربین . خاطرات نصب اغلب به یاد می آیند. بنابراین ، پس از برقراری ارتباط با صنعت امنیت ، به UK Electronics ، یک شرکت تدارکات عمومی عالی ، پیوستم و برای ساخت یک سیستم نظارت تصویری به عنوان مدیر عامل شرکت شروع کردم. در آن زمان ، من به یاد می آورم که برای نصب سیستم نظارت بر آتش سوزی در جنگل به کوهی به نام کوه ، که در سراسر کشور کاملاً معمول است ، رفته بودم. الان هم ، بعضی اوقات هنگام شام با کارمندان ، از آن به عنوان یک کار غیرقابل حل استفاده می کنم تا داستان مشکلاتم در آن زمان را بگویم.

ESCA یک شرکت راه حل برای افزایش فیلم با دید کم است. تفاوت فیلتر افزایش تصویر با دید کم ESCA و عملکرد تاری که در دوربین های عمومی استفاده می شود چیست؟ راه حل تقویت کننده فیلم با دید کم ESKA اساساً دو فیلتر در دوربین نصب می کند و با استفاده از نرم افزار تشخیص خودکار کم دید به طور خودکار میزان کم دید در اثر مه ، گرد و غبار یا دود را اندازه گیری می کند. علاوه بر این ، SW تعیین می کند که آیا فقط فیلتر اول (فیلتر SW) یا فیلترهای پیچیده اول و دوم را با توجه به شرایط اعمال کنید و یا فیلتر را به طور خودکار کنترل می کند. بنابراین ، اگر دید کاربر بدون اقدام کاربر از بین برود ، یک فیلتر مناسب به طور خودکار اعمال می شود و در صورت بهبود دید ، مقدار اصلاح شده تشخیص داده می شود و فیلتر به طور خودکار برداشته و در حالت عادی کار می کند.

در مقایسه با کره (اسکار) ، فناوری بهبود دید کم در خارج از کشور چگونه است؟ اول از همه ، من فکر می کنم که اصطلاح “بهبود یافته ویدیو” نه تنها در کره بلکه در سراسر جهان توسط ESKA برای اولین بار استفاده شد. علاوه بر این ، ما سعی کردیم این را از مرحله توسعه و برنامه ریزی راه حل برای بهبود فیلم با دید کم متمایز کنیم ، به جای ویژگی هایی مانند تاری یا افزایش مه ، که به صورت جزئی در زمینه های امنیت فیلم داخلی و خارجی استفاده می شود.

نظارت تصویری از وضوح 2M عبور کرده و اخیراً تصاویر با وضوح بالا 4K مجهز به هوش مصنوعی و فناوری یادگیری عمیق ارائه کرده است و به خودی خود به مرحله شناسایی و تجزیه و تحلیل اشیا رسیده است. با این حال ، همه این ویژگی ها به یک پیش شرط نیاز دارند تا ویدیو به وضوح قابل مشاهده باشد. ما “دید کم” را از نظر مه و دود ، گرد و غبار ریز ، گرد و غبار زرد و نور کم تعریف کردیم ، که در دید مورد نیاز برای انتقال فیلم ، که اساسی ترین عملکرد نظارت تصویری است ، تداخل ایجاد می کند و سعی کردیم یک راه حل مستقل برای سپس بهبود یابد

راه حل افزایش تصویر ESCA با دید کم ، با استفاده از یک فیلتر نوری و یک فیلتر SW به صورت ترکیبی ، یک اثر عالی تصویر را به دست می آورد. علاوه بر این ، دوربین مدار بسته میزان دید کم خود را اندازه گیری می کند و فیلتر بهینه را به صورت مرحله به مرحله با توجه به مقدار اعمال و کنترل می کند و راحتی کاربر را افزایش می دهد. در آینده ، ما قصد داریم سرمایه گذاری تحقیق و توسعه را بیشتر افزایش دهیم تا وقتی که “تقویت فیلم با دید کم” ظاهر می شود ، کلمه “انقباض” ظاهر شود.

لطفا محصولات نمایندگی ESKA را معرفی کنید. ENDP-53630RSAL ، یکی از محصولات برجسته ما ، یک دوربین گنبد پرسرعت است که مجهز به زوم اپتیکال 36x و فیلتر LV (فیلتر افزایش تصویر با دید کم) است. نصب و راه اندازی شده است. این محصول دارای مزیت رضایت بالایی از طرف مسئول عملیات در محل است و توسط وزارت ادار Ministry عمومی و امنیت در سال 2019 به عنوان یک محصول دارای گواهینامه ایمنی در برابر بلایا معرفی می شود ، که امکان عقد قرارداد خصوصی را فراهم می کند.

ENUP-20420RL یک دوربین گلوله ای مجهز به فیلتر LV است و عمدتا در پارکینگ های داخلی و خارجی و همچنین نظارت تصویری برای امنیت نصب می شود. به طور خاص ، در صورت آتش سوزی ، می توان از فیلتر LV برای تعیین محل نجات حتی در حضور دود استفاده کرد ، که امکان نجات سریعتر را فراهم می کند.

در نیمه دوم سال جاری ، ما قصد داریم محصولی بهتر از راه حل فعلی افزایش تصویر با دید کم به بازار عرضه کنیم. به همین دلیل است که کارکنان آزمایشگاه ما هر روز دیر دعوا می کنند. شاید بتوانید انتظار راه حلی را داشته باشید که به شما اجازه دهد هویت منحصر به فرد اسکار را با وضوح بیشتری تجربه کنید.

لطفا موارد نصب نماینده را نیز ارائه دهید. به عنوان یک نمونه نماینده نصب ، به نظر می رسد پروژه پیش بینی و هشدار فاجعه در شهر بوسان قابل ذکر باشد. شهر متروپولیتن بوسان بیش از هر شهر دیگری برای نظارت بر بلایای ناشی از توفان و باران های سیل آسا که هر ساله اتفاق می افتد ، در امکانات بیشتر سرمایه گذاری می کند. ما بسیار افتخار می کنیم که به نظر می رسد محصولات ما که برای نظارت بر بلایا استفاده می شود ، برای ایمنی شهروندان بوسان بسیار مفید نیستند.

علاوه بر این ، 600 دوربین و راه حل VMS در بیمارستان دانشگاه ملی Chungnam نصب شده و مورد استفاده قرار گرفته است که به تازگی در شهر Sejong ساخته شده است. اخیراً ، فردی که از نظر ویروس کرونا مورد تایید قرار گرفته بود ، به بیمارستان دانشگاه ملی Chungnam رفت و من شنیدم که ما از سیستم نظارت تصویری نصب شده برای یافتن فرد تایید شده و قرنطینه وی استفاده کردیم.

علاوه بر این ، ما موارد نصب مختلفی داریم ، زیرا پروژه های فعال مانند بازار پیشگیری از جرم در آنیانگ ، پیشگیری از زندگی در شهر ججو و پروژه زمین زیست محیطی در شهر آنسئونگ در بازار عمومی وجود دارد.

من می دانم که سهم ESCA در امور عمومی بسیار زیاد است. من همچنین در مورد وضعیت فعلی گسترش در بازارهای خارج از کشور کنجکاو هستم. وقتی 100٪ از فروش ESCA در نظر گرفته شود ، بازار عمومی حدود 80٪ و 20٪ باقیمانده مربوط به بازار خصوصی و خارج از کشور است. ما به عنوان اولین سال توسعه در خارج از کشور ، بازاریابی تهاجمی را با سال 2020 برنامه ریزی کردیم ، اما به دلیل COVID-19 ، نمایشگاه های امنیتی داخلی و خارجی لغو شدند ، در حالی که سفرهای تجاری خارج از کشور نیز دشوار بود ، که منجر به تغییرات زیادی در برنامه های گسترش خارج از کشور شد.

ESCA نه تنها حق ثبت اختراع داخلی را به دست آورده است ، بلکه در ایالات متحده و ژاپن نیز حق ثبت اختراع را به دست آورده است و همچنین در اروپا و چین نیز به دنبال ثبت اختراع است. به ویژه ، در بازار ژاپن ، جایی که عرضه محصولات ما آغاز شده است ، به دلیل پاسخ مطلوب شرکت های داخلی ، سفارشات اضافی در سال جاری انتظار می رود. اگرچه امسال اوضاع آسان نیست ، اما هدف ما این است که حدود 10-15٪ از کل فروش خود را در فروش از خارج انجام دهیم.

دفتر جدید نیو اسکار در هاگی دونگ ، آنیانگ واقع شده است.[사진=보안뉴스]

در سال 2020 ، بسیاری از شرکت ها از کرونا 19 رنج بردند. اسکار کنجکاو است که چگونه این وضعیت را پشت سر گذاشته و چگونه به آن دست یافته است. ما به دلیل کرونا 19 نیز سال سختی را پشت سر گذاشتیم ، اما در داخل کشور یک سیستم انعطاف پذیر برای رفت و آمد به محل کار برای جلوگیری از ساعات اوج مسافرت ایمن به کارگران معرفی کردیم. بعلاوه ، در مورد بخشهای فروش یا مدیریت بازرگانی که اغلب به دلیل ماهیت کار خود به خارج از کشور سفر می کنند ، با روشن کردن کار از راه دور ، برای هر شرایط اضطراری آماده می شوند.

بنابراین ، همه کارمندان ما برای ایجاد یک سال رشد ، متحد شده اند که این یک قدم دیگر در مقایسه با سال گذشته است. به عنوان مدیرعامل ، فقط از همه کارکنان ESCA برای این امر سپاسگزارم. در شاهکار نوه یک جمله وجود دارد (عشق کودکان به بالا و پایین (上下 洞 欲 者 勝: اگر افراد بالا و پایین قلب یکسانی داشته باشند ، مطمئناً پیروز می شوند)). من فکر می کنم این نتیجه کار همه کارمندان ESCA است که با هم کار می کنند.

بزرگترین چالشهای شرکتهای محلی امنیت ویدیو کدامند؟ اگر به مورد مرکز تجاری در بازار عمومی مانند ESCA ما نگاه کنید ، بار هزینه های صدور گواهینامه محصول زیاد است. در هنگام فروش محصولات از طریق خرید عمومی ، در گذشته شما فقط به مجوز موج رادیویی (KC) احتیاج داشتید ، اما اخیراً مجوزهای مختلف محصول مانند TTA ، گواهینامه MAS (KCL) و گواهینامه KC را دریافت می کنید که به قیمت قابل توجهی نیاز دارد. معمولاً هزینه صدور گواهینامه برای یک کالا بیش از 10 میلیون درآمد کسب می کند ، اما اگر ده ها محصول مانند محصولات ما داشته باشید ، صدها میلیون دلار کسب اعتبار برای دریافت گواهینامه همه این محصولات است ، بنابراین برای مشاغل کوچک و متوسط ​​بسیار سنگین است.

البته گواهینامه محصول الزامی است. با این حال ، امیدواریم با گسترش نهادهای صدور گواهینامه ، کاهش هزینه های صدور گواهینامه و ساده سازی گواهینامه ، بار زمان و هزینه ها به حداقل برسد. و امیدوارم که این امر با سرمایه گذاری در هزینه های کاهش یافته در توسعه فناوری ، به افزایش رقابت محصولات کمک کند.

برنامه ها و اهداف اسکار برای سال 2021 چیست؟ از زمان تأسیس آن در سال 2011 ، به نظر می رسد که من و کارمندانم با بی صبری سخت کار می کنیم. اکنون که شرکت کم کم در حال ثبات است ، می خواهم به جای گسترش مقیاس خارجی ، سعی در ایجاد یک شرکت قابل توجه داشته باشم.

علاوه بر این ، به نظر می رسد که به دلیل کرونا 19 ، روز به روز نور شدید به تدریج دیده می شود. امیدوارم سالی فرا برسد که نه تنها افراد در صنعت امنیت ویدئو ، بلکه همه مردم هر کاری انجام دهند خواستن اسکار نیز مانند ببر مانند ببر ، مانند ببر به طور تند و سرد مورد قضاوت قرار می گیرد ، اما مانند گاو کند است ، اما با احتیاط مرحله به مرحله رشد خواهد کرد.
[엄호식 기자([email protected])]

www.boannews.com) کلیه حقوق محفوظ است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *