Suwon City ، سیستم تأمین آب از راه دور در Yonmu-dong

[ad_1]

جمع آوری و تحلیل مقادیر کنتور در زمان واقعی با استفاده از اینترنت اشیا و شبکه های ارتباطی

[보안뉴스 박미영 기자] Suwon City “سیستم خواندن کنتور از راه دور کنتور آب” را در منطقه Yonmu-dong ، جایی که “پروژه بازآفرینی شهری جدید شهر هوشمند” در حال انجام است ، ساخته است.

[사진=수원시]

شهر سوون در اکتبر سال گذشته شروع به ساخت سیستم خواندن کنتور از راه دور برای 464 مشتری (مبلمان و امکانات با استفاده از منبع آب) در یونمو دونگ 257-17 کرد و اخیراً تکمیل شد.

کنتورهای دیجیتال “قادر به خواندن کنتورهای دیجیتال” و “پایانه ارتباطی” در مبلمان و تجهیزات مورد نظر نصب شده اند که قرائت کنتور را به یک سرور منتقل می کنند و یک سرور سیستم بر روی سیستم آبرسانی ساخته شده است که به صورت بلادرنگ دریافت می کند اطلاعات دفتر در سوون.

سیستم خواندن کنتور از راه دور سیستمی است که با استفاده از IoT (اینترنت اشیا) و شبکه ارتباطی یک ارائه دهنده خدمات ارتباطی ، مقدار کنتور را در زمان واقعی جمع آوری و تجزیه و تحلیل می کند ، هزینه استفاده را می گیرد و میزان نشت را کنترل می کند و اینکه ناهنجاری در تأمین آب.

در صورت وجود نشت ، می توانید برای افزایش جریان سریع اقدام کنید. علاوه بر این ، هنگامی که مصرف آب مشتری بیش از حد متوسط ​​باشد ، یک پیام اعلان برای کاربر ارسال می شود.

شبکه ایمن برای مراقبت از خود افراد مسن نیز با استفاده از داده ها برای تجزیه و تحلیل خواندن از راه دور ابزار اندازه گیری ایجاد می شود. اگر خانوارهای یک ساله به عنوان “مصرف کنندگان مورد علاقه” شناخته شوند و برای مدت طولانی از آب استفاده نکنند ، یک برنامه پاسخگویی آغاز می شود.

متن اعلان به طور خودکار برای کودکان بزرگتر و همسایگان که مشخصات تماس خود را ثبت کرده اند ارسال می شود و آنها با دفتر لوله کشی تماس می گیرند تا بیرون بودن را بررسی کنند. علاوه بر این ، آنها با استفاده از مددکار اجتماعی مسئول به عنوان دستیار برای مدیریت فقط افراد مسن مراجعه می کنند.

در اکتبر 2019 ، یونمو-دونگ به عنوان سایت هدف “رقابت برای یک توافق نامه جدید برای بازسازی محیط زیست شهری در نیمه دوم سال 2019” ، که توسط وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل برگزار شد ، انتخاب شد. این پروژه که در سال 2020 آغاز شده است ، تا سال 2023 مرحله به مرحله اجرا می شود.

Suwon City با استفاده از یک راه حل هوشمند مبتنی بر تجزیه و تحلیل داده های بزرگ ، برنامه ای را برای بازسازی شهرهای Yonmu-dong تدوین کرده است. در رابطه با پروژه بازآفرینی شهری Yeonmu-dong ، “ایجاد یک منطقه پایه روستای Yonmu” ، “بهبود مسکن” ، “پروژه بهبود محیط روستایی” و “پروژه احیای مجدد جامعه” حدود 10 سرویس هوشمند ارائه می شود که نیازهای ساکنان را منعکس می کند کاربردی.

تبلیغ “واقعیت مختلط در داخل خانه” ، “واقعیت مخلوط در داخل خانه” ، “AI (هوش مصنوعی) سرویس تشخیص صدا برای افراد مسن که تنها زندگی می کنند” و “انرژی صفر” ، یک سرویس برای حمایت از فعالیت های داخلی ، با استفاده از مکان مدرن Yonmu دهکده اولیم که فضای اصلی روستا خواهد بود و فضای اولیم برای ادغام نسل ها.

واقعیت مختلط فضای داخلی به منظور ایجاد محیطی است که اجازه فعالیت های داخل و خارج را می دهد. این محدودیت های مکانی را با کمک فناوری مدرن حل می کند و محتوایی را فراهم می کند که برای همه طبقات ، از کودکان گرفته تا افراد مسن قابل استفاده است.

خدمات تشخیص صدای AI برای افراد مسنی که به تنهایی زندگی می کنند مراقبت از سالمندان است که فقط با ارائه یک سرویس سوb استفاده فقط برای افراد مسن و نصب یک دستگاه AI که می تواند وضعیت اضطراری را مطلع کند. انرژی صفر برای کاهش مصرف برق و هزینه های گرمایش و سرمایش آب با استفاده از فناوری روز است.

علاوه بر این ، با نصب یک سیستم مدیریت روشنایی خیابانی مبتنی بر اینترنت اشیا، مبتنی بر اینترنت ، یک پلت فرم IoT سبز IoT (جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات رشد گیاه) و یک تپه هوشمند (امکانات کنترل خوب آب و هوا) ، یک سیستم ایمنی تنظیم می شود و انرژی برای کاهش آن استفاده خواهد شد علاوه بر این ، این برنامه قصد دارد برنامه ای خودگردان را راه اندازی کند که در آن ساکنان می توانند با کار در “پردیس تولیدکنندگان” مشکلات محلی را به تنهایی حل کنند.

یک مقام مسئول شهر سوون گفت: “روش کنونی خواندن کنتور ، که در آن دستگاه های قرائت کنتور ماهیانه یکبار به مشتری مراجعه می کنند ، پاسخگویی سریع به نشت یا خرابی مشکل بوده است.” من قادر به مدیریت و پاسخگویی موثرتر خواهم بود. انتظار داشتم
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *