Suprema-Hubidic ، راه حل یکپارچه قرنطینه امنیتی ، اتحادیه بازرگانی

[ad_1]

یک راه حل تشخیص حرارت بدون تماس مجهز به دماسنج دارای گواهی برای دستگاه پزشکی راه اندازی شده است
اولین تفاهم نامه همکاری بین یک شرکت امنیتی محلی و یک شرکت تجهیزات پزشکی … اجرای حفاظت K-prophylactic ساخته شده با فناوری داخلی

[보안뉴스 엄호식 기자] Suprema ، یک شرکت متخصص در بیومتریک و کنترل دسترسی ، در تاریخ 28th اعلام کرد که یک راه حل یکپارچه امنیتی قرنطینه مجهز به دماسنج دارای گواهی دستگاه پزشکی از KFDA از طریق اتحاد تجاری با متخصص تجهیزات پزشکی Huvidik راه اندازی می کند. این اتحاد تجاری اولین اتحاد تجاری بین یک شرکت تجهیزات پزشکی محلی و یک شرکت امنیت دسترسی است که برای اجرای پیشگیری K ساخته شده با فناوری داخلی مهم است.

CEO مدیرعامل Suprema Moon Young-so (راست) و مدیر عامل شرکت Huvidic ، Shin Jae-ho پس از امضای توافق نامه اتحاد کسب و کار ، با یکدیگر دست می دهند[사진=슈프리마]

این دو شرکت تلاش می کنند امنیت قرنطینه متمایز را از طریق “راه حل تشخیص گرما بدون تماس” که محصول کنترل دسترسی Suprema و دماسنج گواهی دستگاه پزشکی Termogate را از وزارت سازمان غذا و دارو متصل می کند ، به مشتریان ارائه دهند. ترمینال تشخیص چهره Suprema و همچنین محصول تشخیص اثر انگشت BioStation 2 و دستگاه کارت XPass 2 RF نیز توسعه قفل را به پایان رسانده اند و یک راه حل قرنطینه امنیتی را راه اندازی می کنند که می تواند برای اولین بار با سیستم های تشخیص اثر انگشت استفاده شود و نقشه های کره در این ماه.

Huvidic Thermogate یک دماسنج مادون قرمز غیر تماسی است که وقتی پوست پیشانی و مچ دست در مقابل سنسور قرار می گیرد ، به طور خودکار دمای بدن را اندازه گیری می کند. مانند محصولات کنترل دسترسی Suprema ، برای قرنطینه مطلوب است زیرا امکان اندازه گیری رو در رو و تأیید درجه حرارت بدن بین فرد مسئول و مدیر را فراهم می کند. اگر ترمینال تشخیص چهره Suprema FaceStation F2 را نصب کنید ، می توانید از لیست دسترسی الکترونیکی کد QR نیز استفاده کنید.

مدیر عامل شرکت Suprema Moon ، یونگ سو گفت: “با اتصال محصول کنترل دسترسی Suprema ، ساخته شده با فناوری داخلی قابل اعتماد ، به دماسنج دارای گواهی دستگاه پزشکی KFDA ، می توانیم راه حلی ارائه دهیم که مصرف کنندگان بتوانند با آرامش بیشتری استفاده کنند. “ما امیدواریم که این راه حل ، که با همکاری شرکت های محلی امنیتی و پزشکی پیشرو ایجاد شده است ، می تواند در بسیاری از سایت های تجاری اعمال شود و به امنیت قرنطینه K کمک کند.”

مدیر عامل شرکت Huvidik ، شین جا هو گفت ، “فناوری اندازه گیری دمای چهره به چهره هویدیدک ، فناوری هوشمند مراقبت های بهداشتی و فناوری کنترل دسترسی Suprema برای سلامت و ایمنی عمومی ، مهمترین فناوری های مدیریت سلامت و قرنطینه هستند. در قرنطینه سلامت COVID-19. ما خوشحالیم که می توانیم با ادغام راهکارهای Huvidik و Suprema که فن آوری و عملکرد عالی را در بازار جهانی اثبات کرده اند ، به عنوان محور کره و قرنطینه جهانی نقش داشته باشیم. از طریق مشارکت بین این دو شرکت ، همه می توانند از یک راه حل کنترل دسترسی ایمن و مطمئن استفاده کنند. “

Suprema یک شرکت امنیتی TOP 50 جهانی است که محصولات و راه حل هایی را در زمینه کنترل دسترسی و زمان و خدمات مبتنی بر فناوری بیومتریک ارائه می دهد. این یک شرکت امنیتی جامع است که تشخیص چهره ، تشخیص اثر انگشت ، راه حل های کارت دسترسی تلفن همراه و نرم افزار کنترل دسترسی و حضور را ارائه می دهد. بیش از 1 میلیارد کاربر در سراسر جهان از فناوری Suprema استفاده می کنند.

Huvidik یک شرکت کوچک جهانی است که توسط دولت کره انتخاب شده است و از سال 2002 راه حل های مراقبت های بهداشتی مبتنی بر فناوری اندازه گیری اطلاعات بیومتریک ، مانند دماسنج ها و فشار خون را ارائه داده است. به طور خاص ، این فناوری برای اولین بار در کره برای اندازه گیری درجه حرارت بدن بدون تماس خود توسعه یافته است و یک شرکت قرنطینه جهانی K است که با دریافت گواهی دستگاه پزشکی و گواهینامه دستگاه پزشکی ژاپن ، از جمله اختراع ثبت شده ، راه حل های تجهیزات پزشکی را به 60 کشور ارائه می دهد.
[엄호식 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *