SKT ، مرکز پزشکی مرکزی کاتولیک و توافق نامه توسعه راه حل های AI پزشکی

[ad_1]

تجزیه و تحلیل داده های پزشکی CMC ، ایجاد یک راه حل کمکی برای تشخیص تصویر AI از دارو

[보안뉴스 박미영 기자] SK Telecom توافق نامه ای را با دانشگاه کاتولیک کره (CMC) امضا کرده است تا یک راه حل برای تشخیص تصاویر پزشکی با استفاده از هوش مصنوعی کمک کند.

[사진=SK텔레콤]

CMC داده های پزشکی با کیفیت بالا ارائه می دهد و از کادر پزشکی حرفه ای که می توانند آن را تجزیه و تحلیل کنند پشتیبانی می کند و SKT داده های پزشکی را بر اساس قابلیت های هوش مصنوعی مانند Meta Learner تجزیه و تحلیل و مطالعه می کند تا راه حل هایی برای تشخیص تصاویر هوش مصنوعی ارائه دهد.

Metarunner یک پلت فرم اتوماسیون هوش مصنوعی است که می تواند یک راه حل AI را برای هر زمینه در مناطق مختلف بهینه سازی کند و می تواند زمان برچسب گذاری و یادگیری چندین تصویر پزشکی را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. SKT راه حل های Vision AI را در زمینه های مختلف ، مانند Machine Vision ، که از Metarunner برای تجزیه و تحلیل عکس های محصول Smart Factory برای تعیین نقص بودن آن استفاده می کند و سرویس امنیت ویدئو ، تصاویر را برای نظارت تصویری تجزیه و تحلیل می کند تا از شرایط غیرمعمول مطلع شود ، توسعه و گسترش داده است. بیا.

CMC بزرگترین شبکه بیمارستانی کشور است که از یک سیستم اطلاعات پزشکی واحد استفاده می کند. این مجموعه در مجموع 6300 تخت را در هشت بیمارستان متصل ، از جمله بیمارستان سنت مری اداره می کند و اطلاعات پزشکی را برای 15 میلیون نفر بر اساس سیستم اطلاعات پزشکی یکپارچه ای که در اختیار من است ، ساخته و مدیریت می کند.

راه حل کمکی توسعه یافته برای تشخیص تصاویر پزشکی در نظر گرفته شده است تا در سایت بیمارستان مربوط به CMC تحت هدایت یک متخصص پزشکی به منظور بهبود کامل بودن و ارتقا برنامه های تجاری سازی مشترک آن ، آزمایش شود.

اگر کادر پزشکی بیمارستان از این محلول استفاده کنند ، انتظار می رود با تشخیص سریعتر و دقیقتر بیماری ها ، بار کادر پزشکی کاهش یابد و بیماران می توانند درمان سریعتر و همچنین دوره های درمانی کوتاه تر را دریافت کنند.

هر دو سازمان همچنین قصد دارند راه حل SKT Vision AI را برای جلوگیری از حوادث ایمنی در بیمارستان های مربوط به CMC توسعه و نمایش دهند. در میان بیماران روانپزشکی و بیماران دارای ناتوانی در رشد ، که پاسخ ایمنی در زمان واقعی مهم است ، با استفاده از راه حل واکنش اضطراری با استفاده از دوربین مدار بسته AI با موافقت قبلی سرپرستان ، به ایمنی بیمار کمک می کند.

این دو سازمان تصمیم گرفتند کاربرد AI را در زمینه پزشکی به عنوان فرصتی برای بهره مندی از این همکاری گسترش دهند. از طریق همکاری کلی بین دو موسسه ، برنامه ریزی شده است که “یک راه حل کامل پشته ای AI” پزشکی ایجاد کند که نه تنها سخت افزار مانند نیمه هادی های AI ، بلکه همچنین یک بستر برای اتوماسیون هوش مصنوعی ، مدیریت پایگاه داده و برنامه های پزشکی ادغام شود.

SKT CTO یون کیم گفت: “رقابت برای معرفی فن آوری های هوش مصنوعی در زمینه پزشکی در حال تشدید است.” ، ارتباط رمزنگاری ابری و کوانتومی. همراه با کادر پزشکی مرکز پزشکی مرکزی ، افق جدیدی از مراقبت های بهداشتی را با AI باز خواهیم کرد. “

دائه جین کیم ، رئیس آژانس ارتقا همگرایی CMC گفت: “این توافق نامه با SKT یک فرصت عالی برای هدایت صنعت بهداشت و درمان در زمینه هوش مصنوعی است.” “بر اساس بزرگترین داده های پزشکی در CMC در کره ، از جمله انبارهای داده های بالینی (CDW) ، ما برای بهبود مراقبت از بیمار با SKT همکاری نزدیک خواهیم کرد. “
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *