Seongdong-gu ، امن ترین منطقه تصادفات رانندگی در سئول

[ad_1]

نتیجه تلاش برای بهبود ایمنی ترافیک با کمک فن آوری های هوشمند مانند مسیرهای پیاده روی هوشمند و مناطق هوشمند مدارس

[보안뉴스 박미영 기자] در بین 25 منطقه خودمختار سئول ، تعداد تصادفات عابر پیاده در سئونگدونگ گو کمترین میزان در سه سال گذشته بوده است.

در نتیجه اجرای مداوم پروژه های ایمنی ترافیک برای عابران پیاده و رانندگان ، مانند نصب اولین “عبور عابر پیاده هوشمند کشور ongdong” با فناوری هوشمند یکپارچه و ارتقا of “تجارت برای ایجاد جاده های ایمن کودکان” با استفاده از بزرگ پاسخ داده ها

طبق سیستم تجزیه و تحلیل تصادفات رانندگی (TAAS) ترافیک جاده ای ، تعداد تصادفات جاده ای در پرو در سه سال گذشته از 2017 تا 2019 به 3123 رسیده است. در میان آنها ، سئونگدونگ-گو ، سئول ، در مجموع 738 تصادف جاده ای متحمل شده است. ، کمترین منطقه از 25 منطقه خودمختار سئول است. علاوه بر تعداد کل پرونده ها برای سه سال ، تعداد پرونده ها در سال نیز به ترتیب با 242 و 225 مورد کمترین موارد در سال 2017 و 2019 است.

به طور خاص ، این نسبت به سه سال گذشته (2014-2016) 17.3 درصد کاهش دارد. بین سالهای 2014 و 2016 ، تعداد کل تصادفات جاده ای با عابران پیاده در Seongdong-gu 892 نفر بوده است و در آن زمان Seongdong-gu سومین منطقه خودمختار در سئول بود. از آن زمان ، با این حال ، تعداد پرونده ها به طور مداوم کاهش یافته و به “آخرین افتخار” در کل تصادفات جاده ای در سه سال گذشته تبدیل شده است.

Seongdong-gu ، که شهر هوشمند هوشمند را به عنوان چشم انداز هفتمین انتخابات داخلی تاسیس کرد ، بر بهبود ایمنی ترافیک و آسایش عابر پیاده از طریق استفاده از فن آوری های مدرن مختلف مانند فناوری اینترنت اشیا (IoT) و داده های بزرگ تمرکز دارد.

نمونه بارز آن “راهروی هوشمند پیاده روی از نوع Seongdong” است که برای اولین بار در کشور ارائه شد. “گذرگاه هوشمند از نوع Seongdong” ، نور شدید در گذرگاه های عابر پیاده ، تشخیص خودکار شماره خودرو ، هدایت صوتی برای سیگنال های عابر پیاده و سیگنال های کف ، مجموعه ای از 8 فناوری هوشمند است که با کاهش تعداد وسایل نقلیه در حال شکستن ، به میزان قابل توجهی خطر تصادفات را کاهش می دهد خطوط را 83.4٪ متوقف کنید (تا پایان سال 2019).

همچنین “ایجاد خیابان های ایمن کودکان برای کودکان” ضروری است. از سال 2017 ، Seongdong-gu از انواع مختلف داده های بزرگ مانند مسیر Deunghagok-gil ، داده ها در مورد رفتار کودکان و داده ها در مورد امکانات ایمنی ترافیک برای انتخاب مناطق با پتانسیل بالا برای تصادفات کودکان و تدابیر اقدامات ایمنی استفاده کرده است.

بر این اساس ، در ماه نوامبر سال گذشته ، سئونگدونگ-گو تمام امکانات موجود در منطقه محافظت از کودکان را با رنگ قابل توجهی رنگ آمیزی و “دوربین مداربسته زرد نوع سئونگدونگ” را با نصب دوربین های کنترل سرعت و سیستم های هشدار دهنده سرعت ساخت. فرش زرد با دوام و قابلیت دید عالی در 16 مدرسه ابتدایی نصب شده است.

پروژه یک اتوبوس مدرسه ای در حال کار ، که در آن یک مربی ایمنی ترافیک با کودکان در همان مسیر به منطقه مسکونی می رود ، و یک پروژه برای استقرار محافظان ایمنی ترافیک در یک منطقه محافظت از کودکان نیز مورد استقبال والدین محلی قرار می گیرد. . در حقیقت ، فقط یک تصادف رانندگی بین یک کودک و یک ماشین در یک منطقه محافظت از کودکان در Seongdong-gu در سال 2019 رخ داده است.

امسال Seongdong-gu قصد دارد پروژه های مختلفی را برای بهبود ایمنی عابر پیاده و رانندگان اجرا کند. یونگ و وون او ، رئیس Seongdong-gu گفت: “ایمنی ترافیک ، که می تواند به طور مستقیم با زندگی مرتبط باشد ، مسئله مهمی است که نمی توان از آن چشم پوشی کرد.” “ما همچنان به یافتن روشهای پیشرو و ابتکاری برای ایجاد” مدل ایمنی ترافیک جنسی “پی خواهیم برد. “
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *