Seodaemun-gu “سرویس مراقبت از هوش مصنوعی” سال جدید را به 450 افزایش می دهد

[ad_1]

[보안뉴스 박미영 기자] از فوریه سال جاری ، Seodaemun-gu هدف خدمات مراقبت از هوش مصنوعی را از 200 به 450 نفر گسترش داده است. این سرویس از بلندگوهای هوش مصنوعی (AI) برای افزایش ثبات عاطفی خانواده های تک خانواده استفاده می کند. علاوه بر این ، عملکرد درخواست نجات اضطراری را در شرایط اضطراری انجام می دهد و از تنهایی جلوگیری می کند. این منطقه 275 میلیون درآمد کسب شده را برای ترویج این پروژه در سال جاری سرمایه گذاری خواهد کرد.

سخنرانان هوش مصنوعی با ساکنان اخبار ، آب و هوا ، موسیقی و گپ بازی می کنند. علاوه بر این ، در صورت یافتن علائم غیرمعمول ، مانند قطع مکالمه برای مدت زمان مشخص ، “مدیر مراقبت” از بخش سیاست کمک های اجتماعی در دفتر بخش ، ایمنی تلفن را بررسی کرده و به یک مراجعه اضطراری می پردازد. به طور خاص ، این امر به محافظت از افراد آسیب پذیر و تقویت شبکه امنیت اجتماعی کمک می کند ، زیرا فقط در موارد اضطراری می توان از طریق صدا کمک گرفت.

از منطقه 22 ، برای بزرگسالان ، افراد میانسال و خانوارهای دارای معلولیت از یک گروه آسیب پذیر مراقب با هوش مصنوعی استخدام می کند. علاوه بر این ، این اطلاعات از طریق هر مرکز مسکونی و مرکز اجتماعی به دریافت کنندگان زندگی اولیه از یک خانوار ، ثانویه و دریافت کنندگان حقوق بازنشستگی پایه با درآمد کم اطلاع رسانی می شد. ساکنان می توانند برای بازدید از Dong Chitalishte به آدرس خود مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز تماس Seodaemun Happy 1004 تماس بگیرند.

شهردار Seodemun-gu Moon Sok-jin گفت: “ما با استفاده از هوش مصنوعی برای تقویت بنیان یک اکوسیستم رفاهی هوشمند در دوران پس از تاج ، منتظر مراقبت از افراد آسیب پذیر هستیم.”
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *