SECUI فایروال با عملکرد بالا را با NIC 100GF راه اندازی می کند

[ad_1]

ورود فعال به مناطقی که نیاز به پردازش ترافیک با ظرفیت بالا دارند ، مانند بازار ارتباطات 5G

[보안뉴스 이상우 기자] SECUI ، یک شرکت امنیت اطلاعات ، فایروال جدید BlueMax NGF 2.0 با کارت شبکه 100GF (NIC) با عملکرد بالا را راه اندازی کرده است. NIC یک دستگاه سخت افزاری است که برای اتصال دستگاههای ارتباطی مورد استفاده قرار می گیرد و هرچه تعداد آن بیشتر باشد ، پردازش ترافیک بیشتری نیز امکان پذیر است. اکثر محصولات مجهز به NIC با سطح 1GF ، 10GF و 40GF هستند.

[이미지=시큐아이]

SECU قصد دارد مقدمات ورود به بازارهای تولیدی ، مالی و عمومی موجود و همچنین بازار ارتباطات 5G را که نیاز به پردازش ترافیک با ظرفیت بالا دارد و سهم بازار داخلی دیوار آتش را فراهم کند. Bluemax NGF 2.0 با افزایش مدل فایروال مجازی از پنج به 8 ، عملکرد و کارایی فایروال مجازی را بهبود بخشیده است. مشتریان می توانند همان اثر خرید چندین دیوار آتش موجود با یک محصول جدید را بدست آورند. به طور خاص ، با ویژگی تجسم پروتکل رمزگذاری (SSL) ، مشتریان مجبور نیستند برای تشخیص ترافیک یک راه حل جداگانه برای تشخیص دید SSL خریداری کنند.

Secui ، مدیر امنیت شبکه Yeongyu-dong ، گفت: “با افزایش سرعت و ظرفیت بالای محیط ترافیک شبکه ، عملکرد فایروال نسل بعدی نیز باید بهبود یابد.” “
[이상우 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *