Secu Letter-Shinsegae DF اموزش MP در زمینه شبیه سازی تهدیدات سایبری را امضا کرده است

[ad_1]

تقویت مرکز آگاهی امنیتی در مورد آموزش شبیه سازی مسدود کردن نامه و ارائه فناوری شناسایی و مسدود کردن

[보안뉴스 이상우 기자] Secure Letter (مدیر عامل شرکت Lim Cha-seong) یک یادداشت تفاهم با Shinsegae DF (مدیر عامل شرکت Shin-Yeol Yoo ، Shinsegae Duty Free) امضا کرد تا خود را برای تهدیدات سایبری آماده کند. این توافق نامه کاری برای جلوگیری از حوادث سایبری مانند نشت اطلاعات به دلیل آلوده شدن کد مخرب ، تمرکز بر آموزش شبیه سازی مسدود کننده نامه و افزایش آگاهی از امنیت اطلاعات تهیه شده است.

Seculetter فناوری ایمیل هک شده را فراهم می کند که توسط Shinsegae DF برای پاسخگویی به تهدیدهای امنیت سایبری توسعه یافته است. این برنامه همچنین بر تقویت توانایی Shinsegae DF در پاسخگویی به امنیت اطلاعات با تمرکز بر فن آوری های خود ساخته برای شناسایی ، تشخیص ، تجزیه و تحلیل و مسدود کردن بدافزار متمرکز است.

[사진=시큐레터]

Shinsegae DF برای محافظت ایمن از دارایی ها ، از طریق کارشناسان امنیت داخلی آموزش هک جعلی را انجام می دهد. با بهره گیری از این تفاهم نامه ، ما قصد داریم آموزش های پیشرفته مربوط به هک و پروژه های داخلی و خارجی را به همراه Seculetter ، متخصص در تشخیص کد مخرب ، انجام دهیم.

مدیر عامل Seculetter ، لیم Cha-seong گفت: “ماکت آموزش هک با Shinsegae DF برای جلوگیری از آسیب به عفونت باج افزار و نشت های مهم ایمیل انجام خواهد شد. ما به عنوان بخشی از یک نقشه راه برای حفاظت از دارایی های داخلی و تقویت رقابت شرکت ها ، تمام تلاش خود را برای جلوگیری از آسیب به فضای مجازی مانند نشت به دلیل کد مخرب و افزایش آگاهی از امنیت اطلاعات در شرکت انجام خواهیم داد.

در همین حال ، نامه امن با همکاری شرکت های امنیتی مستقر در خاورمیانه (بهترین فناوری اطلاعات) ، آفریقای جنوبی (آفریکو) و جنوب شرقی آسیا (BlueZebra) در کشورهای جهان به طور فعال در حال پیشرفت است. وبینار سعودی K-Security 2021 با بهترین فناوری اطلاعات ، شریک خاورمیانه ، در 16 ژوئن برگزار می شود.

این وبینار برای معرفی راه حل های امنیتی کره ای و گسترش زنجیره تأمین برای مشتریان بالقوه در خاورمیانه از جمله عربستان سعودی تهیه شده است. با تمرکز بر Secure Letter ، ما با شرکت های بزرگ امنیتی داخلی و بهترین فناوری اطلاعات در خاورمیانه همکاری کرده ایم تا مشتریان شرکتی عربستان سعودی ، موسسات دولتی و آموزشی را هدف قرار دهیم. راه حل حفاظت از طریق ایمیل APT Control راه حل کنترل یکپارچه دسترسی switch سوئیچ امنیتی و غیره ما قصد داریم فناوری امنیتی را معرفی کنیم.
[이상우 기자([email protected])]

www.boannews.com) تولید مثل-توزیع مجدد غیر مجاز ممنوع است>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *