[SECON & eGISEC 2021] INCON سیستم مانیتورینگ مدرن و یکپارچه TRIUM-AI را معرفی می کند

[ad_1]

تصویربرداری هواپیماهای بدون سرنشین در منطقه نظارت و ارائه داده های سه بعدی از طریق GIS
داده هایی مانند وزش باد ، جهت باد و دما را می توان از طریق سنسور منطقه نظارت جمع آوری کرد.

[보안뉴스 엄호식 기자] INCON ، که از یک شرکت امنیت ویدئو به یک شرکت ICT / IoT در حال رشد است ، در بیستمین نمایشگاه امنیت جهانی (SECON & eGISEC 2021) سیستم نظارت پیشرفته یکپارچه ای “TRIUM-AI” را معرفی کرد.

▲ نمای کابین Incon[사진=보안뉴스]

TRIUM-AI یک سیستم نظارت یکپارچه پیشرفته است که منطقه نظارت بر هواپیماهای بدون سرنشین را گرفته و داده های سه بعدی را از طریق GIS فراهم می کند. این رویداد از طریق راه حل مدیریت یکپارچه Incon (TRIUM-i) با ردیابی مختصات LiDAR ، که دارای نقاط شناسایی بیشتری نسبت به RADAR است ، منتقل می شود. از آنجا که می توان از طریق حسگرهای موجود در منطقه نظارتی داده هایی مانند وزش هوا ، جهت باد و دما را جمع آوری کرد ، برای سایت های امنیتی مهم که نیاز به حفاظت از تجهیزات و منابع دارند مناسب است.

اصلی راه حل های اصلی Incon[사진=보안뉴스]

در همین حال ، SECON & eGISEC 2021 ، بزرگترین نمایشگاه امنیتی یکپارچه کره شامل امنیت جسمی و امنیت سایبری ، یک رویداد امنیتی ویژه است که توسط وزارت علوم و ICT ، وزارت ادار عمومی و امنیت و وزارت تجارت ، صنعت و انرژی حمایت مالی می شود. رویداد امسال تا 14 مه در سالن های 3-5 مرکز نمایشگاه های 1 در KINTEX ، ایلسان برگزار می شود و نمایشگاه اصلی و کنفرانس eGISEC 2021 برگزار می شود.
[엄호식 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *