Pfizer عربستان سعودی کارایی جدیدی را به آن اضافه می کند روزنامه

[ad_1]

Pfizer عربستان ، زیرمجموعه شرکت جهانی Pfizer آمریکا ، اعلام کرد که آقای یاسر بن سعد الحقان به عنوان مدیر سیاست و امور عمومی به تیم خود ملحق شده است.

افزودن آقای یاسر به تیم Pfizer عربستان سعودی یک افزوده ارزشمند است ، زیرا انتظار می رود که تجربه گسترده وی در تعریف و برنامه ریزی سیاست ها و امور عمومی به تسریع سرعت تجارت ، توسعه و توسعه شرکت کمک کند.

آقای یاسر از سمت خود در ریاض ، کار خود را به عنوان مدیر ارشد سیاست و روابط عمومی در عربستان آغاز می کند. وی همچنین فعالیتها و برنامه های شرکت را در پادشاهی عربستان سعودی برای توسعه و مدیریت ابتکارات سیاست استراتژیک در عربستان رهبری می کند. . به منظور مشارکت در حمایت از تجارت Pfizer در پادشاهی ، و بخش عملیات آن به عنوان یک واحد ارتباطی م thatثر عمل می کند که کلیه امور شرکت ها و تجارت را متحد می کند. انتظار می رود چشم انداز آقای یاسر علاوه بر ارائه مشاوره استراتژیک در کلیه تصمیمات برنامه ریزی تجاری ، به افزایش انتظارات و ارزیابی تأثیر مقررات و سیاست های داخلی و بین المللی بر استراتژی تجاری شرکت کمک کند.

آقای یاسر بعنوان رابط بین تلاشهای Pfizer عربستان سعودی و تلاشهای دولت انگلستان برای توسعه بیشتر محیط عملیاتی شرکت و ایجاد روابط موفق برای دستیابی به اهداف عملی و استراتژیک شرکت ، افزایش شهرت و تثبیت حضور خود در بازار عمل خواهد کرد.

آقای یاسر از انتصاب به عنوان رئیس روابط عمومی و سیاست در Pfizer عربستان سعودی ابراز خوشحالی کرد ، که او را به عنوان یک سازمان اختصاص داده شده برای نوآوری به منظور دستیابی به بهترین نتایج مراقبت های بهداشتی برای بیماران توصیف کرد.

وی بر تعهد خود برای حمایت از همه تلاش ها برای حمایت و راه اندازی بسیاری از ابتکارات استراتژیک با همکاری نهادهای مختلف دولتی و شرکای بخش بهداشت برای توسعه خدمات بهداشتی و تحریک محیط کسب و کار و اقتصاد دانش مطابق با بسیاری از اهداف پادشاهی تاکید کرد. چشم انداز 2030 و برنامه تحول ملی

آقای یاسر دارای تجربیات گسترده و دانش گسترده است و در طول دوران حرفه ای خود پست های مهم زیادی را بر عهده داشته است.

وی قبل از پیوستن به Pfizer عربستان سعودی ، مسئول سیاست ، امور دولتی و دسترسی به بازار در MSD ، مسئول ارتقاء سیاست های عمومی و بهداشتی ، و ایجاد و حفظ روابط با مقامات دولتی و سیاستمداران بود.

وی همچنین وظایف انجمنهای تجاری و توسعه روابط بازار را بر عهده گرفت و در فعالیتهای انجمن شرکتهای تحقیقاتی دارویی شرکت کرد.

در طول دوران حرفه ای خود ، آقای یاسر چندین پست داشته است ، از جمله وزارت امور نظارتی ، اخلاق و رعایت.

آقای یاسر دارای مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت جهانی از دانشکده مدیریت جهانی تاندربرد در ققنوس ایالات متحده و لیسانس علوم دارویی از دانشگاه ملک سعود است.

سعودی فایزر تلاش می کند تا کارکنان باکیفیتی را که در توسعه بخش خدمات خود سهیم هستند جذب کند و از دستیابی به اهداف چشم انداز پادشاهی تا سال 2030 حمایت می کند.

درباره Pfizer عربستان سعودی:

این اولین شرکت دارویی و دارویی است که مجوزهای تجاری را از اداره سرمایه گذاری مشترک دریافت کرده و از زمان امضای توافق نامه 2011 برای ایجاد کارخانه در شهر اقتصادی ملک عبدالله ، تعهداتی به دولت پادشاهی عربستان سعودی دارد.

این شرکت کارخانه جدید خود در انگلستان را با سرمایه گذاری حدود 50 میلیون دلار برای تولید داروهای Pfizer به صورت محلی ، با انتقال تجربه ، فناوری و نیروی کار آموزش دیده در انگلستان افتتاح کرد و شروع واقعی تولید دارو را در سال 2017 اعلام کرد.

شرکت فایزر عربستان سعودی وابسته به شرکت مادر Pfizer است و تلاش می کند تا کارکنان باکیفیتی را که به توسعه بخش خدمات خود کمک کرده و از دستیابی به اهداف چشم انداز پادشاهی تا سال 2030 حمایت می کند ، جذب کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *