NIPA در سال 2021 در حال انجام ارائه مجتمع پروژه های دوگانه دیجیتال مبتنی بر 5G است.

[ad_1]

[보안뉴스 박미영 기자] وزارت علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات (از این پس وزارت علوم و فناوری نامیده می شود) و آژانس ارتقا صنعت اطلاعات و ارتباطات (از این پس NIPA) اعلام کرده اند که “دوگانه دیجیتال مبتنی بر 5G 2021 ارائه ادغام تجارت پیشرو عمومی ‘شانزدهم. برای به حداقل رساندن شیوع کرونا 19 طبق مرحله 2.5 فاصله اجتماعی ، این جلسه توجیهی تلفیقی با پیش ثبت نام با کمتر از 50 نفر برگزار می شود.

پروژه 5G Digital Twin Leading Public پروژه ای است که سیستم مدیریت ایمنی تاسیسات را با بکارگیری فناوری های جدید مانند 5G و دوقلوهای دیجیتال در تاسیسات عمومی ، شرکت ها و تاسیسات صنعتی متعلق به دولت و دولت های محلی نشان می دهد. یک سیستم مدیریت ایمنی دوگانه در این مرکز نشان داده شد.

امسال “پروژه دیجیتال مبتنی بر 5G برای نشان دادن ایمنی امکانات دوگانه” و “پروژه نمایشی 5G برای تولید دوقلوهای دیجیتال در صنعت تولید” به زودی ارائه می شود.

“پروژه دیجیتال مبتنی بر 5G برای نشان دادن ایمنی امکانات دوگانه” امکانات متوسط ​​و بزرگ با استفاده عمومی بالا را هدف قرار داده و “پروژه مبتنی بر 5G برای نشان دادن برنامه های کاربردی برای صنعت ساخت دوگانه دیجیتال” بودجه کل 11.4 میلیارد درآمد کسب کرده است. برای شرکتهای کوچک و متوسط ​​با ظرفیت تولید. آن را روشن کرده و پروژه نمایش را تبلیغ کنید.

“پروژه نمایش پروژه دیجیتال مبتنی بر 5G برای صنعت تولید دوگانه” امسال برای حمایت از نوآوری در سایت های تولیدی مانند بهبود بهره وری ، مدیریت ایمنی و ارتقا development توسعه فناوری از طریق استفاده از فناوری های دوگانه 5G و دیجیتال و هدایت بخش دولتی است برای ایجاد تقاضا. یکی جدید را تبلیغ کنید.

شرکتهای نهایی منتخب تا دسامبر سال جاری توسط برنامه هایی برای برنامه ریزی ، توسعه و پیاده سازی سیستم عامل ها و خدمات مرتبط پشتیبانی خواهند شد و برای آزمایش کیفیت و قابلیت اطمینان سیستم دوگانه دیجیتال با انجمن فناوری اطلاعات و ارتباطات کره (TTA) همکاری خواهند کرد.

از طرف دیگر ، Digital Twin صنعت جدیدی است که با کپی دیجیتالی از شهرها ، محصولات ، کارخانه ها و ساختمان ها به پیشگیری از بلایا و بهبود بهره وری دست می یابد و توسط New Deal کره به عنوان یکی از 10 پروژه برتر انتخاب شده است تا پارادایم را از اقتصاد تغییر دهد. از آزار و شکنجه تا الگوی اقتصادی پیشرو.

جی-سئوک یون ، رئیس تیم جدید فناوری اطلاعات و ارتباطات NIPA ، گفت: “این وضعیت به دلیل افزایش آسیب پذیری امنیتی و نوآوری در صنعت مورد توافق کرونا 19 ، نیاز به ایجاد یک سیستم مدیریت ایمنی تاسیسات دارد.” “5G ، ما از نوآوری در زمینه دولت دیجیتال با استفاده از فن آوری های جدید برای نزدیک کردن ICT به یکدیگر مانند دوقلوهای دیجیتال به طور فعال حمایت خواهیم کرد “

شرکت هایی که مایل به شرکت در پروژه دیجیتال مبتنی بر 5G برای حمایت از دوقلوهای عمومی هستند می توانند از ساعت 13:00 تا 16-16 در تاریخ 4 مارس از سیستم مدیریت پروژه NIPA اقدام کنند.
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *