Naver Cloud و Thales برای ارائه سرویس ماژول امنیتی ابر

[ad_1]

خدمات HSM در حال حاضر در بستر بودجه Naver Cloud موجود است … تا در آینده به اهداف عمومی و عمومی گسترش یابد

[보안뉴스 이상우 기자] Naver Cloud (مدیر عامل Park Won-ki) اعلام کرده است که برای راه اندازی سرویس Hardware Security Module (HSM) در سرویس ابری مالی خود با Thales همکاری می کند. HSM یک سخت افزار ویژه است که از کلیدهای رمزگذاری داده محافظت می کند و توابع امضای دیجیتال ، احراز هویت قوی ، رمزگذاری و رمزگشایی را انجام می دهد. مهم نیست که رمزگذاری عمیق برای امنیت اطلاعات انجام شود ، اگر کلید منقضی شود ، فایده ای ندارد ، بنابراین امنیت کلید برای امنیت اطلاعات بسیار مهم است.

[이미지=네이버]

Naver Cloud اعلام کرد که با رشد بازار ابر مالی داخلی ، موارد بیشتری از شرکت های مالی که با اطلاعات حساس شخصی برخورد می کنند ، به دنبال خدمات HSM هستند. این سرویس مبتنی بر شبکه HSM Thales Luna است که توسط بسیاری از شرکتهای معتبر جهانی استفاده می شود.

NAVER CLOUD PLATFORM HSM یک ویژگی را فراهم می کند که تمام شرایط لازم برای رمزگذاری داده ها را تأمین می کند و با فراهم آوردن محیطی که در آن کاربران می توانند کلیدهای رمزگذاری را کاملاً مستقل مدیریت کنند ، کارایی امنیتی را تضمین می کند. علاوه بر این ، دسترسی به فضای ذخیره سازی کلید رمزگذاری کلید مشتری حتی در فضای ابر نیز امکان پذیر نیست و چون محصولی مبتنی بر ابر است ، HSM می تواند به راحتی و بدون هزینه های اولیه ساخت مستقر شود.

رهبر توسعه امنیت Naver Cloud Kwon Oh-Hyun گفت: “اگر مشتریانی که از HSM به صورت محلی استفاده کرده اند از محصول HSM Naver Cloud Platform برای بایگانی یا DR (بازیابی فاجعه) استفاده کنند ، دسترسی سریع به آن می تواند به سرعت و به طور موثر انجام شود.” در همین حال ، Naver Cloud Platform HSM در حال حاضر برای تأمین اعتبار در بستر Cloud Cloud Naver موجود است و در آینده به خدمات عمومی و عمومی Platform Cloud Naver گسترش خواهد یافت.
[이상우 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *