Namwon City در حال تکمیل نصب 300 تجهیزات ایمنی اضطراری پیشرفته است

[ad_1]

[보안뉴스 박미영 기자] Namwon City اعلام کرده است که اخیراً 300 تجهیزات و خدمات ایمنی اضطراری نسل بعدی را با استفاده از آخرین فن آوری ICT نصب کرده است. تصمیم بر این شد که 300 تجهیزات نسل بعدی در سال 2020 تحویل داده شود ، اما نصب آن به دلیل شیوع آلودگی کرونا 19 و تأخیر در تحویل تجهیزات دروازه (تبلت) متوقف شد و نصب آن از هجدهم آغاز شد.

[사진=남원시]

با توجه به شهر ، در نتیجه معرفی سریع ورودی رایانه فرد مورد نظر ، خرید زودهنگام توسط دفتر تدارکات عمومی و مشاوره قبلی با ایتسن برای آماده سازی پرونده پیشرفت همزمان در سراسر کشور ، با موفقیت در مرحله بعدی به پایان رسید – تولید تجهیزات با تکمیل 75 ام از بین 220 شهرداری در سراسر کشور.

در سال 2021 ، 900 واحد تجهیزات نسل بعدی از ماه مارس به طور اضافی نصب می شود و پس از اتمام نصب ، 1200 سالمندی که به تنهایی در شهر ما زندگی می کنند ، به آخرین مشخصات تماس اضطراری ، اعلام حریق ، ردیاب فعالیت (قلب) مجهز می شوند. سرعت ، تنفس) ، مرکز روشنایی ، رطوبت و دما امکان پاسخ سریع به موارد اضطراری در زمان واقعی با چراغ وجود دارد.

علاوه بر این ، انتظار می رود افرادی که به دلیل کرونا 19 ملاقات آنها دشوار است ، بتوانند به صورت حضوری بررسی شوند که این امر به افراد مسنی که تنها زندگی می کنند و نیاز به گواهی ایمنی دارند ، کمک بزرگی خواهد کرد.

کیم سونگ بوک ، رئیس بخش خانواده زنان ، گفت: “ما تمام تلاش خود را برای تحویل تجهیزات سریع انجام خواهیم داد تا تجهیزات جدید بتوانند به عنوان یک دوست دوستانه به عنوان یک هدیه ویژه برای سالمندان برای سالمندان که فقط زمان زیادی را صرف می کنند ، باشد. . “
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *