MS بزرگترین خرده فروش رسمی دارای مجوز کره را در هیوندای سئول گشود

[ad_1]

هیوندای هفتمین خرده فروش رسمی و رسمی خود را در سئول افتتاح کرده است
بزرگترین فروشگاه کره با اندازه 230 درجه ، که با برنامه ها و برنامه های آموزشی مایکروسافت کار می کند
علاوه بر محصولات توزیع شده در کره ، شما می توانید Surface Studio 2 را از طریق رویدادهای مختلف مختلف مختلف نیز تجربه کنید.

[보안뉴스 원병철 기자] در تاریخ 26 ام ، مایکروسافت کره بزرگترین “خرده فروش رسمی مایکروسافت را که دارای گواهی رسمی است” در هیوندای سئول ، یک فروشگاه بزرگ هیوندای واقع در یوئیدو افتتاح کرد. خرده فروش رسمی معتبر یک فضای فرهنگی یک مرحله ای پیچیده است که فراتر از فضای خرید ساده است تا محصولات مایکروسافت و شرکای اصلی را امتحان کند ، برای مشاوره و خرید محصولات خریداری کند.

هیوندای ، بزرگترین خرده فروش محلی دارای گواهینامه مایکروسافت مستقر در سئول[사진=한국MS]

این فروشگاه هفتمین فروشگاه مایکروسافت است که با اندازه 230 مترمربع در کره افتتاح می شود و مصرف کنندگان محصولات سخت افزاری رایانه شامل سطوح برتر لپ تاپ ها و وسایل جانبی ، محصولات نرم افزاری از جمله ویندوز و آفیس و رایانه های ویندوزی هستند. (Windows PC) ، کنسول بازی Xbox ، Xbox Game Pass (برای رایانه های شخصی و کنسول Xbox Game Pass) و خط تولید Xbox که شامل عناوین محبوب بازی است و Mine که ماهانه به 120 میلیون کاربر در سراسر جهان می رسد. شما می توانید مستقیماً خط تولید Minecraft را آزمایش کرده و خریداری کنید ، جایی که می توانید کالاهای متمایز را تهیه و خریداری کنید. با این حال ، Xbox Series X و Xbox Series S جدید که سال گذشته منتشر شد ، بعداً قابل خریداری است.

به ویژه ، در مورد Surface ، علاوه بر محصولات توزیع شده در کره ، می توانید Surface Studio 2 را تجربه کنید ، و در مورد Xbox ، Xbox Game Pass (برای PC و کنسول Xbox Game Pass) با استفاده از دستگاه های مختلف ، از جمله کنسول ، رایانه و دستگاه های تلفن همراه. فرصت بازی

مایکروسافت کره در نظر دارد با سازماندهی متخصصانی که می توانند در مورد نحوه استفاده از هر محصول ، از دستورالعمل های تجربه گرفته تا کاربرانی که با استفاده از خطوط مختلف و مناطق مختلف آشنا نیستند ، یک سرویس 1: 1 به بازدید کنندگان ارائه دهد.

آن لفیشی ، مدیر کل Consumer and Devices ، گفت: “از آنجا که محتوای دیجیتال و دستگاه های هوشمند بخش مهمی از زندگی روزمره ما هستند ، ما شاهد تعداد فزاینده ای از مصرف کنندگان خردمند هستیم که مارک هایی را ترجیح می دهند که دارای ارزش ویژه و همچنین قیمت و کیفیت هستند.” واحد تجاری. “امیدوارم که مصرف کنندگان بتوانند مستقیماً ارزش ویژه ای را در خرده فروشهای رسمی مایکروسافت تجربه و تجربه کنند.

در همین حال ، مایکروسافت کره اولین فروشگاه بزرگ Cheongnyangni خود را به نام فروشگاه بزرگ Lotte در اکتبر 2019 افتتاح کرد و پس از آن فروشگاه های Hyundai Pangyo ، فروشگاه بزرگ شعبه اتوبوس Lotte ، فروشگاه بزرگ Shinsegae Centum City ، فروشگاه های Hyundai و فروشگاه های خاورمیانه قرار گرفتند. نقطه تماس با تمدید شده است.
[원병철 기자([email protected])]

<저작권자: 보안뉴스(www.boannews.com) 무단전재-재배포금지>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *