Mokpo City شهری امن برای شهروندان و گردشگران است

[ad_1]

سیستم عامل هوشمند یکپارچه برای شهر ، سیستم هوشمند مدیریت جرم برای پیشگیری از جرم معرفی شده است

[보안뉴스 박미영 기자] Mokpo City برای ایجاد یک شهر امن تلاش می کند و امنیت شهروندان و گردشگران از اولویت های اصلی است. این شهر قصد دارد با پاسخ به وضعیت طولانی مدت تاج 19 و راه اندازی سیستم های مختلف ایمنی در برابر بلایا ، موکپی ایمن ایجاد کند.

[사진=목포시]

به همین منظور ، شهر امسال پروژه های مربوط به ایمنی را در همه جهات مانند آموزش ایمنی مدنی ، بازرسی ایمنی ، آمادگی در برابر بلایای فصلی و سیستم کنترل نظارت تصویری ویدئویی ارتقا خواهد داد.

این شهر قصد دارد طرحی را برای اجرای آموزش ایمنی مدنی ، از بین بردن مناطق ایمنی نابینا از طریق آموزش ایمنی چرخه زندگی و آموزش شخصی برای افراد آسیب پذیر تدوین کند و توانایی شهروندان را در پیشگیری و مقابله با بلایای ایمنی و حوادث بهبود بخشد.

در ماه ژوئن و ژوئیه ، 35 نوع بازرسی ایمنی ملی با متخصصان خصوصی در 7 زمینه ، از جمله ساخت و ساز ، حمل و نقل ، صنعت و محیط زیست انجام شده است. از طریق یک تشخیص اولیه ، ما قصد داریم ساختمان های قدیمی ، امکانات چند منظوره ، شیب های تند و سایت های ساختمانی را بازرسی کنیم و جزئیات و نتایج بازرسی وب سایت را فاش کنیم.

این طرح همچنین یک برنامه پاسخگویی برای آماده سازی در برابر بلایای طبیعی فصلی در واکنش به شرایط شدید آب و هوایی ناشی از بحران آب و هوا تعیین می کند. علاوه بر این ، بیمه در برابر طوفان و سیل و بیمه برای ایمنی شهروندان برای کمک به شهروندان در بهبودی از بلایای طبیعی اعمال می شود.

سیستم امنیتی با استفاده از فناوری دیجیتال نیز تقویت شده است. هدف اصلی معرفی یک سیستم عامل یکپارچه شهر هوشمند و سیستم مدیریت جرم هوشمند در سیستم کنترل نظارت تصویری یکپارچه مرکز امنیت ادغام در شهر موکپو است که در فوریه 2017 افتتاح شد و به طور قابل توجهی در پیشگیری از جرم ، محافظت از کودکان و فاجعه کمک می کند جلوگیری.

با گشودن پایه و اساس پلت فرم یکپارچه شهر هوشمند در آوریل ، سیستم ارتباطی فوری برای نجات اضطراری ، اعزام اضطراری و جلوگیری از وقوع جرم ، آتش سوزی و بلایا از طریق ارتباط در زمان واقعی با سازمان های مرتبط مانند اتاق های 112 و 119 . علاوه بر این ، با ایجاد یک سیستم هوشمند مدیریت وضعیت پیشگیری از جرم ، سریعتر به حوادث و حوادث مختلف پاسخ می دهد.

علاوه بر این ، برای کاهش خطر بلایای طبیعی ذاتی ، این شرکت قصد دارد یک شبکه ایمنی قوی با تشویق سیاست های پیشگیری از بلایای میان مدت و بلند مدت تا سال 2022 ایجاد کند.

کیم جونگ-س ، شهردار موکپو گفت: “با پیشرفت جامعه و ایجاد شرایط شدید آب و هوایی ، حوادث مختلف ، حوادث و بلایای طبیعی نیز اتفاق می افتد.”
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *