MCloudDoc از فناوری هوش مصنوعی برای راه حل تمرکز اسناد استفاده می کند

[ad_1]

نحوه استفاده از فناوری را در راه حل های ما ، مانند توصیه هایی برای اسناد هوش مصنوعی و توصیه های متخصصان داخلی ، بررسی کنید

[보안뉴스 이상우 기자] MCloudDoc (مدیر عامل شرکت سانگ یول یو) اعلام کرده است که با استفاده از فناوری هوش مصنوعی در زمینه مستند سازی راه حل های متمرکز سازی با برنامه های سال 2021 ، بازار را هدایت خواهد کرد. “که توسط MCloudDoc برای مشتریان بالقوه ماه گذشته انجام شد ، 83.5٪ از کل پاسخ دهندگان پاسخ دادند که” معرفی فناوری هوش مصنوعی در مدیریت اسناد داخلی مفید خواهد بود “و پاسخ مثبت داد.

[로고=엠클라우독]

مشتریانی که به عملکرد “توصیه برای اسناد” علاقه مند هستند با بیش از 70٪ و به دنبال عملکرد “توصیه داخلی متخصص” (28٪) به عنوان تابعی که از تصمیم گیری متمرکز می شود. . براساس تحقیقات قبلی ، MCloudDoc نیاز به فناوری هوش مصنوعی را تشخیص داده و در حال حاضر در حال بررسی روشهای استفاده از فناوری هوش مصنوعی در راه حل تمرکز اسناد خود است.

سرویس تحقیق شده سرویسی است که جایگزین راه حل مدیریت دانش منفعل در گذشته می شود و سرویسی است که به طور خودکار اسناد یا کارشناسان را از مقدار زیادی داده جمع آوری شده از طریق تصمیم گیری برای تمرکز اسناد ، توصیه می کند. بر اساس خدمات تحقیقاتی جدید ، MCloudDoc انتظار دارد كه از اسناد به طور مثر استفاده كند و رقابت پذیری شركت ها را تقویت كند و قصد دارد توسعه و بازاریابی محصولات را برای بازار جهانی تحریک كند.
[이상우 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *