KIST-NST مراسمی را برای ارائه گروه تحقیقاتی برای بهبود ایمنی برگزار می کند

[ad_1]

تحقیق برای پیشگیری از بلایای پرخطر در محیط پزشکی و صنعتی

[보안뉴스 박미영 기자] در تاریخ 20 ام ، انستیتوی علم و فناوری کره (KIST) و انستیتوی ملی علوم و فناوری (NST) مراسمی را برای سیستم ردیابی اطلاعات و اطلاعات پیشرفته (ASSIST) در مقر KIST در Seongbuk-gu ، سئول برگزار کردند.

مرکز تحقیقات انسجام بهبود ایمنی ، که KIST به عنوان یک م leadingسسه تحقیقاتی پیشرو و با پشتیبانی شورای ملی تحقیقات علمی و فناوری ، تحقیقاتی را انجام می دهد ، یک فناوری پشتیبانی پزشکی مبتنی بر تقاضا در حوزه پزشکی است که می تواند قرنطینه و پیچیده K را اجرا کند. مشکلات اجتماعی ناشی از حوادث صنعتی. برای جلوگیری از مرگ کارگران و حوادث جدی که باعث بروز مشکلاتی می شود ، آنها 3 سال خود را وقف تحقیق می کنند.

مرکز تحقیقات ایمنی حوادث پزشکی / صنعتی سایتی برای پرسنل پزشکی و حوادث صنعتی مانند سیستم های غربالگری سریع از راه دور و متحرک ، فناوری نظارت بر بیمار غیر حضوری و فناوری مدیریت چهره است. ایمنی برای کارگران در مشاغل پر خطر در شرایط بحرانی ، مانند بیماری همه گیر کرونا 19. ما در حال توسعه فناوری همگرایی ICT هستیم که ریسک تجارت را کاهش می دهد و عملکردهای پایدار را حفظ می کند.

در مرکز تحقیقات همگرایی ، انستیتوی تحقیقات انرژی کره ، انستیتوی کره ای برای اطلاعات علمی و فناوری و 3 بیمارستان دانشگاهی ، 4 موسسه دولتی و 7 شرکت در تحقیقات مشترک با KIST شرکت می کنند.

سانگ گونگ کیم ، رئیس KIST ، که نظارت بر این مطالعه را بر عهده دارد ، گفت: “بسیاری از اهدا کنندگان و بیمارستان ها سایت را با هم کنترل می کنند و با هم تحقیق می کنند تا رهنمودها و راه حل های تحقیق بر اساس تقاضا را ارائه دهند. از تشخیص بیماری گرفته تا درمان غیر حضوری و مدیریت ایمنی صنعتی ، ما قصد داریم فناوری های پیشگام برای نوآوری در سیستم های پزشکی در دوران پس از تاج را توسعه دهیم. “

سوک-جین یون ، مدیر KIST گفت: “هدف این پروژه توسعه فناوری هایی است که بتوان از آنها در شرایط بلایای پزشکی استفاده کرد.” ما قصد داریم برای تجارت آن همه تلاش خود را انجام دهیم تا بتواند به ایجاد آن پیوند بخورد. “
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *