KISA “متخصصان توسعه فناوری امنیتی” مبتنی بر هوش مصنوعی را پرورش خواهد داد

[ad_1]

استخدام دانش آموزان برای آموزش توسعه فناوری AI در سال 2021 به مدت 3 هفته ، از 10 این ماه آغاز می شود

[보안뉴스 이상우 기자] آژانس امنیت و امنیت کره (مدیر Won-tae Lee ، از این پس KISA نامیده می شود) ، به همراه وزارت علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات (وزیر Ki-Young Choi) “یک دوره آموزش نیروی کار AI در زمینه فناوری امنیتی” را برای کشف استعداد حرفه ای منجر به اتوماسیون امنیت اطلاعات و نوآوری فناوری های اطلاعاتی می شود. حدود 6 ماه تا نوامبر ادامه دارد. پروژه آموزشی توسعه فناوری های هوش مصنوعی ، که برای دومین بار در سال جاری در حال اجرا است ، طرحی برای گشودن کارشناسان امنیت اطلاعات برای آموزش افراد جویای کار به عنوان کارکنان میانی است که قادر به توسعه فناوری امنیت هوش مصنوعی با انتخاب مبتدیان با اطلاعات هستند. قابلیت های امنیتی

[포스터=한국인터넷진흥원]

این آموزش را می توان از 10 مه تا 28 مه در وب سایت آموزش توسعه فناوری هوش مصنوعی اعمال کرد. کارآموزانی که از طریق ارزیابی مقاله و غربالگری مصاحبه انتخاب می شوند ، به مدت 6 ماه آموزش می بینند. به طور خاص ، در این سال ، برای آموزش فشرده در توسعه فن آوری برای استفاده از هوش مصنوعی برای هر صنعت امنیتی ، “شبکه شبکه AI شناسایی تهدید تشخیص شبکه AI توسعه کد توسعه مخرب AI توسعه فناوری اطلاعات شخصی اطلاعات به سه بخش تقسیم می شود و حدود 25 زبان آموز خواهند بود برای هر بخش انتخاب شده است. بودن.

این برنامه آموزشی شامل آموزش عمومی مبتنی بر تئوری ، مانند امنیت اطلاعات ، هوش مصنوعی پایه و تجزیه و تحلیل داده ها ، و همچنین آموزش های تخصصی مبتنی بر روش اجرای AI برای هر بخش صنعتی است. براساس محتوای آموخته شده ، همراه با مربیان شعبه ، برای توسعه واقعی فناوری کاربرد دارد. پروژه مشاهده نیز در حال انجام است. علاوه بر این ، دوره امسال شامل مزایای اضافی اشتغال و برنامه هایی مانند اطلاعات شغلی برای شرکت هایی است که استعدادهای عالی امنیت اطلاعات را پرورش می دهند ، سخنرانی های ویژه برای کار توسط متخصصان صنعت امنیت اطلاعات ، دانشگاه و تحقیقات ، مصاحبه های جعلی و مشاوره های شغلی.

برای کلیه کارآموزانی که این دوره را گذرانده اند گواهی پایان دوره صادر می شود و برای پنج کارآموزی که کل دوره را با نمرات عالی به پایان رسانده اند ، گواهی نامه ای به نام مدیر KISA صادر می شود. جزئیات را می توان در جلسه توجیهی آنلاین یافت ، که از ساعت 15:00 روز 14 مه به طور مستقیم از کانال C-TV YouTube پخش می شود ، و بعداً می توانید فیلم را با جلسه توجیهی کانال YouTube KISA118 بررسی کنید.

“همانطور که هوش مصنوعی ، یک فناوری کلیدی در دوران تحول دیجیتال ، در صنعت امنیت اطلاعات اعمال و گسترش می یابد ، نیاز فزاینده ای به پرورش متخصصان فناوری امنیتی مبتنی بر هوش مصنوعی وجود دارد.” انتظار می رود این فرصتی برای پاسخگویی به تقاضای نیروی کار و برای تقویت رقابت نیروی کار عالی امنیت اطلاعات.
[이상우 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش مجدد غیرمجاز ممنوع است>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *