Jungnang-gu با ربات های هوش مصنوعی از سالمندان مبتلا به زوال عقل مراقبت می کند

[ad_1]

ارائه خدمات مراقبت شخصی با کمک ربات AI “Alpha Mini” به 10 سالمندی که به تنهایی با زوال عقل زندگی می کنند

[보안뉴스 박미영 기자] Jungnang-gu اعلام کرد که با استفاده از یک ربات هوش مصنوعی (AI) “Alpha Mini” برای افراد مسن مبتلا به زوال عقل با یک بدن ، از طوقه یک سرویس مراقبت ارائه می دهد

[사진=중랑구]

گو به 10 بزرگسال مبتلا به زوال عقل خفیف که از تنهایی یا افسردگی در میان سالمندانی که از مرکز کمک به زوال عقل استفاده می کنند یا تنها زندگی می کنند شکایت Alpha Mini را به مدت 6 ماه وام می دهد. آلفا مینی یک روبات انسان نما با هوش مصنوعی است ، قادر به ارائه بیش از 100 احساس است و انواع مختلفی از ویژگی ها مانند یادآوری های دارو / تغذیه ، آزمایش های تحریک شناختی و هشدارهای پیام را فراهم می کند. علاوه بر این ، از دوربین داخلی ربات می توان برای بررسی ایمنی افراد مسن و پاسخ سریع به موارد اضطراری استفاده کرد.

علاوه بر این ، Gu با مدیریت آموزش هوشمندانه با استفاده از دستگاه های پیشرفته ICT در جهت بهبود عملکرد شناختی افراد مسن فعالیت می کند. مرکز راهنمایی دمانس Jungnang-gu برنامه های مختلفی مانند برنامه تقویت شناختی مینی آلفا ، Cotras (برنامه توان بخشی شناختی) ، برنامه تمرین واقعیت مجازی و برنامه آموزش شناختی مجهز به انبوه را با یک بازی کاربردی اجرا می کند.

مدیر Ryu Gyeonggi-do Jungnang-gu گفت: “معادن آلفا با عملکردهای مختلف به عنوان نوه ها و نوه های افراد مسن عمل می کنند و تنهایی آنها را تسکین می دهند.”
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش مجدد غیرمجاز ممنوع است>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *