Jiran Jikyo Security برای محافظت از نقطه پایانی Sanitox EP را راه اندازی کرد

[ad_1]

Sanitox EP راه حل حفاظت از نقطه پایانی مبتنی بر ابر را برای SOHO و SME بهینه سازی شده راه اندازی می کند
پاسخ پیشگیرانه به حملات باج افزار با نصب عوامل در رایانه کاربر و سم زدایی از اسناد مخرب در زمان واقعی

[보안뉴스 원병철 기자] Jiran Jikyo Security (مدیر عامل شرکت: Doo-Sik Yoon) ، یک متخصص نرم افزار امنیتی ، محتوای بازسازی خلع سلاح (CDR) است که حفاظت از نقطه پایان ابر را برای SOHO ها و SME ها فراهم می کند. در حال تلاش برای ایجاد یک استراتژی امنیتی در برابر باج افزار هستند ، مرگبارترین برای مشاغل.) در شانزدهم ، اعلام شد که ابر Sanitox EP (Endpoint Platform) را راه اندازی کرده است.

[이미지=지란지교시큐리티]

Sanitox EP که به مکانیزم CDR مجهز شده توسط Jiran Jikyo Security مجهز است ، در برابر تهدیدات احتمالی (ماکرو ، محتوای فعال ، اشیا O OLE و غیره) برای کلیه اسنادی که از طریق کانالهای مختلف به کامپیوتر کاربر می ریزد ، محافظت می کند ، به شرط عدم وجود سند امنیتی این یک راه حل محافظت از نقطه پایانی با اطمینان صفر است که اسناد را از طریق سم زدایی در زمان واقعی ، که از قبل حذف می شود ، ایمن می کند.

امکان نصب و استفاده از عامل در رایانه کاربر وجود دارد و با سم زدایی از کلیه اسنادی که بلافاصله پس از نصب عامل به کامپیوتر کاربر سرازیر می شود ، از هجوم داخلی حملات اسناد جعلی جلوگیری می کند که سیستم امنیتی موجود قادر به تشخیص آنها نیست. سرعت پردازش سم زدایی بر اساس یک فایل اکسل 10 مگابایتی 0.23 ثانیه است که دارای سرعت سم زدایی سریع است. به طور خاص ، بزرگترین مزیت آن این است که بر عملکرد رایانه کاربر تأثیر نمی گذارد ، زیرا در هنگام کار بی خطر فقط از حداقل منابع استفاده می کند.

علاوه بر این ، یک مرکز مدیریت ابری فراهم می کند که راحتی عملیاتی را برای مدیران بهبود می بخشد. نظارت بر وضعیت بی ضرر در زمان واقعی از طریق شبکه ابری بدون ایجاد یک سرور مدیریت جداگانه امکان پذیر است و از عملیات و مدیریت آسان مانند ثبت نام کاربر ، اجرای سیاست ها و مدیریت توزیع عامل پشتیبانی می کند. علاوه بر این ، یک گزارش تجزیه و تحلیل دقیق ارائه شده است تا بتوانید بصورت بصری نتایج سم زدایی و آمار اسناد ورودی را درک کنید.

Sanitox EP را می توان بلافاصله پس از خرید مجوز با توجه به اندازه شرکت و نیازهای امنیتی ، بدون ایجاد سرور جداگانه استفاده کرد.

محصولات Sanitox از Jiran Jikyo Security به دو صورت موجود است: نوع اب Sanitox EP ، بهینه شده برای SOHO و SME ، که باید هزینه هزینه و عملکرد را کاهش دهد و دستگاه Sanitox داخلی که می تواند مطابق با محیط هر شرکت. شرکتهایی که از دستگاه Sanitox استفاده می کنند ، می توانند نمایندگان رایانه سفارشی دیگری نیز نصب کنند ، بنابراین انتخاب مشتری را در روش امنیتی گسترش می دهند.

Doo-sik Yoon ، مدیر عامل شرکت شعبه جیران ، گفت: “با گسترش فضای کار غیرحضوری در خارج از شبکه شرکت ، امنیت نقطه پایانی در حال کار در خانه یا از راه دور به یک عامل اصلی تبدیل می شود.” Sanitox EP ، که بار آن را کاهش داده است ، هنگام پاسخ به بدافزار نوع سند ، به یک راه حل اصلی امنیتی تبدیل خواهد شد. ”

در همین حال ، جیران جیکیو سکیوریتی “30 روز آزمایشی رایگان” را به مناسبت راه اندازی EP Sanitox برگزار می کند. شما می توانید تمام ویژگی های Sanitox EP را تجربه کنید و 30 شرکت اول متقاضی استفاده آزمایشی رایگان می توانند از دو مزیت رایگان MudFIX ، یک راه حل آموزش شبیه سازی ایمیل مخرب بهره مند شوند.
[원병철 기자([email protected])]

<저작권자: 보안뉴스(www.boannews.com) 무단전재-재배포금지>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *