Jeonbuk-do-Namwon-si-LX تفاهم نامه همکاری با مراکز استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین را امضا کرد

[ad_1]

[보안뉴스 박미영 기자] Jeollabuk-do ، Namwon-si و Korea Land Information Corporation (LX) برای ساختن مرکزی برای استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین و تبلیغ Jeollabuk-do به عنوان قطب صنعت هواپیماهای بدون سرنشین ، با هم همکاری کرده اند. Jeollabuk-do ، Namwon-si و LX در پانزدهم اعلام کردند که در حال امضای یک MP (توافق نامه) برای وعده همکاری متقابل برای ایجاد مرکز هواپیماهای بدون سرنشین LX و توسعه صنعت هواپیماهای بدون سرنشین هستند.

[사진=전북도]

کلید این توافق ساخت سریع مرکز استفاده از LX Drone است. Jeonbuk-do به شدت صنعت هواپیماهای بدون سرنشین را به عنوان یک موتور رشد جدید ارتقا می دهد و انتظار می رود مرکز استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین LX ، که این بار در شهر ناموون معرفی خواهد شد ، یک کاتالیزور بزرگ در ساخت یک صنعت هواپیماهای بدون سرنشین به مکه فراتر از آن باشد. انجام دادن.

LX سال گذشته نام Namvon City را به عنوان کاندیدای نهایی مرکز وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین از طریق یک پیشنهاد عمومی در سراسر کشور برای ارتقا system سیستماتیک صنعت وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین انتخاب کرد. هدف LX ایجاد یک مرکز برای استفاده در سال آینده با ارتقا rapid سریع تجارت و فعالیت عادی از سال 2023 است. این توافق نامه تجاری به عنوان نقطه آغاز همکاری ارگانیک بین سازمانهای مرتبط در مرحله آماده سازی ساخت و ساز بود.

از طریق این تفاهم نامه ، Jeonbuk-do و Namwon-si تصمیم گرفتند تا به طور فعال همه موارد اداری را تعیین کنند ، از جمله تعیین امکانات شهری برای سایت ساخته شده و تغییر منطقه استفاده و نصب زیرساخت ها مانند جاده های دسترسی و آب سیستم های تأمین و فاضلاب.

LX قصد دارد با اجرای روشهای سریع برای ایجاد یک مرکز استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین ، مانند خدمات تصمیم گیری طرح مدیریت شهری و آموزش های مربوط به هواپیماهای بدون سرنشین ، در زمینه ارتقا promoting صنعت هواپیماهای بدون سرنشین Jeonbuk همکاری فعال داشته باشد.

در همین حال ، مرکز هواپیمای بدون سرنشین LX ، که قرار است این بار ساخته شود ، در منطقه Jusaeng-myeon ، Namwon-si ، با ابعاد 59،698.5 متر مربع (حدود 18000 پیونگ) ساخته خواهد شد. این مرکز به تظاهراتی مانند نظارت بر زمین و فناوری تجزیه و تحلیل تصویر با استفاده از تصاویر هواپیماهای بدون سرنشین ، تجهیزات آموزش و آزمایش پرواز برای هواپیماهای بدون سرنشین ، باند و سایت های برخاست و فرود مجهز خواهد شد.

در آینده ، این مرکز به امکانات پشتیبانی از استفاده از خدماتی مانند نظریه و آموزش عملی هواپیماهای بدون سرنشین ، کنترل عملکرد هواپیماهای بدون سرنشین ، انتقال تصاویر هواپیماهای بدون سرنشین ، تجهیزات پردازش و آموزش برای هواپیماهای بدون سرنشین. آموزش و پردازش داده ها ، کنترل کیفیت و ایمنی هواپیماهای بدون سرنشین انتظار می رود با گسترش کار و پرورش و پرورش نیروی کار حرفه ای ، به عنوان یک پایگاه برای ارتقا promote صنعت هواپیماهای بدون سرنشین Jeonbuk عمل کند.

سخنگوی Jeonbuk-do اظهار داشت: انتظار می رود مرکز وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین LX پایه محکمی برای ایجاد زمینه های ترویج صنعت هواپیماهای بدون سرنشین Jeollabuk-do ، ایجاد شغل برای جوانان و احیای اقتصاد محلی باشد.
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش مجدد غیرمجاز ممنوع است>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *