Jeonbuk-do 2 میلیون درآمد ماهانه برای هزینه های نیروی کار جوانان برای استارت آپ های تغییر شکل یافته دیجیتالی فراهم می کند

[ad_1]

[보안뉴스 박미영 기자] Jeollabuk-do اعلام کرده است که برای مشارکت در پروژه حمایت از ورود دیجیتال جوانان Jeonbuk ، استخدام مشاغل می کند ، که هزینه های کارگری را برای کارمندان غیر SME و شرکت های تازه تاسیس در استان های دیجیتالی تغییر شکل می دهد تا آماده شود برای دوره پس از تاج.

طبق سیاست Digital New Deal ، در صورت استخدام جوانان محلی ، آنها تا پایان سال از 2 میلیون درآمد ماهانه (شامل 10٪ از هزینه های پرداخت خودکار شرکت) پشتیبانی می کنند. وی همچنین قصد دارد مزایای اجتماعی ، مانند معاینات بهداشتی ، همراه با آموزش شغلی شخصی و پشتیبانی آموزش حرفه ای را فراهم کند تا جوانان محلی بتوانند به استعدادهای اصلی در سیاست دیجیتالی New Deal تبدیل شوند.

دوره استخدام برای شرکت های شرکت کننده از 8 تا 23 است و اهداف SME و شرکت های نوپای دیجیتالی در استان (ظرف 7 سال) هستند که می خواهند چهره به چهره تبدیل شوند.

نمونه هایی از تحولات رو در رو شامل شرکت هایی است که مایلند از تولید و کشاورزی به ساخت برنامه های تلفن همراه و فروش آنلاین روی آورند. سپس برنامه ریزی شده است که 50 کارگر جوان انتخاب شوند که با ویژگی ها و استعدادهای هر شرکت مطابقت داشته باشند.

کیم یونگمن ، رئیس اقتصاد اشتغال در Jeollabuk-do ، گفت: “تحول دیجیتال آینده ای بود که شرکت های کره ای باید برای یک روز آماده کنند.”

جزئیات این پروژه را می توان در وب سایت آژانس توسعه اقتصادی و تجارت Jeonbuk یافت.
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *