Jeonbuk-do در حال استخدام 200 شغل دیجیتال جوانان است

[ad_1]

[보안뉴스 박미영 기자] Jeollabuk-do به دنبال شرکت کنندگان در “پروژه پشتیبانی از کار جوانان دیجیتال از نوع Yonbuk” است. انتظار می رود تجربه کاری در زمینه دیجیتال فراهم کرده و به طور فعال از آن پشتیبانی کند تا به شغلی پایدار تبدیل شود.

Jeonbuk-do 200 جوان زیر 39 سال را که می خواهند تا 18 سالگی کارهای دیجیتالی انجام دهند استخدام می کند. آنها در نظر دارند در زمینه نویدبخشی کوچک و متوسط ​​کلان داده و فناوری اطلاعات مبتنی بر هوش مصنوعی (IT) ، محتوای آنلاین ، طراحی و پخش در حومه شهر و یا مشاغل کوچک و متوسط ​​که به نیروی کار IT نیاز دارند ، کار کنند.

Jeonbuk-do هزینه کل پروژه 2.3 میلیارد KRW ، از جمله هزینه های دولت 2.4 میلیارد KRW ، برای یک پروژه تحت هدایت منطقه ای برای یک رقابت برای کار جوانان توسط وزارت ادار عمومی و امنیت در سال گذشته ، جوانان را قادر می سازد تا با تغییر محیط کار به دلیل COVID-19.

در صورت استخدام جدید کارگران جوان از شرکت های شرکت کننده در پروژه ، 90٪ هزینه کار برای هر کارگر جوان (1.8 میلیون درآمد ماهانه) برای یک سال تأمین می شود.

علاوه بر این ، انتظار می رود که برای جوانان مهارتهای حرفه ای دیجیتال و همچنین فرصتهای غیر حضوری و تجربه کار دیجیتالی را برای جوانان آموزش دهد.

کیم یونگمن ، رئیس اقتصاد اشتغال در Jeollabuk-do: مانند رشد صنایع غیر حضوری. “او گفت.

از طرف دیگر ، در چهارم ، استان شرکت ها را برای شرکت در این پروژه از طریق بررسی صلاحیت و بازرسی در محل انتخاب کرده است و لیست شرکت های شرکت کننده را می توان در وب سایت مرکز شغلی Joerarabukdo یافت.

اطلاعات دقیق استخدام را می توان در مرکز کار Joollabuk-do ، مرکز جوانان Jeonbuk و وب سایت های استانی / si / gun یافت.
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *