ITU فناوری بلاکچین توسعه یافته در کشور را به عنوان یک استاندارد بین المللی در نظر می گیرد

[ad_1]

دو فناوری بلاکچین که توسط کره در جلسه ITU-T SG17 توسعه یافته و به عنوان استانداردهای بین المللی پذیرفته شده است (پیش نویس)

[보안뉴스 이상우 기자] وزارت علوم ، فناوری و اطلاعات (وزیر کی یانگ چوی) ، م Instituteسسه ملی تحقیقات رادیویی آنلاین از 20 تا 30 آوریل ، گروه استاندارد امنیت ارتباطات اتحادیه بین المللی ارتباطات بین المللی (ITU-T) گروه تحقیقات امنیت اطلاعات (SG17 ، رئیس پروفسور یوم هون- Yeol از دانشگاه Soonchunhyang) “در این کنفرانس اعلام شد که دو استاندارد بلاکچین (فناوری کتاب توزیع شده) که توسط کره تهیه شده است از پیش تصویب شده و سه صندلی اضافی ارائه شده است.

[이미지=utoimage]

تهدیدات امنیتی و الزامات خدمات پرداخت الکترونیکی مبتنی بر فناوری کتاب توزیع شده به عنوان یک استاندارد رسمی در این جلسه و استانداردهای تهدید امنیتی برای سیستم های رای گیری آنلاین مبتنی بر فناوری کتاب توزیع شده ، ممکن است در سیستم های پرداخت الکترونیکی و رای گیری آنلاین با استفاده از فناوری رجیستری توزیع شده ایجاد شود. موارد امنیتی را از جنبه های مختلف شناسایی می کند ، آنها را تجزیه و تحلیل می کند و الزامات امنیتی را برای پاسخگویی به آنها تعیین می کند.

شرکت کنندگان: دانشگاه سئول برای مطالعات خارجی (پروفسور گئون دیوک پارک) ، دانشگاه سونچون یانگ (پروفسور یئوم هئونگ یول ، پروفسور جین بیونگ مون) ، یانولجا (CISO کیم چانگ اوه) و خدمات TCA (مدیر عامل شرکت کیونگ هی اوه) در تدوین این استاندارد “تهدیدات امنیتی و الزامات سرویس پرداخت الکترونیکی مبتنی بر فناوری کتاب توزیع شده” می تواند به عنوان راهنمای ارزیابی و بهبود امنیت سرویس و “تهدید امنیتی برای سیستم رای گیری آنلاین مبتنی بر فناوری” کتاب توزیع شده ” یک تهدید امنیتی بالقوه از طریق سیستم رای گیری آنلاین است. پیش بینی می شود با شناسایی و حذف داده ها ، قابلیت اطمینان نتایج رای گیری افزایش یابد. انتظار می رود که استاندارد رسمی پس از یک یا دو ماه از انتشار در کشورهای عضو ، به عنوان استاندارد ITU تصویب شود.

علاوه بر این ، سازماندهی مجدد کرسی و ریاست جمهوری در راستای تغییر ساختار سازمانهای گروه مطالعه SG17 (5 گروه کاری ، 12 گروه پروژه تحقیقاتی) در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت. در کره ، دو صندلی به صندلی تیم پروژه تحقیقاتی ، جایی که طراحی واقعی پروژه توسعه یافته است ، و یک صندلی اضافی به صندلی کارگروهی اضافه می شود که استاندارد تدوین شده توسط تیم پروژه تحقیق را بررسی و تأیید می کند. در نتیجه ، ریاست گروه مطالعه SG17 در کره از 13 به 16 افزایش یافت.

در این میان ، چهار وظیفه استاندارد سازی جدید مربوط به ارتباط رمزنگاری کوانتومی و پردازش داده های غیر شناسایی شده پیشنهادی کره در این جلسه تصویب شد و تحقیقات مربوطه باید در سال جاری ادامه یابد.

انستیتوی تحقیقات رادیویی ملی گفت: “ما با صنعت ، دانشگاه و م institسسات تحقیقاتی کار خواهیم کرد زیرا در آینده فناوری امنیتی ما به عنوان یک استاندارد بین المللی پذیرفته خواهد شد.”
[이상우 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *