ISP های اصلی ، امنیت و حمایت از مصرف کننده یک امر ضروری است

[ad_1]

تجارت اجباری برای 6 مشاغل ، از جمله Naver ، Kakao ، Content Wave ، Google ، Facebook و Netflix

[보안뉴스 이상우 기자] مشروط به تعهدات در سال 2021 مطابق با قانون تجارت مخابرات (که از 10 دسامبر 2020 به اجرا درآمد) ، اصلاح شده توسط وزارت علوم ، فناوری و اطلاعات (وزیر کی جوان یو ، چوی ، از این پس به عنوان وزارت نامیده می شود) علم و فناوری) برای اطمینان از ثبات خدمات اساسی (خدمات ارتباطی اضافی) ارائه شده از طریق اینترنت. مجری خاص تجارت اپراتورهای هدف کسانی هستند که برای سه ماه سال قبل با تعداد کاربر متوسط ​​بیش از 1 میلیون نفر در روز ، و میزان ترافیک ایجاد شده توسط این سرویس بیش از 1٪ از کل ترافیک داخلی است.

حجم حجم مصرف کننده و ترافیک از اپراتورهای اصلی[자료=과학기술정보통신부]

در کل شش اپراتور ، از جمله Google LLC ، Facebook Inc. ، Netflix (سرویس Netflix کره) ، Naver ، Kakao و Content Wave ، واجد شرایط “پایداری سرویس های ارتباطی اضافی” هستند. علاوه بر این ، دو اپراتور واجد شرایط “وظیفه انتصاب نماینده تجاری داخلی بدون دفتر حمایت از مصرف کننده داخلی” هستند: گوگل (نماینده Transcosmos Korea) و Facebook (نماینده حریم خصوصی نماینده کره). برای مرجع ، Netflix مستقیماً به تعهدات حمایت از مشتری در دفاتر فروش محلی عمل می کند.

وزارت علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات نتایج تعیین هر اپراتور تجاری را اعلام کرده و قصد دارد پس از جمع آوری نظرات ، هدف تجاری را در اوایل فوریه تعیین کند. علاوه بر این ، در سال جاری با جمع آوری بازخورد صنعت جهت بهبود بیشتر ویژگی و شفافیت اقدامات برای اطمینان از ثبات خدمات مخابراتی با ارزش افزوده که توسط قانون تنظیم شده است ، در سال جاری راهنمایی های مفصلی ارائه خواهد شد.

وزارت علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات تأكید كرد كه “این سیستم در سال جاری برای محافظت از مصرف كنندگان با اجازه دادن به ارائه دهندگان خدمات ارتباطات با ارزش افزوده بزرگ برای ارائه خدمات مناسب و پایدار از طریق اصلاح قانون تجارت مخابرات در سال گذشته ایجاد شد. ما تلاش خواهیم کرد تا با استفاده فعال از آن ، بهبود ثبات سرویس های اساسی که مربوط به زندگی مردم است و افزایش رضایت از پردازش نیازهای کاربر ، ناراحتی استفاده از سرویس را به حداقل برسانیم. “
[이상우 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *