IGLOO SECURITY دو حق ثبت اختراع برای راه حل SOAR کسب می کند

[ad_1]

ایجاد و به روزرسانی خودکار کتاب برای بازی های مبتنی بر هوش مصنوعی
احتمال حوادث ناشی از خطاهای پرسنل امنیتی را کاهش داده و به طور خودکار با حوادث امنیتی کم خطر برخورد کنید

[보안뉴스 이상우 기자] IGLOO SECURITY (مدیر ارشد اجرایی لی سانگ چون) اعلام کرد که دو حق ثبت اختراع برای “سازمان امنیت ، اتوماسیون و پاسخ (SOAR)” دریافت کرده است. با سرعت بخشیدن به تحول دیجیتالی با گسترش کرونا 19 ، نقطه حمله هدف حمله کنندگان سایبری گسترش یافت. از آنجا که بسیاری از رویدادهای امنیتی ایجاد می شود که کارکنان با تعداد محدودی از عهده آنها برمی آیند ، مشکلی پیش می آید که تهدیدهای پرخطر با انجام کارهای تکراری ساده مواجه شوند. فناوری SOAR در حال ظهور است که می تواند این مشکلات را برطرف کند و اثربخشی کنترل های امنیتی را افزایش دهد.

[로고=이글루시큐리티]

حق ثبت اختراع SOAR که توسط IGLOO SECURITY خریداری شده است ، با هدف ایجاد خودکار Playbook که روند پاسخگویی برای هر رویداد و نوع حمله را با استفاده از فناوری AI تعریف می کند و سیستم تأیید کتاب را بهبود می بخشد. دارند. یادگیری ماشینی فرایندهایی را که کارشناسان امنیتی به آنها در بسیاری از انواع حملات و رویدادها در گذشته پاسخ داده اند ، و همچنین روش تأیید هر فرآیند را مطالعه می کند و در صورت بروز یک رویداد جدید ، به طور خودکار یک کتاب پخش ایجاد می کند و راه حل بهینه برای هر فرآیند را پیش بینی می کند.

با استفاده از فناوری انحصاری ، پرسنل امنیتی می توانند بار ایجاد یا به روزرسانی كتابهای بازی را هر بار كه به تهدیدهای جدید پاسخ می دهند كاهش دهند و بسته به توانایی كاركنان امنیتی ، می توان احتمال خطاهای تنظیم فرآیند را كاهش داد. . علاوه بر این ، با پیش بینی روند پاسخ به تهدیدات امنیتی ، مسلماً حوادث کم خطر به طور خودکار و بدون دخالت افسر امنیتی انجام می شوند ، بنابراین می توان تمرکز بیشتری بر واکنش به حوادث پرخطر داشت.

IGLOO SECURITY بیش از 20 سال است که خدمات کنترل امنیتی را به تعدادی از سازمان ها و شرکت های محلی ارائه می دهد و کتاب هایی ایجاد می کند که نشان دهنده کار سازمان های محلی و تهدیدهای گروه های پر خطر است. علاوه بر این ، از زمان راه اندازی اولین راه حل کنترل امنیتی کره کره ای در سال 2019 ، ما در تلاش بوده ایم فناوری های کلیدی را برای بهبود اثربخشی کنترل امنیتی مانند “AI قابل توضیح (XAI ، eXplainable AI)” ارائه دهیم. بر اساس هوش مصنوعی و قابلیت های کنترل امنیتی و فناوری SOAR جمع شده در طی سال ها ، راه حل SOAR بهینه سازی شده برای محیط کنترل امنیت داخلی به زودی منتشر می شود.

مدیر عامل شرکت Igloo Security ، لی چون گفت: “با سرعت بخشیدن به تحول دیجیتال ، تعداد رویدادهای امنیتی که پرسنل امنیتی باید تجزیه و تحلیل کنند و به آنها پاسخ دهند ، به طور چشمگیری در حال رشد است. انتظار می رود که از طریق استفاده از این فناوری ثبت اختراع SOAR ، که دانش و فناوری منحصر به فرد IGLOO SECURITY را ادغام می کند ، می توان تأثیر کنترل امنیت را به حداکثر رساند. در آینده ، ما همچنان بر ارائه فناوری های برتر و ارائه یک مزیت رقابتی در بازار SOAR تمرکز خواهیم کرد. “
[이상우 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *