Gyeongnam-do “گزارش در مورد کارشناسان داده و تجزیه و تحلیل داده های بزرگ”

[ad_1]

[보안뉴스 박미영 기자] در پانزدهم ، Gyeongsangnam-do “آموزش متخصصان داده و گزارش موردی در مورد تجزیه و تحلیل داده های بزرگ” را انجام داد و اقدامی کامل برای یک دولت مبتنی بر داده انجام داد.

[사진=경남도]

در جلسه توجیهی کیم گیونگ سو ، فرماندار Gyeongsangda-do و معاون دولت ، و همچنین مدیر آژانس توسعه اقتصادی Gyeongnam کانگ سونگ یونگ و مدیر SOCSOFT چو جائه یونگ ، مدیر اجرایی A-Tech کیم یونگ یون حضور داشتند. وانگ و استاد دانشگاه کره ، لی یانگ هوانگ برای گزارش و ارائه.

در میان “طرح جامع استفاده از داده های بزرگ” ، ایجاد شده در سال گذشته ، این جلسه در قالب گزارشی از برنامه ارتقا نیروی کار و تجزیه و تحلیل وظیفه اجرا ، معرفی تجزیه و تحلیل شهر Gimhae و تجزیه و تحلیل مورد پیش بینی برای جمعیت Cheonan City ، و همچنین بحث در مورد شرکت کنندگان و پاسخ به سوالات. استان گیونگنام اعلام کرد که این دستور جلسه توسط فرماندار کیم گیونگ سو در “گزارش موقت درباره طرح جامع استفاده از داده های بزرگ” که در 23 اکتبر سال گذشته برگزار شد ، دستور داده شد.

در آن زمان ، فرماندار كیم تأكید كرد ، “گیونگنام هم در امور اداری و هم در صنعت به كارشناسان داده بسیار احتیاج دارد ، اما یافتن نیروی كار سخت است.” روش دیگر ، یک برنامه آموزشی خاص برای نیروی کار باید دنبال شود. علاوه بر این ، وی گفت: “ایجاد و نمایش مدلها با استفاده از مثالهای واقعی به پیشرفت مدیریت داده کمک می کند.”

طرح جامع Gyeongnam-do برای استفاده از داده های بزرگ شامل استراتژی های دقیق برای گسترش زیرساخت داده های بزرگ ، ایجاد اطلاعات مبتنی بر داده به طور منظم ، ارتقا the صنعت داده و نوآوری اداری مبتنی بر داده به منظور “بهبود ارزش ساکنان از طریق نوآوری مبتنی بر داده “. دارند.

با توجه به آموزش کارشناسان داده ، که موضوع روز بود ، علاوه بر ایجاد یک سیستم پشتیبانی از تجزیه و تحلیل داده های بزرگ با تمرکز بر معرفی یک مرکز داده بزرگ ، کار مراکز آموزش تخصصی متمرکز بر مرکز و ارتقا of برنامه های آموزش عملی متمرکز بر جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها به اشتراک گذاشته شد.

شرکت کنندگان به توافق رسیدند که تنها در صورت آموزش کارشناسان متمرکز بر داده ها و تبادل نظرات مختلف در هنگام ارائه ، می توانند به تقاضای سریعاً در حال افزایش برای منابع انسانی در مناطق اداری و صنعتی استان پاسخ دهند.

فرماندار کیم در پایان جلسه توجیهی تأکید کرد که “پرورش استعدادهای هوشمند فناوری اطلاعات یکی از وظایف اساسی در سال جاری است. وی سپس سه راهکار برای پرورش استعدادهای هوشمند فناوری اطلاعات را توضیح داد: افزایش تعداد رشته ها در دانشگاه های محلی ، جذب برنامه های خصوصی مانند آکادمی ها در کلانشهرها و ایجاد سیستمی که در آن مقامات محلی از طریق نهادهای وابسته استعدادها را پرورش دهند. علاوه بر این ، وی گفت ، “دولت باید به جلو حرکت کند تا بتواند نحوه تأمین تقاضای داده از صنعت محلی را پیش بینی و آماده کند.”
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *