Gyeongnam-do تا ماه ژوئن “سیستم هوشمند یکپارچه پیشگیری از بلایا” خواهد ساخت

[ad_1]

[보안뉴스 박미영 기자] استان گیونگنام از برنامه ریزی برای تکمیل ایجاد یک سیستم هوشمند پیشگیری از حوادث مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات جدید خبر داده است که از دسامبر سال گذشته تا ژوئن برای پیشگیری فعال و فعال از بلایا ارتقا یافت.

“سیستم یکپارچه پیشگیری از بلایا” سیستمی است که اطلاعات مختلف فاجعه ها را در استان ادغام می کند ، دارای سیستم سریع تشخیص و تصمیم گیری در برابر بلایا است و در صورت بروز بلایای مختلف ، اطلاعات شخصی را در اختیار کاربران قرار می دهد. بودجه کل 500 میلیون درآمد کسب شده شامل 300 میلیون هزینه ملی به دست آمده و 200 میلیون سود نیز سرمایه گذاری خواهد شد.

وقتی ایجاد سیستم یکپارچه پیشگیری از بلایا به اتمام رسید ، می توان از داده های فاجعه مانند نظارت تصویری در حوادث ، متر بارش و شتاب سنج زلزله برای درک وضعیت زمان واقعی در محل وقوع یک فاجعه استفاده کرد. علاوه بر این ، با كامپيوتر كردن دفترچه راهنماي عمل در محل بر اساس نوع ، مديران حوادث مي توانند سريعاً به حوادث پاسخ دهند و كارهاي م safetyثر ايمني در برابر حوادث را انجام دهند.

Gyeongnam-do در نظر دارد تا یک سیستم هوشمند پیشگیری از حوادث مبتنی بر ابر برای جمع آوری داده های مربوط به فاجعه ، با دریافت اطلاعات مختلف و گسترده مربوط به فاجعه در بخش دولتی و خصوصی به عنوان قوانین استاندارد ، به عنوان یک سیستم پیش بینی و هشدار اضافی ایجاد کند. فاجعه ای که نصب شده است بر این اساس ، این برنامه قصد دارد تا از طریق یادگیری ماشین (یادگیری ماشین) به تدریج به سمت یک سیستم هوشمند پیشگیری از بلایا حرکت کند.

برنامه ریزی شده است که اطلاعات فاجعه ای که توسط سیستم هوشمند پیشگیری از بلایای شهر جمع آوری و پردازش می شود ، در زمان واقعی با آژانس های مرتبط مانند وزارت ادار عمومی و امنیت ، آتش نشانی و پلیس به اشتراک گذاشته شود و می تواند به میزان قابل توجهی در کاهش خسارت کمک کند. در مورد زندگی و اموال مردم از طریق همکاری ارگانیک بین آژانس ها. من انتظار دارم آنجا باشم

سونگ هی یون ، رئیس ستاد ساخت فاجعه گیونگنام دو ، گفت: “با یک سیستم هوشمند پیشگیری از حوادث ، ما از جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات متمرکز بر بلایای طبیعی جدا می شویم ، و پایه ای برای یک سیستم مدیریت جامع ایجاد می کنیم. انتظار می رود که بلایایی که بلایای اجتماعی را در بر می گیرد ، نقشی اساسی در محافظت از شرکت و دارایی داشته باشد. “
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *