Gwangju-Gyeonggi-do-Busan-si برای ایجاد یک بستر بهداشتی بیش از حد متصل برای هوش مصنوعی در نظر گرفته شده است

[ad_1]

[보안뉴스 박미영 기자] شهرهای Gwangju ، Gyeonggi-do و Busan به کار جدی “ساخت یک بستر بهداشتی پیوند داده شده برای هوش مصنوعی” پیوستند ، که در دسامبر گذشته توسط کمیسیون ملی توسعه متعادل به عنوان پروژه همکاری بسیار گسترده انتخاب شد. شهر گوانجو ، گیونگی دو و بوسان میزبان مراسم شکل گیری “ساخت یک بستر بهداشتی بیش از حد متصل برای هوش مصنوعی” در تاریخ 29 ام بود.

[사진=광주광역시]

این پروژه یک راه حل جهانی برای به اشتراک گذاری داده ها ، توسعه محصول و ورود به بازار از طریق یک بستر هوش مصنوعی مرتبط با یک زمینه بسیار گسترده ارائه می دهد و به طور مشترک یک شرکت مراقبت های بهداشتی تک شاخ را ایجاد می کند تا سطح جهانی مراقبت های بهداشتی AI را ایجاد کند. ایجاد یک اکوسیستم صنعتی است.

شهر محلی Gwangju City به عنوان پایگاه داده ای برای ساخت بزرگترین سد داده های بهداشتی در زمینه AI با اتصال ابر رایانه و مرکز داده مجموعه AI است. بر اساس شما Gyeonggi-do به عنوان یک پایگاه تحقیق و توسعه با استفاده از مدل موفقیت Pangyo Techno Valley خدمت می کند.

به عنوان یک کسب و کار واحد ، جمع آوری داده های بهداشتی جمع آوری و توسعه یک سیستم یکپارچه △ ایجاد یک مدل برای توسعه تجزیه و تحلیل داده های سلامت توسعه داده های اساسی در مورد بیماری های عمده و پیش بینی بیماری های عفونی △ نمایش خدمات بهداشتی AI △ هوش مصنوعی کشف تجارت جدید خدمات جهانی مبتنی بر اتصال فوق العاده شامل پشتیبانی از راه اندازی و توسعه است.

تا سال 2025 ، در مجموع 180 میلیارد در بخش های دولتی ، محلی و خصوصی درآمد کسب خواهد شد که منجر به یک مدل شاخص برای توسعه متوازن از طریق همکاری بین کلانشهرها و مناطق می شود و به عنوان یک پایگاه بهداشتی دیجیتال که نقاط قوت منطقه را به هم متصل می کند ، خدمت خواهد کرد. کشورها انتظار می رود که به هوشمند سازی کمک کند. بعلاوه ، تأثیر همکاری در توسعه گسترده نوآوری ، که فقط برای منطقه دشوار بود ، انتظار می رود.

در مراسم افتتاحیه روز ، مقامات محلی شرکت کننده توافق نامه ای تجاری برای حمایت از سیاست و اجرای موفقیت آمیز مورد نیاز پروژه امضا کردند. مشارکت مقامات محلی در توافق نامه مدل های هوش مصنوعی و راه اندازی مشاغل جدید was تصمیم بر این شد که در روابط عمومی برای تهیه اطلاعات در مورد افراد و بیمارستان ها همکاری شود.

علاوه بر این ، م Instituteسسه تحقیقاتی Gwangju Jeonnam که مسئول برنامه ریزی پروژه است ، توافق نامه ای را با آژانس توسعه فناوری کره کره ای (KIAT) در وزارت تجارت ، صنعت و انرژی ، که یک سازمان ارتقا project پروژه است ، امضا کرد و یک کمیته برنامه ریزی پروژه ها. پروژه هایی شامل پارک Gwangju Techno ، آژانس تبلیغات صنعت اطلاعات بوسان و گیونگی-دو. وی در نظر دارد تا اردیبهشت یک طرح تجاری با ارزش کل پروژه 180 میلیارد درآمد حاصل از کارکنان و فعالیتها به اتمام برساند.

سپس ، اگر از طریق غربالگری توسط کمیته ملی توسعه متوازن به عنوان یک پروژه توسعه ملی متعادل نهایی انتخاب شود ، اولین قدم ایجاد یک بستر برای هر پایگاه منطقه ای تا سال 2022 است و گام دوم توسعه خدمات برای اجرای هوش مصنوعی تا سال 2024 بر روی این پلتفرم تمرکز داشت. این صحنه طی پنج سال آینده به منظور ایجاد تجارت جدید با استفاده از سیستم عامل ها و خدمات برنامه ای رایج می شود.

سا یول کیم ، رئیس کمیته ملی توسعه متعادل ، گفت: “برای یک توسعه ملی متعادل در منطقه ، باید یک اقتصاد فوق العاده گسترده و فضای زندگی ایجاد شود که بتواند فرصت های اقتصادی و راحتی را در زندگی به عنوان یک کلانشهر فراهم کند. “گیونگی و بوسان در همکاری هستند. ما امیدواریم که پروژه ای که ما در طول سال ترویج می دهیم مورد موفقیت آمیز پروژه همکاری در مناطق فوق العاده گسترده باشد ، که مشکل غلظت بیش از حد در کلان شهرها را حل می کند و رقابت منطقه ای را بهبود می بخشد. “

لی جائه-میونگ ، فرماندار استان گیونگی گفت: “من معتقدم همکاری با گوانگجو و بوسان باعث شکاف بین کشورهای پیشرو در زمینه هوش مصنوعی جهانی (AI) و هدایت کره به عنوان مرکزی برای هوش مصنوعی خواهد شد.” ما تلاش خواهیم کرد تا یک مدل توسعه متعادل که با ما مطابقت دارد. “

کیم جونگ ایل ، رئیس گروه اقتصاد کار در بوسان ، گفت: “من فکر می کنم ساختن یک بستر فوق العاده گسترده برای پاسخگویی فعال به تغییرات در محیط داخلی و خارجی مانند انقلاب چهارم صنعتی ، تحول دیجیتال ضروری است. و نسخه کره ای New Deal. “با کمک زیرساخت های صنعت پزشکی ، انتظار می رود با ترویج تظاهرات و تحقیقات کاربردی ، یک اثر هم افزایی در صنعت پزشکی همراه با رشد منطقه ای نوآوری ایجاد کند.”

لی یونگ سئوپ ، شهردار گوانگژو گفت: “این مراسم شکل گیری یک گام بزرگ در جهت ایجاد یک اکوسیستم جهانی در صنعت بهداشت و درمان از طریق هوش مصنوعی است ، و بهترین استفاده از زیرساخت ها و ویژگی های هر منطقه توسط مقامات محلی درگیر در پروژه. ایجاد یک بستر مراقبت های بهداشتی با هوش مصنوعی. . وی گفت: “ما تمام تلاش خود را متمرکز خواهیم کرد تا بتوانیم از طریق همکاری Gyeonggi-do و Busan به عنوان بهترین مدل موفق در بین 13 پروژه فوق العاده گسترده در سراسر کشور رتبه بندی شویم. “
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *