Gwangju City ، Spurs برای ایجاد توالت عمومی امن

[ad_1]

شهر / گو / پلیس به طور مشترک بررسی می کنند که آیا 282 دوربین غیرقانونی نصب شده است

[보안뉴스 박미영 기자] شهر کلانشهر گوانجو یک جلسه همکاری برای ایجاد یک توالت عمومی امن در روز 8 برگزار کرد ، با 20 نفر مسئول توالت های عمومی در مناطق خودمختار ، آژانس پلیس استان گوانگجو و افسران ایمنی در بخش صلاحیت دار پلیس.

[사진=광주광역시]

این جلسه به منظور به اشتراک گذاشتن نتایج بازرسی از توالت های عمومی که به طور مشترک توسط شهر گوانگژو ، حوزه های قضایی ، مناطق خودمختار و آژانس پلیس گوانگژو از 8 تا 28 مارس انجام شده و همچنین در مورد پیشرفت ها و برنامه های ایجاد یک سیستم بازرسی منظم تشکیل شده است. .

این بازرسی از 282 توالت عمومی در ساختمان انجام شد و بررسی شد که آیا دوربین های نظارتی غیرقانونی (از این به بعد به عنوان دوربین های غیرقانونی یاد می شود) در حمام نصب شده اند یا خیر و یا زنگ ایمنی فعال شده است.

زنگ ایمنی متصل به توالت عمومی سیستمی است که بلافاصله اتومبیل گشتی را می فرستد و در صورت اضطراری هنگام زنگ زدن 112 را به عنوان آهنگ زنگ و چراغ هشدار متصل شده از خارج مطلع می کند.

تیم بازرسی مشترک وضعیت زنگ ثابت متصل را به دقت بررسی کرد – آیا چراغ هشدار کار می کند – در سیستم انتقال زمان واقعی در اتاق 112 ناهنجاری وجود دارد.

به طور خاص ، یک دوربین مادون قرمز و یک ردیاب موج رادیویی برای بازرسی از مکان های مشکوک مانند دهانه ها ، سطل های زباله ، سوراخ های سقف و دیوارها استفاده شد و بازرسی هیچ گونه سو susp ظن در نصب غیرقانونی دوربین را نشان نداد. علاوه بر این ، با یافتن عناصر خطرناکی مانند سوراخ در تاسیسات ، دوربین های غیرقانونی با چسباندن برچسب های امنیتی مسدود شدند.

سونگ جین نام ، رئیس اداره سیاست گردش آب ، گفت: “ما به کار بازرسی در همکاری فعال با آژانس پلیس گوانگژو و ایجاد توالت عمومی ایمن ادامه خواهیم داد که شهروندان بتوانند با خیال راحت از آن استفاده کنند.”

از طرف دیگر ، شهر گوانگژو به طور فعال در تلاش است تا یک توالت عمومی امن و راحت ایجاد کند ، مانند یک پروژه ساخت توالت عمومی یک پروژه خصوصی برای حمایت از توالت باز بازسازی توالت عمومی بدون معلولیت ، علاوه بر بازرسی غیرقانونی دوربین
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *