Gwanak-gu “دوره آموزش تخصصی Big Data” بصورت آنلاین رو در رو راه اندازی می کند

[ad_1]

[보안뉴스 박미영 기자] Gwanak-gu در حال برگزاری دوره آموزش آنلاین برای متخصصان بزرگ تجزیه و تحلیل داده ها برای پرورش استعدادهای جوان در زمینه داده از ماه مارس است.

گو اعلام کرد که به دلیل افزایش تقاضا برای تجزیه و تحلیل داده ها به دلیل ظهور دوره 4 صنعت و گسترش خدمات غیر حضوری ، تصمیم گرفته است به طور جدی یک دوره آموزشی برای تحلیلگران داده های بزرگ دنبال کند. تاج طولانی 19

این آموزش یک دوره مبتدی است ، که اولین گام در روند پرورش متخصصان تجزیه و تحلیل داده های بزرگ است. دانش آموزان △ درک فرآیند تجزیه و تحلیل داده ها ، تکنیک های تجزیه و تحلیل داده های تحقیق (EDA) ، analysis تجزیه و تحلیل شبکه و تجزیه و تحلیل فضایی را یاد می گیرند.

همچنین ، در نیمه دوم آموزش ، ارزیابی سطح پیشرفت تحصیلی از طریق اجرای پروژه انجام می شود و برنامه آموزشی در سطح بالاتر از دوره مقدماتی برگزار شده در سال گذشته ، با تمرکز بر تکنیک های تجزیه و تحلیل آموزش انجام می شود و روشها

این آموزش از اولین گرایش در تاریخ 6 مارس آغاز می شود و هر شنبه تا 22 مه ، در مجموع 11 هفته ادامه دارد و این آموزش کاملا رایگان است. در مجموع 24 نفر استخدام شدند و جوانان ساکن گواناک گو در وهله اول از بین جوانان 19-39 ساله که دارای دانش مقدماتی بالاتر از سطح مقدماتی هستند ، انتخاب شدند. علاوه بر این ، برنامه ریزی شده است که کارآموزان به نفع جوانانی که سال گذشته تحت آموزش مقدماتی قرار گرفتند ، انتخاب شوند. مهلت استخدام حداکثر تا 25 سال است و جوانانی که می خواهند شرکت کنند می توانند از طریق وب سایت موسسه صدور گواهینامه مدیریت کره اقدام کنند.

از طرف دیگر ، گو یک “دوره مقدماتی مقدماتی در مورد تجزیه و تحلیل داده های بزرگ” بصورت آنلاین برگزار کرد که در نیمه دوم سال گذشته به طور مستقیم حضوری نبود و از دانشجویان و دانشجویان به عنوان برنامه ای که افراد غیر اصلی به راحتی آن را درک می کنند ، علاقه و بازخورد زیادی دریافت کرد. فرا گرفتن.

شهردار پارک جون هی گفت: “در آماده سازی برای چهارمین دوره صنعتی ، ما این برنامه را برای تقویت شایستگی جوانان آماده کرده ایم و به رشد تقاضا برای تجزیه و تحلیل داده ها ادامه می دهیم. من تمام تلاش خود را برای ایجاد شغل انجام خواهم داد. “

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه آموزشی ، با بخش سیاستگذاری جوانان ، تیم کار جوانان در دفتر Gwanak-gu یا تیم استراتژی آینده در موسسه صدور گواهینامه مدیریت کره تماس بگیرید.
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *