Gunpo City در حال گسترش خدمات ایمنی و ایمنی اضطراری خود برای افراد مسن است که تنها زندگی می کنند

[ad_1]

119 اتصال اتوماتیک به سیستم اضطراری نسل بعدی با استفاده از جدیدترین تجهیزات فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT)

[보안뉴스 박미영 기자] گانپو سیتی در نظر دارد خدمات ایمنی و اضطراری اضطراری را گسترش دهد ، که به طور خودکار 911 را در شرایط بحرانی مانند خطر آتش سوزی یا مرگ تنها با نصب تماس گیرنده ها و آشکارسازهای آتش سوزی / فعالیت در خانواده های مسنی که به تنهایی در نقاط نابینای امن زندگی می کنند ، مطلع می کند. . آشکار شد

[사진=군포시]

در اوایل سال جاری ، شهر گونگپو 140 تجهیزات ایمنی و اضطراری نسل بعدی را بر اساس جدیدترین فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) تحویل داده و قصد دارد آن را به 400 واحد از جمله 260 واحد اضافی تا پایان سال جاری افزایش دهد. تجهیزات نسل بعدی متشکل از یک دستگاه پایانه ارتباطی (دروازه) مبتنی بر تبلت با فناوری ICT اعمال شده ، یک پیج اضطراری ، یک ردیاب آتش ، یک ردیاب دسترسی و یک ردیاب فعالیت است.

با این تجهیزات ، در مواقع اضطراری مانند آتش سوزی ، افتادن تخت ، لیز خوردن توالت و … در یک خانواده مسن که به تنهایی زندگی می کنند ، چندین ردیاب نصب شده در خانه وضعیت را تشخیص می دهند و دروازه به طور خودکار با 119 تماس می گیرد یا فرد از طریق تماس گیرنده اضطراری با 119 تماس می گیرد. می توانید به سرعت در موارد اضطراری مانند واکنش نشان دهید.

یک مقام مسئول گانپو سیتی گفت: “تعداد افراد مسنی که به تنهایی زندگی می کنند در حال افزایش است و ارائه خدمات مستقیم در محل توسط مراقبین به دلیل COVID-19 محدودیتی دارد.” ما می توانیم از مرگ و میر جلوگیری کرده و محیط زندگی امن تری ایجاد کنیم. “

واجد شرایط بودن برای درخواست خدمات شامل زوال عقل کم درآمد است که به تنهایی از 65 سال به بالا زندگی می کند ، تنها زندگی می کند ، شهروندان سالخورده ای که به تنهایی زندگی می کنند و نیاز به بررسی ایمنی مداوم در میان واجد شرایط خدمات مراقبت شخصی دارند. دریافت کنندگان فعالیت برای افراد معلول. کسانی که مایل به دریافت خدمات و سرپرستان آنها هستند می توانند به موسسه موجود (Sung Min Jae-ga Senior Welling Centre) یا مرکز اداری مراقبت های اجتماعی در منطقه محل زندگی خود مراجعه کنند.
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *