Guanak-gu ، یک سرویس تحقیقاتی آغاز شده برای ایجاد یک شهر هوشمند

[ad_1]

[보안뉴스 박미영 기자] Guanak-gu گزارشی از راه اندازی خدمات تحقیقاتی برای ایجاد یک شهر هوشمند برگزار کرد و شروع به ارائه خدمات تحقیقاتی برای ترویج یک پروژه جامع و منظم برای یک شهر هوشمند کرد. از زمان افتتاح هفتمین دوره انتخابات مدنی ، گو از فناوری های چهارمین انقلاب صنعتی مانند فناوری اطلاعات و ارتباطات (فناوری ICT) ، اینترنت اشیا (IoT) و داده های بزرگ برای حل انواع مشکلات شهری استفاده کرده است ، کیفیت زندگی ساکنین و باهوش باشید. G پروژه های مختلفی را برای “ایجاد یک شهر هوشمند” تبلیغ می کند.

این سرویس تحقیقاتی برای ایجاد یک طرح جامع میان مدت و بلند مدت برای ایجاد یک شهر هوشمند است و به مدت 8 ماه با ارزش کل پروژه 280 میلیون وون اجرا می شود. استراتژی های میان مدت و بلند مدت برای بینایی و پیاده سازی با مطالعه اساسی وضعیت کلی شهر و تجزیه و تحلیل موارد تجاری شهر هوشمند تعیین می شود. علاوه بر این ، این برنامه در نظر دارد خدمات شهری هوشمند را که ساکنان می توانند تجربه کنند و کمک عملی ارائه دهند ، باز کند و یک نقشه راه میان مدت و بلند مدت ایجاد کند که مطابق با سیاست دولت هوشمند دولت باشد.

علاوه بر این ، برنامه هایی را برای اتصال و تلفیق خدمات توزیع شده برای شهر هوشمند آماده می کند ، اقدامات متقابل برای هر شاخص شهر هوشمند ارائه می دهد و پروژه های مختلفی را برای آماده سازی برای عرضه عمومی پروژه ها به دولت مرکزی و شهر سئول راه اندازی می کند. به همین منظور ، “کارگروه ارتقا Mid میان مدت و بلند مدت برای ارتقا of طرح جامع هوشمند Gwanak-gu” ، متشکل از افرادی که مسئول پروژه های مرتبط در زمینه های مختلف هستند ، در حال گشایش پروژه ها است. همچنین در نظر دارد مشاوره های کمیته مشاوره سیاست شهر هوشمند که سال گذشته تشکیل شد را به طور فعال جمع آوری کند.

شهردار Jun-hi Park گفت: “در حالی که ما ایجاد شهر هوشمند Guanaco را به عنوان تعهد اساسی برای هفتمین انتخابات عمومی دنبال می کنیم ، ما یک استراتژی منظم و موثر برای ارتقا business تجارت از طریق این سرویس تحقیقاتی آماده خواهیم کرد. ما تمام تلاش خود را برای حل مشکلات شهری و بهبود کیفیت زندگی ساکنان خواهیم کرد. “
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش مجدد غیرمجاز ممنوع است>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *