Gangwon-do ساخت زیرساخت های پیشرفته برای سیستم های حمل و نقل شهری را ارتقا می دهد

[ad_1]

[보안뉴스 박미영 기자] گنگ وون ایجاد یک سیستم حمل و نقل شهری مدرن (ITS) را با در نظر گرفتن ویژگی های منطقه ای ، به منظور حل مشکلات مزمن ترافیک ، مانند ازدحام در شهرهای موجود ، و بهبود راحتی حمل و نقل برای مردم محلی تشویق می کند.

در Gangwon-do ، به دلیل توسعه برنامه ریزی شده خط Gyeonggang و دو مسیر خط Jungang ، مشکلات پارکینگ و ازدحام ترافیک مکرر ، به بهبود سیستم مدیریت ترافیک موجود برای بهبود عوامل جدید در جریان ترافیک نیاز فوری وجود دارد. در آخر هفته و فصل تابستان.

بر این اساس ، Gangwon-do یک زیرساخت مدرن سیستم حمل و نقل شهری ایجاد کرده است که ازدحام در جاده های اصلی و جاده های مجاور را به حداقل می رساند که انتظار می رود در آینده به دلیل هجوم وسایل نقلیه از خارج ، ازدحام را افزایش دهد و به تغییرات تقاضای ترافیک پاسخ انعطاف پذیری دهد. من آن را خواهم ساخت

اولاً ، Wonju قبلاً ردیاب های ویدئویی ، تقاطع های هوشمند و سیگنال های پاسخگو را در جاده های اصلی مانند شهرهای نوآور و شهرهای بزرگ تا سال 2020 نصب کرده است تا یک زیرساخت سیستم حمل و نقل ایجاد کند که اطلاعات ترافیکی جمع آوری شده مانند ترافیک را فراهم کند. با به روزرسانی

علاوه بر این ، شهر Kanneung 49 میلیارد درآمد کسب کرده است که بزرگترین در میان دولت های محلی تحت وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل در سال جاری است ، برای ساخت یک سیستم اطلاعات ترافیک مدرن ، مانند یک مرکز اطلاعات یکپارچه شهر ، سیستم اطلاعات پارکینگ و کنترل سیگنال هوشمند. برنامه ریزی شده است که با استفاده از اطلاعات مربوط به ترافیک خصوصی ، یک ساختار با فضیلت از چرخه ایجاد شود ، که انتظار می رود فرصتی برای برداشتن یک قدم به سمت جذب کنگره جهانی ITS در گانگ نونگ در سال 2026 باشد.

به این ترتیب ، گنگ وون قصد دارد با گسترش تدریجی سیستم حمل و نقل شهری با فناوری پیشرفته ، با شروع از شهرهای كوچك و متوسط ​​در استان ، دوره سیستم اطلاعاتی حمل و نقل یكپارچه را به وجود آورد و در ساخت شهر پیشگام شود. یک حمل و نقل سازگار با محیط زیست. معامله جدید دیجیتال.
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *