Gangdong-gu ، یک عملیات آزمایشی از یک جعبه جمع آوری لباس هوشمند

[ad_1]

[보안뉴스 박미영 기자] Gangdong-gu نصب و راه اندازی آزمایشی “Gangdong-gu Smart Clothing Collection Box” در Seongnae 1-dong ، جعبه جمع آوری لباس که از فناوری اینترنت اشیا (IoT) و طراحی جدید استفاده می کند.

[사진=강동구]

پس از راه اندازی جعبه جمع آوری کیف پرداخت کلی هوشمند در ژوئن گذشته ، گو با ایجاد یک جعبه جمع آوری لباس هوشمند در سال جاری ایجاد یک سیستم جمع آوری پیشرفته را تحریک کرده است. جعبه هوشمند جمع آوری لباس ناراحتی ساکنان را به دلیل ظرفیت بار اضافی جعبه جمع آوری لباس موجود از بین می برد و با استفاده از سیستمی که مقدار لباس را در زمان واقعی بارگیری شده از زمان نصب به جمع کننده اطلاع می دهد ، به طور سیستماتیک جعبه جمع آوری لباس را مدیریت می کند سنسور تشخیص

جعبه مجموعه لباس هوشمند Gangdong-gu از یک طرح عمومی نوع Gangdong استفاده می کند تا با افزودن رنگ (قهوه ای تیره) و الگوهای سفال سفالی با شانه و قرار دادن یک پیکتوگرام در کنار جعبه مجموعه که هرکسی می تواند به راحتی راحت باشد که مواردی را که باید کنار گذاشته شود ، می دانید. من انجام دادم. همچنین از صفحه فولادی گالوانیزه مقاوم در برابر خوردگی ساخته شده است تا از قرار گرفتن در معرض هوا و پیر شدن آن به مرور جلوگیری کند. این ناحیه قصد دارد سالانه با جمع آوری نظرات ساکنان پس از هدایت جعبه جمع آوری لباس های هوشمند ، آن را گسترش دهد.

علاوه بر این ، Gangdong-gu در حال برنامه ریزی برای تولید جدید 10 جعبه برای جمع آوری ضایعات لامپهای فلورسنت و باتری های ضایعات ، جایگزینی و نصب جعبه های جدید است. چراغ زباله فلورسنت و جعبه جمع آوری زباله که به تازگی ایجاد شده است ، برای جلوگیری از حوادث ایمن که در آن کودکان لامپهای فلورسنت را برمی دارند ، و جلوگیری از دفع وسایل روشنایی و سایر زباله ها ، از یک صفحه نمایش کامل برخوردار است و استفاده از قهوه ای تیره انتظار دارد که ظاهر این گیاه را بهبود بخشد. شهر

جئونگ هون لی ، رئیس Gangdong-gu ، گفت: “ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا یک سیستم جمع آوری پیشرفته هوشمند ایجاد کنیم که از طریق تلاش های مختلف آینده با مدیریت موثر مجموعه و طراحی عمومی از نوع Gangdong با استفاده از هوشمند ، ناراحتی ساکنان را به حداقل برساند. جعبه های جمع آوری لباس. او گفت.
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *