ETRI مسئولیت ایمنی سایت های ساختمانی را با آژانس ملی مدیریت ایمنی بر عهده می گیرد

[ad_1]

از طریق سیستم هوشمند مدیریت حسگر ، یک معامله دیجیتالی جدید را تبلیغ کنید

[보안뉴스 박미영 기자] محققان در کره با استفاده از ICT هوشمند شروع به کاهش شدید حوادث و حوادث با ایمنی سایت های ساختمانی کرده اند. انستیتوی الکترونیک و مخابرات (ETRI) اعلام کرده است که با آژانس مدیریت ایمنی زمین کره برای ایجاد یک سیستم کنترل یکپارچه برای ایمنی هوشمند در سایت های ساختمانی همکاری خواهد کرد.

[사진=ETRI]

به عنوان بخشی از پروژه توسعه فن آوری های هوشمند ساخت و ساز ، ETRI گفت با ایجاد یک بستر محاسباتی محدود برای کنترل سایت برای کاهش 25٪ از حوادث سایت های ساختمانی ، سیستم ایمنی سایت را توسعه می دهد.

محققان توضیح دادند که تصادفات اغلب به دلیل آسیب پذیری مردم به دلیل پیر شدن سایت های ساختمانی کره و افزایش سهم کارگران خارجی و همچنین آسیب پذیری مواد به دلیل امکانات موقتی که به طور موقت در طول دوره ساخت نصب شده اند ، رخ می دهد.

محققان در حال معرفی اینترنت اشیا (IoT) و فناوری کنترل مبتنی بر فیلم در سایت ساخت و ساز برای ایجاد یک سیستم مدیریت ایمنی بر اساس پیشرفت ساخت و ساز هستند. این برنامه برای ایجاد یک محیط اینترنت اشیا بر اساس ارتباطات اینترنت اشیا در محل ساخت و ساز و جلوگیری از حوادث پیش از آن است. وی همچنین تصمیم گرفت حسگرهایی را در سرتاسر سایت ساختمانی نصب کند و یک سیستم جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها بسازد.

در نتیجه ، برنامه ریزی شده است که جابجایی شیب سازه ، فرو ریختن دیواره زمین و اینکه آیا زمین نشست می کند ، و غیره نظارت شود. مبتنی بر حسگرهای هوشمند و دوربین مدار بسته است. به همین ترتیب ، تصمیم بر این شد که یک پلت فرم محاسباتی مدرن ایجاد شود که ایمنی را بر اساس داده های مختلف در سایت ساخت و ساز تجزیه و تحلیل کند و حوادث را در زمان واقعی کنترل و قضاوت کند.

ETRI همچنین با دیجیتالی شدن سرمایه سربار اجتماعی (SOC) ، یکی از 10 وظیفه برتر نسخه کره ای New Deal ، با آژانس مدیریت ایمنی زمین کره همکاری می کند. هدف این است که با ایجاد سیستم های کنترل هوشمند مانند سنسورهای اینترنت اشیا ((اینترنت اشیا) ، نظارت تصویری هوشمند و شبکه های بی سیم ، یک سیستم م preventionثر و پیشگیرانه در برابر حوادث ایجاد کنیم تا افراد بتوانند از زندگی امن تر و راحت تری برخوردار شوند.

برای ساخت چنین سیستم مدیریت دیجیتال مبتنی بر اینترنت اشیا ، جمع آوری داده های SOC با کیفیت بالا که در آژانس مدیریت ایمنی زمین کره ، محاسبات نهایی ETRI ، 5G · فناوری ارتباطات اینترنت اشیا و فناوری های دوگانه دیجیتال جمع شده ، ضروری است.

در تاریخ 29th ETRI همکاری تجاری نزدیک با وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل در زمینه فناوری ملی SOC را امضا کرد. بنابراین ، برنامه توسعه مشترک خدمات و فن آوری های مورد نیاز برای ایجاد زیرساخت های ایمنی عمومی است.

پارک یانگ سو ، مدیر آژانس مدیریت ایمنی زمین کره گفت: “من خوشحالم که با ETRI ، یک م representativeسسه تحقیقاتی ICT با بودجه دولت ، توافق نامه کاری امضا کردم.” – انتظار می رود توافق امروز نوآوری در سیستم مدیریت ایمنی هوشمند کره را تسریع کند. “من انجامش میدم.”

مدیر ETRI میونگ جون کیم همچنین گفت: “امضای مشارکت با آژانس مدیریت ایمنی زمین کره به طور قابل توجهی به هوش مدیریت پیشرفته هوشمند برای SOC ملی کمک می کند ، که وظیفه اصلی نسخه کره ای New Deal است. برای این منظور ، ETRI همکاری و فعالانه نقش اطلاعات ملی SOC را با آژانس مدیریت ایمنی زمین کره برقرار خواهد کرد. “

علاوه بر این ، ETRI قصد دارد در ایجاد یک محیط زندگی امن و ایمن مبتنی بر مدیریت پیشرفته یکپارچه ، فناوری دوقلوی دیجیتال و فناوری هوش مصنوعی (AI) را فرصتی برای ریشه دواندن در زمینه SOC از طریق همکاری بین سازمان ایجاد کند.

این همکاری به عنوان بخشی از “توسعه فناوری های هوشمند ساخت و ساز از طریق تظاهرات جاده ای” توسط وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل انجام شده و این دو سازمان تحقیق و توسعه را تا سال 2025 انجام می دهند. مطابق با سیاست دولت برای تقویت مدیریت ایمنی در سایت های ساختمانی ، سازمان ایمنی تسهیلات کره اخیراً آن را راه اندازی کرده است تا با مدیریت ایمنی در طول چرخه حیات تأسیسات از ساخت و ساز تا برچیدن ، یک کشور ایمن و راحت ایجاد کند.
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *