Deepnoid یک راه حل امنیتی اشعه ایکس با استفاده از هوش مصنوعی در نمایشگاه امنیت جهانی ارائه داد

[ad_1]

ارائه راه حل های هوش مصنوعی برای سیستم های امنیتی شرکت های بزرگ مبتنی بر اشعه ایکس
از کار پرسنل امنیتی با ترکیب با سیستم موجود و بدون بروزرسانی جداگانه پشتیبانی کنید

[보안뉴스 이상우 기자] بیستمین نمایشگاه امنیت جهانی (SECON & eGISEC 2021) ، یک راه حل هوش مصنوعی برای یک سیستم امنیتی اشعه ایکس ، به طور مشترک توسط Deepnoid (مدیر عامل شرکت Woosik Choi ، DEEPNOID) و شرکت فرودگاه های کره (رئیس جمهور Changwan Son) ، یک بستر هوش مصنوعی تحقیق و توسعه یافته است. شرکت.

دو راه حل در این رویداد ارائه شد: یک راه حل راه حل هوش مصنوعی برای یک سیستم امنیتی هواپیمایی و یک راه حل راه حل هوش مصنوعی برای یک سیستم امنیتی شرکتی. در مورد هر راه حل مشترک این است که این سیستم با یک سیستم امنیتی اشعه X ترکیب شده و بدون ارتقا. تجهیزات جداگانه اشعه X ، کار پرسنل امنیتی را حفظ می کند.

موارد استفاده از راه حل های هوش مصنوعی برای حمل و نقل هوایی و سیستم های امنیتی شرکت های بزرگ مبتنی بر اشعه ایکس[자료=딥노이드]

بر اساس دقت بالا ، راه حل AI برای سیستم های امنیتی هواپیمایی می تواند به سرعت 20 مورد ممنوع مانند اسلحه گرم ، شمشیر و مواد منفجره را تشخیص دهد و برای برخی از موارد مانند شمشیر و فندک دقت بیش از 95٪ دارد. یک راه حل هوش مصنوعی برای یک سیستم امنیتی هواپیمایی مبتنی بر اشعه ایکس از اکتبر سال 2020 تاکنون در پرواز داخلی در فرودگاه گیمپو آزمایش شده است.

مشخصه راه حل هوش مصنوعی برای سیستم های امنیتی سازمانی ، توانایی تشخیص سریع 7 عنصر از دستگاه های ذخیره سازی مانند USB و درایوهای سخت خارجی است که امنیت مانند نشت اطلاعات شرکتی را تهدید می کند.

Deepnoid یک شرکت پیشرو است که دارای یک پلت فرم هوش مصنوعی باز است و بر اساس مقادیر اصلی مانند طیف وسیعی از تصاویر تشخیصی پزشکی واقعی و دانش بالینی مبتنی بر فناوری های نوآورانه مانند محاسبات ابری و راه حل های هوش مصنوعی و پرسنل متخصص ساخته شده است. DEEP: PHI ، محصول اصلی ، یک فعالیت تحقیق و توسعه جامع است که به محققان یا افراد غیرحرفه ای علاقه مند به هوش مصنوعی اجازه می دهد الگوریتم های هوش مصنوعی ایجاد کرده و آنها را به صورت برنامه های کاربردی از طریق یک ماژول کشیدن و رها کردن ساده ، بدون رمزگذاری جداگانه توزیع کنند. و فرآیندهای برنامه نویسی.

Deepnoid قصد دارد با ارائه یک راه حل هوش مصنوعی برای یک سیستم امنیتی مبتنی بر اشعه X و ارائه نمایش در محل محصول اصلی خود DEEP: PHI ، سیستم عامل AI خود را که می تواند در زمینه امنیت برجسته باشد ، منتشر کند. علاوه بر این ، از طریق World Security Expo ، این شرکت اعلام کرد که فن آوری ها و محصولات آن در موسسات و شرکت های مختلفی در داخل و خارج از کشور که در این رویداد شرکت کرده اند منتشر می شود و به عنوان یک بستر اصلی برای ایجاد مشارکت های حرفه ای ، گسترش داخلی بازار و ورود به بازار جهانی.

در همین حال ، SECON & eGISEC 2021 ، بزرگترین نمایشگاه امنیتی یکپارچه کره شامل امنیت جسمی و امنیت سایبری ، یک رویداد امنیتی ویژه است که توسط وزارت علوم و ICT ، وزارت ادار عمومی و امنیت و وزارت تجارت ، صنعت و انرژی حمایت مالی می شود. رویداد امسال از 12 تا 14 مه به مدت 3 روز در سالن های 3 ~ 5 مرکز نمایشگاهی اول در KINTEX ، ایلسان برگزار می شود و نمایشگاه اصلی و کنفرانس eGISEC 2021 برگزار می شود. ورود رایگان با ثبت نام از طریق وب سایت امکان پذیر است.

رویدادهای همزمان شامل △ سمینار ملی فناوری تحقیق و توسعه برای انتقال فناوری Conference کنفرانس امنیت جهانی 2021 △ کنفرانس تلفیقی کنترل نظارت تصویری 2021 اولین آموزش امنیت نیروی کار در صنعت △ ششمین سمپوزیوم امنیت هواپیمایی Conference کنفرانس کره ای تحقیقات اطلاعات 2021 کنفرانس باز 2021 △ SECON مشاوره بازرگانی 2021 Consult مشاوره جهانی با دعوت از خریداران بزرگ △ مشاوره آنلاین تجارت برای تطبیق △ مشاوره تجارت جهانی ویدیو △ مشاوره مشاوره خارج از کشور برای بزرگ شدن.
[이상우 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش مجدد غیرمجاز ممنوع است>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *