Dalseo-gu ، Daegu ، دو جایزه را برای تنها پروژه رقابت شهر هوشمند دولت های محلی محلی به دست آورد

[ad_1]

[보안뉴스 박미영 기자] Dalseo-gu ، Daegu ، اعلام کرد که برای پروژه انتشار راه حل شهر هوشمند در تاریخ 4 مارس در یک پروژه عرضه عمومی که توسط وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل سازماندهی شده بود ، انتخاب شد و همچنین برای یک پروژه شهر هوشمند در سال 2021 انتخاب شد تا رسیدن به دو تاج.

چالش پردیس هوشمند پروژه ای است که با پیاده سازی محتوای تحقیقاتی دانشگاه و راه حل های نوآورانه هوشمند در منطقه از طریق پیوند بین صنعت و آکادمی ، که توسط وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل سازماندهی شده است ، نشان می دهد و از 1.5 میلیارد هزینه ملی به دست آمده در دو سال پشتیبانی می کند وقتی مسابقه انتخاب می شود.

کنسرسیومی متشکل از شش م institutionsسسه برای این پروژه تشکیل شد ، از جمله دانشگاه Keimyung ، مرکز پزشکی Dongsan و مرکز همگرایی تلفن همراه Technopark در Dalseo-gu.) انجام یک پروژه نمایشی.

چهار اتوبوس از ایستگاه مجتمع صنعتی Seongseo به ایستگاه Sangin و ایستگاه Daegok برای اتصال ترافیک بین دو منطقه کار می کنند و خدماتی مانند درخواست سفر در زمان واقعی ، رزرو مکان وسیله نقلیه رزرو ، ارائه مسیرهای ورود ، پرداخت تلفن همراه و صدور کارت سوار شدن با استفاده از یک برنامه تلفن همراه نشان داده می شود.

تجارت تا دو سال آینده ادامه خواهد داشت و بستر خدمات تا سپتامبر سال جاری راه اندازی می شود و پس از آن خدمات کامل از ماه اکتبر ارائه می شود. در صورت ارائه این سرویس ، انتظار می رود استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی مانند دانشجویان ، کارگران صنعتی و کاربران بیمارستان افزایش یابد ، زمان حمل و نقل کاهش یابد و ازدحام در مسیر کار بهبود یابد.

از طرف دیگر ، Dalseo-gu برای پروژه ای برای گسترش شهر هوشمند (پیاده روی هوشمند ، ایستگاه هوشمند اتوبوس ، نصب هوشمند تیرها و غیره) ، توسط وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل در 4 ماه گذشته کنترل شد ، و همچنین در تاریخ 30 ماه گذشته برای پروژه شهر هوشمند (پروژه نمایش خدمات یکپارچه حمل و نقل) انتخاب شد. ، این تنها واحد پایه ملی بود که 2 کرون برنده شد

لی Te-Hong ، رئیس Dalseo-gu ، گفت ، “Dalseo-gu امیدوار است تا از طریق این پروژه نمایشی در رفع ناراحتی های حمل و نقل ساکنان سهیم باشد و تمام تلاش خود را می کند تا با جذب ساکنان در همه جا راحتی نوآورانه را برای کل جامعه فراهم کند. “
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *