Daewoo E&C و Naver Cloud در یک تجارت کامل برای کنترل از راه دور هواپیماهای بدون سرنشین از طریق یک اتحاد استراتژیک

[ad_1]

در سال 2019 ، اولین صنعت ساخت و ساز داخلی یک سیستم کنترل برای هواپیماهای بدون سرنشین DW ایجاد کرد و آن را در 25 سایت داخلی و خارجی اعمال کرد

[보안뉴스 박미영 기자] Daewoo E&C در تاریخ 4 امضا کرد که با Naver Cloud تفاهم نامه امضا کرده است تا یک تجارت کنترل از راه دور هواپیماهای بدون سرنشین را در مقر Euljiro دوو E&C امضا کند. در این توافق نامه ، دو شرکت توافق کردند که با استفاده ابری از سیستم کنترل از راه دور وسیله نقلیه هوایی بدون سرنشین و افتتاح مشاغل جدید همکاری کنند.

[사진=대우건설]

Daewoo E&C موفق شد برای اولین بار در صنعت ساخت داخل در سال 2019 سیستم کنترل هواپیماهای بدون سرنشین DW را توسعه دهد. “سیستم کنترل هواپیمای بدون سرنشین DW-CDS” (DW-CDS) ، ساخته شده توسط Daewoo E&C ، با توانایی انجام پرواز دوره ای و پایدار اتوماتیک یک هواپیمای بدون سرنشین از طریق سیستم کنترل مرکزی ، بدون متخصص در هواپیماهای بدون سرنشین در هر سایت با ارائه تصاویر زنده در زمان واقعی با هواپیماهای بدون سرنشین در سایت های ساختمانی به کلیه پرسنل ساخت و ساز ، بهره وری از روند ساخت و مدیریت ایمنی را بهبود می بخشد.

وی اخیراً با استفاده از سیستم کنترل برای انتقال تصاویر هواپیماهای بدون سرنشین به سایت های خارجی و همچنین پشتیبانی از راه دور از نظرسنجی های هواپیماهای بدون سرنشین ، به Corona Era پاسخ داده است.

سخنگوی دوو E&C گفت: “در آینده ، ما همچنین با استفاده از اطلاعات پرواز برای تمام هواپیماهای بدون سرنشین مورد استفاده در سایت های ساختمانی و تصاویر سایت های ساختمانی ، سیستمی را خواهیم ساخت که می تواند به طور خودکار مواد ، وضعیت ساخت و ساز و تغییرات کل سایت را تجزیه و تحلیل کند. .. .

دوو E&C در حال حاضر سیستم کنترل هواپیمای بدون سرنشین DW را پس از معرفی خدمات داخلی در سال 2020 در 25 سایت داخلی و خارجی اعمال می کند. از سال 2021 علاوه بر ساخت و ساز ، خدمات مختلفی از جمله اطفا fire حریق ، جستجوی انسان و اطلاعات را در اختیار ساحل قرار می دهد. . زمینه با ابر Naver از سال 2021.

Naver Cloud یک شرکت فناوری اطلاعات است که بزرگترین سرویس ابری را در میان شرکتهای محلی ابر ارائه می دهد و خدمات ابری مخصوص صنعت را بر اساس فناوری و تجربه Naver ارائه می دهد.

Daewoo E&C به لطف Industry 4 و Green New Deal موفق شده است با ادامه سرمایه گذاری در تجارت جدید برای آینده ، مطابق با تغییر سریع فضای کسب و کار ، به عنوان شرکتی که قادر به رشد پایدار است ، اساسنامه خود را بهبود بخشد. سال گذشته ، او با سرمایه گذاری در AstroX ، یک شرکت هواپیماسازی و نرم افزار ، به افتتاح تجارت جدید هواپیماهای بدون سرنشین کمک کرد.

توافق نامه تجارت Daewoo E&C در راستای یک استراتژی میان مدت و بلند مدت برای گسترش زنجیره ارزش با گشایش مشاغل جدیدی است که می تواند با صنعت ساختمان هم افزایی ایجاد کند و انتظار می رود اتحاد استراتژیک با Naver Cloud زمینه ورود در بازارهای جدید

سخنگوی E&C دوو گفت: “ما قصد داریم با غلبه بر فضای ساخت و ساز مات داخلی و خارجی و ارائه محرک های رشد جدید که به شرکت امکان رشد مستمر را می دهد ، ارزش شرکت را بهبود ببخشیم.”
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *