CU Box موفق به جذب سرمایه گذاری سری B به ارزش 25 میلیارد بوی بد شده است

[ad_1]

یک سطح جهانی از محیط تحقیق و توسعه هوش مصنوعی ایجاد کنید و نیروی کار عالی ارائه دهید
تولید محصولات مبتنی بر فناوری هوش مصنوعی و گسترش حوزه های تجاری … ما در تلاش برای سرمایه گذاری و به دست آوردن شرکت های مرتبط خواهیم بود

[보안뉴스 엄호식 기자] CU Box (مدیر عامل شرکت Nam Woon-seong) ، یک شرکت شناسایی هوش مصنوعی ، گفت که با موفقیت انجام شده است و 25 میلیارد دلار سرمایه گذاری در سری B به خود جلب کرده است. موسسات سرمایه گذاری شامل SKS-PE ، Shinyoung Securities ، Eugene Asset Management ، DB Financial Investment و Korea Bond Advisory Advisory.

UCU Box سرمایه گذاری 25 میلیارد دلاری سری B را با موفقیت به پایان رسانده است.[사진=씨유박스]

این شرکت قصد دارد از این بودجه برای ایجاد یک فضای جهانی مستقر برای تحقیق و توسعه هوش مصنوعی استفاده کند △ برای ارائه کارکنان عالی تحقیق △ برای تولید محصولات مبتنی بر فناوری هوش مصنوعی و گسترش زمینه های تجاری △ سرمایه گذاری و خرید شرکت های مرتبط.

SeeUbox الگوریتم شناسایی چهره و سیستم تشخیص چهره خود را مبتنی بر فناوری هوش مصنوعی توسعه داده و آن را در سطح ملی و بین المللی ارائه می دهد. دسامبر گذشته ، در مgorسسه ملی استاندارد و فناوری (NIST) تست الگوریتم تشخیص چهره (FRVT) ، رتبه 1 کره و 24 ام جهان را کسب کرد ، و این بهترین شرکت تشخیص چهره در جهان است.

برخلاف استارتاپ ها ، که در آزمایشگاه شروع به کار کردند و تنها به ایجاد الگوریتم هایی برای شناسایی چهره های دارای هوش مصنوعی متمرکز بودند ، CYU Box با تهیه سیستم های تشخیص چهره در فرودگاه ها و موسسات بزرگ دولتی به فروش 10 میلیاردی دست یافت. و به لطف تقاضای فزاینده برای بیوتکنولوژی بی تماس به دلیل تاجگذاری ، به طور فعال در حال گسترش منطقه تجاری خود در بخش خصوصی است.

اواخر سال گذشته ، CU Box با موفقیت سیستم OneID شرکت فرودگاه های کره را برای اولین بار در کره ساخت و پس از کنترل خودکار مهاجرت در تاریخ صنعت فرودگاه داخلی ، عنوان دیگری را در کره به جا گذاشت. ما انتظار داریم در آینده از معرفی سیستم OneID در بازار جهانی فرودگاه استفاده کنیم. علاوه بر این ، در ماه مارس ، با برنده شدن یک قرارداد برای پروژه “چمدان امنیتی قابل حمل قابل حمل” از طریق مارس ، ما قصد داریم با توسعه یک سیستم هوش مصنوعی 3D X-Ray در بازار برای شناسایی اشیا intelligence هوش مصنوعی وارد بازار شویم. وزارت زمین ، زیرساخت ، حمل و نقل و علوم.

امسال قصد دارد از طریق پروژه های طولانی مدت SSP (Smart Space Platform) و S-ID (Smart Identity) به طور جدی وارد بازار خصوصی شود. ابتدا ، SSP قصد دارد یک سیستم شناسایی هوش مصنوعی به آپارتمان ها عرضه کند و از طریق همکاری با اپراتورهای مربوط به سیستم عامل بازار را اشغال کند. سیاست ارائه یک سیستم مدرن تشخیص چهره مبتنی بر آپارتمان ها ، که نمایندگی های مسکن در کره است ، و گسترش به یک بستر منطقه ای است.

S-ID یک سرویس احراز هویت رو در رو است که نه تنها برای کار در خانه ، کنفرانس ویدئویی و کلاس های از راه دور ، بلکه همچنین برای تسویه حساب حضوری ، مالی و حساب های مبتنی بر آن در خدمات احراز هویت پیچیده ابر اعمال می شود. برای این منظور ، CU Box با شرکای مختلفی مانند Cloud4C ، یک شرکت جهانی خدمات SME (ارائه دهنده خدمات مدیریت) همکاری می کند.

مدیر عامل شرکت نام وونگ سانگ گفت: “ما نه تنها با استفاده از تشخیص چهره قادر به تسریع در گسترش تجارت خود در داخل و خارج از کشور هستیم ، بلکه همچنین می توانیم فناوری های مختلف شناسایی تصویر ، مانند تشخیص چهره ، را فعال و تجاری کنیم. اشیا objects ، از جمله تشخیص چهره . “من رشد خواهم کرد. “
[엄호식 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش مجدد غیرمجاز ممنوع است>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *