Crown virus انگلستان در دروازه است روزنامه

[ad_1]

دانشمندی که به عنوان مشاور دولت در انگلیس کار می کرد هشدار داد که نشانه هایی وجود دارد که این کشور در آستانه موج سوم شیوع ویروس کرونا است.

راوی گوپتا ، استاد دانشگاه آکسفورد ، گفت که اگرچه تعداد موارد جدید “نسبتاً کم” است ، اما عفونت سویه هندی ویروس “رشد مضاعف” داشته است.

وی معتقد است که لغو محدودیت های هدف مبارزه با بیماری همه گیر تاج و تخت در انگلیس ، برنامه ریزی شده برای 21 ژوئن آینده ، باید به تعویق بیفتد.

وزیر محیط زیست ، جورج جاستیس ، احتمال نداد که دولت تاریخ تخفیف اقدامات تعطیلی را به تعویق بیندازد.

روز یکشنبه ، انگلیس برای پنجمین روز متوالی 3000 ویروس جدید را با ویروس کرونا ثبت کرد. از 12 آوریل این رقم فراتر نرفته است.

در مصاحبه ای با رادیو 4 بی بی سی ، از پروفسور گوپتا س wasال شد که آیا انگلیس در حال حاضر شاهد موج سوم ویروس کرونا است یا خیر و پاسخ داد: “بله ، در عفونت های جدید چند برابر افزایش یافته است و حداقل سه چهارم این عفونت ها از نژاد هند است. . “

وی افزود: البته تعداد آسیب دیدگی ها نسبتاً ناچیز است ، اما همه امواج با چند جراحت شروع می شوند و سپس افزایش می یابند تا بعداً منفجر شوند. آنچه امروز شاهد آن هستیم آغاز موج جدید است.

اما وی گفت تعداد افرادی که علیه ویروس کرونا واکسینه شده اند باعث می شود موج بیشتر از امواج قبلی شود. این به ما احساس امنیت کاذب می دهد ، که نگران کننده است. “

پروفسور گوپتا ، یکی از اعضای کمیته مشورتی دولت در مورد ویروس های تنفسی جدید ، پیشنهاد می کند رفع محدودیت های بیماری همه گیر ویروس کرونا تا چند هفته به تعویق بیفتد تا اطلاعات بیشتری جمع آوری شود.

وی افزود: اگر به تعادل منافع و مضرات بین رفع محدودیت ها و به تعویق انداختن آنها نگاه کنیم ، تعادل به تعویق انداختن احتمال بیشتری دارد.

نقشه راه دولت برای پایان دادن به تعطیلی لغو کلیه محدودیت های اختلاط افراد در خانه و خارج از خانه در 21 ژوئن را فراهم می کند.

با این حال ، عدالت گفت که دولت “تصمیمات خود را به تدریج اتخاذ می كند” ، افزود كه “ما هیچ چیز را منتفی نمی دانیم. ما می دانیم كه شرایط دشوار است و وضعیت دائما در حال تغییر است ، بنابراین ما باید دو هفته قبل از تاریخ تصمیم بگیریم ، فقط در این صورت است که می توان میزان تأثیر اقدامات برای کاهش محدودیت های اعمال شده را درک کرد. “گرفته شده در 17 مه.

دولت تصمیم نهایی خود برای لغو محدودیت ها در انگلیس را در 14 ژوئن اعلام خواهد کرد.

اقدامات محدودیت در مناطق مختلف انگلیس از منطقه ای به منطقه دیگر متفاوت بود و دولت اسكاتلند امیدوار است كه در 7 ژوئن محدودیت های بیشتری را لغو كند.

در ولز ، دولت قصد دارد اقدامات خود را در 3 ژوئن بررسی کند. دولت ایرلند شمالی محدودیت ها را در 24 مه کاهش داد و قصد دارد در 10 ژوئن آنها را اصلاح کند.

اعتقاد بر این است که سویه هندی ویروس کرونا بیشتر از سویه کنت انگلیس در حال گسترش است و همین امر باعث افزایش تعداد عفونت ها در انگلیس در طول زمستان شده است.

سویه هندی عامل بیشتر عفونت های جدید در بسیاری از مناطق انگلستان است ، از جمله بولتون و بلکبرن ، سفتون ، شمال غربی انگلیس ، بدفورد و کانتونبری.

دکتر هلن وال ، مسئول برنامه واکسیناسیون در بولتون ، گفت که تعداد عفونت ها در منطقه در حال کند شدن است اما تحمل وجود ندارد.

وی در بیانیه ای به بی بی سی توضیح داد که “فقط در چند روز گذشته تعداد آسیب ها کم شده است و ما باید برای کاهش بیشتر آن به کار خود ادامه دهیم.”

بروز هفت روزه عفونت در بولتون از 452.8 در 21 مه به 386.7 در 100،000 کاهش یافت.

وی افزود: بسیاری از مناطقی که درصد بالایی از عفونت ها را ثبت کرده اند ، دارای درصد بالایی از جوانان هستند و بنابراین روند واکسیناسیون به کاهش تعداد عفونت های جدید کمک می کند.

وی گفت: “من فکر می کنم گسترش کمپین واکسیناسیون به گروه های سنی جوان تر به ما کمک کرده و اگر بتوانیم جوانان را در اسرع وقت واکسینه کنیم به ما کمک خواهد کرد.”

و اکنون افراد 30 ساله در انگلیس می توانند برای واکسیناسیون علیه ویروس کرونا قرار ملاقات بگذارند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *