Busan City سرویس تماس تلفنی مراقبت از هوش مصنوعی Corona 19 Active Monitor را راه اندازی کرد

[ad_1]

[보안뉴스 박미영 기자] در اول ، بوسان اعلام کرد که با Naver همکاری خواهد کرد تا یک سیستم کنترل و پاسخ فعال برای مانیتور COVID-19 با استفاده از هوش مصنوعی (AI) ایجاد کند.

با ادامه وضعیت اخیر کرونا 19 ، بیماران آلوده نیز روز به روز جمع می شوند ، در حالی که وظایف نظارتی فعال که در آن کارکنان مرکز بهداشت از طریق تلفن دو بار در روز (صبح ، بعد از ظهر) به مدت 2 هفته موارد ناهنجاری را بررسی می کنند تا تماس با کانون های تاج بالقوه را وزن کنند.

بر این اساس ، شهر بوسان با Naver همکاری خواهد کرد تا سرویس تماس تلفنی مراقبت از هوش مصنوعی Corona 19 را فعال کند ، که ترکیبی از فناوری هوش مصنوعی و وظایف نظارت بر نظارت فعال است. با شروع از اول ، خدمات به طور پیشگیرانه در شش منطقه (Seo-gu ، Buk-gu ، Saha-gu ، Gangseo-gu ، Suyeong-gu و Gijang-gun) راه اندازی می شود و سرویس در سراسر بوسان گسترش می یابد. آینده

بر خلاف روش تماس تلفنی مستقیم از کارکنان مراکز بهداشتی موجود ، سیستم “Call Call Call” Naver به طور خودکار مانیتورهای فعال روزانه دو بار (10 صبح ، 3 بعد از ظهر) را برای تولید تب و تنفس فرا می خواند. وجود ناهنجاری را به عنوان علائم بررسی کرده و نتایج را به کارکنان مرکز بهداشت منتقل کنید.

لی بونگ جین ، شهردار بوسان گفت: “هنگامی که سرویس تماس تلفنی مراقبت از هوش مصنوعی کرونا 19 برای بررسی مکرر علائم مانیتورهای فعال ارائه می شود ، کارکنان مرکز بهداشت می توانند بر روی درمان غربالگری و تحقیقات اپیدمیولوژیک تمرکز کنند ، تا پاسخ سریعتر تاج باشد. انتظار می رود. شهر بوسان قصد دارد با استفاده از فناوری AI در خدمات عمومی با Naver ، با استفاده از AI در پاسخ به تاج 19 ، بهره وری اداری را به طور مداوم بهبود بخشد. “
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *