Bupyeong-gu ، اینچئون با کمک هواپیماهای بدون سرنشین مدیریت هوشمند را گسترش می دهد

[ad_1]

[보안뉴스 박미영 기자] Bupyeong-gu ، اینچئون ، مدیریت هوشمند با هواپیماهای بدون سرنشین را امسال ، سال آینده گسترش می دهد. در تاریخ 29 ، این منطقه “طرحی برای ارتقا support حمایت اداری برای استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین” ایجاد کرد و نظرسنجی تقاضا را برای همه بخشهای منطقه انجام داد.

هواپیماهای بدون سرنشین یکی از صنایع جدید در حال رشد در عصر چهارمین انقلاب صنعتی است و استفاده از آنها در مدیریت دولتی در حال افزایش است. برای استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین در طول سال نو میلادی مطابق با روند اداره اطلاعات زمین در Bupyeong-gu ، در سال 2019 یک هواپیمای بدون سرنشین از نوع هلی کوپتر خریداری کرد و یک سیستم کنترل برای هواپیماهای بدون سرنشین با یک ایستگاه کاری و نرم افزار مربوطه ساخت .

علاوه بر این ، برای دومین سال متوالی ، در مجموع چهار نیروی انسانی حرفه ای ، از جمله یک خلبان هواپیمای بدون سرنشین (مربی) و سه خلبان هواپیمای بدون سرنشین ، به عنوان “پروژه آموزش خلبانی بخش عمومی” انتخاب شدند و خلبانان هواپیماهای بدون سرنشین را به پایان رساندند. وسایل نقلیه هوایی در یک م educationalسسه آموزشی تخصصی با قیمت کامل ارائه شده است.

سال گذشته ، این منطقه برای اولین بار “طرحی برای ارتقا support حمایت اداری با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین” را به عنوان یک منطقه خودمختار در شهر اینچئون ایجاد کرد و نظرسنجی تقاضا را برای همه بخش ها انجام داد.

در نتیجه ، تصاویر هواپیماهای بدون سرنشین که می توانند در مناطق مختلف اداری مانند بلایا ، مدیریت پارک ، ساخت و ساز ، مدیریت املاک و کارهای مربوط به زمین مورد استفاده قرار گیرند ، مستقیماً ثبت و پس از پردازش داده ها ارائه شدند و حداقل 100 میلیون KRW در بودجه صرفه جویی شد.

علاوه بر این ، فیلم با این پهپاد با دریافت برنامه در هر زمان گرفته شده و بلافاصله در اختیار اداره مربوطه قرار می گیرد تا تجارت به سرعت پردازش شود. تابستان سال گذشته ، فیلم های مربوط به زمین های کشاورزی تحت تأثیر توفان ها به بخش مسئول ارائه شد تا بتوان از آنها برای بررسی و محاسبه منطقه آسیب دیده استفاده کرد.

امسال قصد داریم هواپیماهای بدون سرنشین اضافی برای گسترش و بهره برداری از خدمات پشتیبانی اداری با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین معرفی کنیم و قصد داریم با پشتیبانی از فیلم ها با وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین در مناطق مختلف اداری مانند تولید فیلم برای عموم ، خدمات اداری سریعتر ارائه دهیم. روابط سال نو چینی ، پروژه های بازآفرینی شهری و ضبط.

یک مقام کو گفت: “استفاده از مدیریت هواپیماهای بدون سرنشین باعث افزایش کارایی اداری مانند کاهش بودجه خرید فردی و تولید فیلم هوایی برای هر مشاغل می شود.” مواد منفجره تقاضا برای استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین را در جامعه افزایش می دهد ، انجام هر کاری. “
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *