99.9٪ از افزونه های وب سایت یک موسسه عمومی تکمیل شده است

[ad_1]

این افزونه تنها برخی از ویژگی ها را ارائه می دهد که نمی تواند با فناوری استاندارد وب جایگزین شود
بخش خصوصی همچنین با تمرکز بر 500 سایت ، افزایشی 89.7٪ را در افزونه ها به پایان رسانده است
برای انطباق با استانداردهای وب ، کاربران همچنین باید از جدیدترین مرورگرهایی مانند Chrome ، Edge و Whale به جای IE استفاده کنند.

[보안뉴스 이상우 기자] “افزونه ها” که باعث ناراحتی مردم در استفاده از خدمات وب می شود از وب سایت های عمومی مانند شکایات آنلاین حذف شده اند. وزارت علوم و ICT (وزیر چوی کی یانگ) ، وزارت ادار عمومی و امنیت (وزیر جئون جئونگ چئول) و کمیسیون خدمات مالی (رئیس Un Song Su) حذف افزونه ها از دولتی و خصوصی را تشویق کرده اند به مدت سه سال از سال 2018 وب سایت های خصوصی گفتند که افزونه ها 89.7٪ بهبود یافته است. این افزونه به یک فایل یا ActiveX اشاره دارد که برای ارائه ویژگیهای اضافی به یک وب سایت نصب شده است.

[이미지=utoimage]

برای حذف افزونه ها از وب سایت ها ، دولت از فن آوری های استاندارد وب مانند HTML5 و WebGL برای حذف افزونه خود یا بهبود برخی از افزونه های امنیتی مانند واکسن ها و فایروال های شخصی استفاده می کند که با استفاده از استانداردهای وب قابل نصب نیستند فقط در صورت تمایل کاربر. مطابق با “دستورالعملهای حذف پلاگین” تبلیغ شد.

علاوه بر این ، گواهینامه مشترک (گواهینامه عمومی سابق) مجهز به روشی است که نیازی به نصب پلاگین (گواهی مرورگر و غیره) ندارد ، یا با اصلاح قانون امضای دیجیتال برای حذف گواهینامه های عمومی ، گواهینامه های مختلف مختلف از بخش خصوصی می تواند معرفی شود. در واقع ، گواهینامه های خصوصی می توانند ابتدا در Hometax و دولت 24 استفاده شوند و برنامه ریزی می شود که به تدریج در آینده گسترش یابد.

در بخش دولتی ، 2727 وب سایت از 2728 وب سایت که از افزونه های وزارتخانه های مرکزی ، مقامات محلی ، خدمات آموزشی ، م institutionsسسات عمومی و غیره استفاده می کنند ، به استثنای 62 وب سایت که از فن آوری های جایگزین مانند کنترل تعداد برخوردار نیستند. گواهی های پرداخت شده یا بازیابی سیستم. پیشرفت هایی انجام شده است. با این وجود پیش بینی می شود با توجه به برنامه پذیرش دانشگاه ، سیستم صدور رتبه بندی SAT با مکمل ها تا مارس سال جاری بهبود یابد.

[자료=과학기술정보통신부]

بخش خصوصی در حال بهبود حدود 500 وب سایت چند کاربره است (نمایندگی حدود 83٪ از کاربران) برای بهبود درک عمومی ، و در نتیجه ، تعداد وب سایت هایی که به پلاگین نیاز ندارند از 151 در 2017 به 403 در سال 2020 بهبود یافته است افزایش به سگ. افزونه های دیگر DRM (فناوری محافظت از حق چاپ دیجیتال) است که به عنوان استاندارد وب پیاده سازی آن دشوار است.

اطلاعات مربوط به وضعیت فعلی افزونه ها برای هر یک از 500 وب سایت خصوصی را می توان در وزارت علوم و ICT و مرکز پشتیبانی فنی HTML5 یافت و لیستی از وب سایت ها برای بهبود افزونه های بخش دولتی را می توان در وب سایت وزارت. اداره عمومی و امنیت. از طرف دیگر ، اگر وب سایت عمومی وجود داشته باشد که افزونه آن بدون هیچ مشکلی برداشته نشده باشد ، می توانید وب سایت و مطالب مرتبط خود را از طریق دادخواست مدنی به National Shinmungo جهت بهبود گزارش دهید.

در آینده ، دولت به نظارت بر وب سایت عمومی تازه ایجاد شده ادامه خواهد داد و همچنین به پشتیبانی از شرکت هایی که برای ایجاد یک فضای خودمختار برای بهبود بخش خصوصی به پشتیبانی فنی نیاز دارند ، ادامه خواهد داد. علاوه بر این ، برای استفاده از این سرویس بدون نصب افزونه ها ، باید از آخرین نسخه مرورگرهای وب مانند Whale ، Chrome ، Edge ، Opera و Firefox استفاده کنید که دارای سطح بالایی از فن آوری استاندارد وب هستند ، بنابراین تشویق می شود و استفاده از جدیدترین مرورگرهای وب توسط کاربران عادی.

دولت گفت: “ما در حال پیگیری سیاست های مختلفی از جمله تدوین دستورالعمل ها ، بهبود سیستم حقوقی ، نظارت و پشتیبانی فنی برای رفع مشکلات عمومی ناشی از نصب افزونه ها هستیم.” ما به نتایج رسیده ایم و همچنان توسعه خواهیم داشت اقدامات مختلف برای اینکه کاربران بتوانند به راحتی و به سرعت از خدمات وب استفاده کنند. “
[이상우 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *