[3.22 글로벌 이슈투데이] لخته شدن خون AstraZeneca ، انگلستان ، اتحادیه اروپا ، سیل در استرالیا

[ad_1]

مطالعات نشان می دهد ارتباط بین AstraZeneca و لخته های خون … درمان آن آسان تر است
انگلیس و اتحادیه اروپا برای واکسن مبارزه می کنند … اتحادیه اروپا تأمین AstraZeneca را به انگلیس مسدود می کند
در استرالیای شرقی ، که اوایل سال گذشته آتش سوزی مهمی رخ داد ، این بار پس از 50 سال سیل ،

[보안뉴스 문가용 기자] مطالعات نشان می دهد که واکسن AstraZenaca بیش از حد سیستم ایمنی بدن را فعال می کند ، که می تواند منجر به لخته شدن خون شود. اگر این واقعیت داشته باشد ، گفته می شود که AstraZeneca با اطمینان بیشتر امکان پذیر است زیرا درمان آسان امکان پذیر است. انگلستان و اتحادیه اروپا در حال شروع یک رویارویی شدید درباره اینکه چه کسی واکسن را برای اولین بار دریافت می کند تشکیل می دهد. بدترین سیل در 50 سال گذشته در سواحل شرقی استرالیا رخ داده است.

[이미지 = utoimage]

-کارشناسان در آلمان و نروژ مطالعه ای را منتشر کرده اند که نشان می دهد لخته شدن خون ناشی از واکسن AstraZeneca با واکسن مرتبط است. این دو گروه مطالعات جداگانه ای را انجام دادند که منجر به همان نتیجه شد: “پدیده ای که پس از تزریق واکسن به بدن هنگام واکنش بیش از حد سیستم ایمنی بدن رخ می دهد. با این حال ، این هنوز “دلیل محکمی” است و به طور رسمی توسط جامعه پزشکی پذیرفته نشده است. متخصصان در آلمان و نروژ استدلال می کنند که می توان واکسن AstraZeneca را با خیال راحت تری تزریق کرد زیرا اگر فرضیه آنها درست باشد ، به این معنی است که درمان (NPR) امکان پذیر است.

-چینا کشوری است که پنج واکسن تولید کرده و صاحب آن است و به دلیل کمبود منابع واکسن در وضعیت سختی قرار ندارد. با این وجود نمی توان گفت که سرعت واکسیناسیون سریع است ، که گفته می شود زیرا بسیاری از چینی ها هنوز از واکسیناسیون امتناع می ورزند. در پاسخ ، آژانس داروهای چین عموم مردم را به واکسیناسیون در آخر هفته دعوت کرد. تا به امروز گفته می شود که حدود 75 میلیون واکسن در چین واکسینه شده است و این حتی شامل دو دوز است ، به طوری که تعداد افرادی که واکسینه شده اند کمتر از 75 میلیون (AP) است.

-از طرف دیگر ، برزیل ، کشوری که اغلب “نسخه برزیلی” نامیده می شود ، در کمبود واکسن قرار دارد. به همین دلیل گفته می شود که دو کشور در حال بحث در مورد چگونگی دریافت “واکسن اضافی” از ایالات متحده هستند. دولت برزیل در توئیتر رسمی اعلام کرد که گفتگوها از 13 مارس آغاز شد و کاخ سفید هفته گذشته از طرح انتشار 4 میلیون دوز واکسن AstraZeneca به مکزیک و کانادا خبر داد. از برزیل خبری نبود. طبق برخی گزارش ها ، دولت برزیل چنین مذاکراتی را با ایالات متحده انجام نداده است. به عبارت دیگر ، توییتر دولتی جعلی بود.

-تضاد بین انگلیس و اتحادیه اروپا بر سر تهیه واکسن در حال عمیق شدن است. واکسن تولید شده توسط AstraZeneca توسط اتحادیه اروپا مسدود شده و نمی تواند وارد انگلستان شود.به همین دلیل ، انگلیس در بیانیه رسمی اتحادیه اروپا را مورد انتقاد قرار داد و اتحادیه اروپا زمینه را برای شرکتی به نام واکسن AstraZeneca برای انگلیس فراهم کرد. . او تکلیف را مکلف نکرد. اتحادیه اروپا برای جلوگیری از تحویل های فعلی این اقدام را انجام داده است ، زیرا AstraZeneca نتوانسته است وعده خود را به اتحادیه اروپا (بلومبرگ) بدهد.

-در اروپا ، به دلیل کرنش تاج ، تعداد موارد تأیید شده دوباره در حال افزایش است و به همین دلیل انتظار می رود که در کشورهای مختلف محاصره مجدداً اعمال شود. در انگلیس ، هزاران شهروند به محاصره اعتراض کردند. اعتراضات خیلی زود به خشونت کشیده و منجر به حمله به پلیس شد. به همین دلیل ، ده ها نفر دستگیر و بازداشت شدند (فاکس نیوز).

– در آلمان پیشنهادی برای تمدید محاصره تا پنج ماه به دولت ارائه شده است. این به این دلیل است که تعداد موارد تأیید شده هنوز در سطح خطرناکی است. در حال حاضر در این ماه ، دولت آلمان در شکستن محاصره محتاط بود. با این حال ، تنها نخست وزیر مرکل ابراز نگرانی کرده است که به دلیل چندین گزینه محاصره را برداشته است. از روز یکشنبه ، تعداد موارد تأیید شده در آلمان 103.9 در 100،000 بود ، و مقامات آلمانی گفتند که حداکثر 100 در 100،000 می تواند در بخش های مراقبت ویژه (رویترز) قرار گیرد.

-قسمت پلیس که از دستور دولت برای شلیک به معترضین پیروی نکرد ، به هند فرار کرد و تقاضای پناهندگی کرد. آنها گفتند تا روشن شدن کودتای میانمار نمی خواهند به وطن خود بازگردند. با این حال ، اینکه آیا دولت هند آنها را قبول می کند ، جای تردید است. طبق گفته های آنها ، پلیس میانمار دستور دستگیری ، ضرب و شتم و شکنجه معترضان را صادر کرده است. وی افزود اگر نمی تواند این دستور را رعایت کند ، راهی جز ترک کشور ندارد.

-فیلیپین ادعا کرد که بیش از 220 کشتی چینی در منطقه صخره Whitsun در آبهای سرزمینی آن ظاهر شده اند. با این حال طرف چینی اصرار دارد که این منطقه بخشی از دریای چین جنوبی است که دریای سرزمینی چین است. چین با کشورهای جنوب شرقی آسیا درگیری دارد و ادعا می کند که دریای نزدیک دریای سرزمینی آن است. طرف فیلیپینی هنوز در مورد اعتراض رسمی به این اقدام (CNBC) بحث می کند.

– آخر هفته باران شدید در سواحل شرقی استرالیا بارید و باعث شدیدترین طغیان طی 50 سال گذشته شد. به دهها هزار نفر در شب دستور تخلیه داده شد و مجبور شدند به سرعت منطقه را تخلیه کنند و هنوز حدود 4000 نفر باید تخلیه شوند. ساختمانها و همچنین راهها و سایر زیرساختها به شدت آسیب دیده اند و به همین دلیل برخی از راههای اصلی مسدود شده و یا مدارس و کارها ممنوع شده است. در اوایل سال 2020 ، به دلیل آتش سوزی های بزرگ (NBC) نیز خسارات زیادی در منطقه وارد شد.

-یک آتشفشان فوران کرد ، 6000 سال در ایسلند خاموش بود. این یک آتشفشان به نام فاگرادالس است که شروع به فوران گدازه کرده و فعالیت لرزه ای مکرر برای چندین هفته در این نزدیکی یافت شد. گفته می شود که گدازه هایی که از زمین منفجر شده اند ، دهها کیلومتر از خارج دیده می شوند و اکنون پلیس می تواند به همه شهروندان دستور دهد که از بیرون رفتن خودداری کنند ، زیرا آنها نگران فوران گاز سمی هستند (CBS)
[국제부 문가용 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *