[2.5 글로벌 이슈투데이] واکسن اوپن استرالیا ، جانسون و جانسون ، انتقاد ماکرون

[ad_1]

استرالیا اوپن ، مسابقات تنیس با سنت ها و تاریخچه ، بازیکنان از بیماران تایید شده در هتل های خود قرنطینه بیرون می آیند
جانسون و جانسون همچنین تولید واکسن ها را به پایان رسانده و نامه تأیید فوری را به سازمان غذا و دارو ارائه دادند …
ماکرون و مرکل از رسانه های اجتماعی به دلیل اخراج ترامپ به عنوان تصمیمی علیه دموکراسی انتقاد کرده اند

[보안뉴스 문가용 기자] مسابقات استرالیا اوپن یکی از مهمترین رویدادهای ورزشی در استرالیا است. با این حال ، ترک هایی در میان شهروندان ایجاد می شود که پاسخ خوبی به تاج می دهند. Johnson & Johnson تولید واکسن را به پایان رسانده و مراحل تأیید را طی می کند. س isال این است که آیا این سومین واکسنی است که در ایالات متحده تأیید شده است؟ سران کشورها در فرانسه و آلمان همچنین اخراج ترامپ از شبکه های اجتماعی را به عنوان تصمیمی علیه دموکراسی مورد انتقاد قرار داده اند.

[이미지 = utoimage]

-استرالیا ، که بخاطر پاسخ قاطع و غیرقابل انکارش به تاج ، ستایش می شود ، به دلیل مسابقات استرالیا اوپن ، یک رویداد ورزشی سنتی ، در حال شکستن است. مسابقات Open Australian استرالیا از نظر اهمیت و محبوبیت مقام اول را دارد. با این حال ، ورزشکاران و کارمندان خارج از کشور هتل را برای شرکت در این رویداد منزوی کردند و مرد تایید شده کارکنان هتل را ترک کرد و با صدایی از وی پرسید: “آیا قرنطینه ای را که مردم خود استرالیا می خواهند با بازدید کنندگان خارجی محافظت کنند ، از بین خواهید برد؟” ؟ “نیویورک تایمز شروع به ظهور کرد

-دولت کانادا ممنوعیت کشتی های تفریحی را تا فوریه 2022 تمدید کرد. بنابراین ، یک سال دیگر مسیر آلاسکا مسدود شد. از بهار گذشته ، دولت کانادا کشتی های سفر دریایی را از ترس عفونت عروق کرونر ، که قرار بود در فوریه امسال پایان یابد ، متوقف کرده است. به گفته مقامات کانادایی (وال استریت ژورنال) ، اکثر کشتی های تفریحی که به آلاسکا رفت و آمد می کنند در بنادر کانادا مستقر شده اند ، که می تواند باعث هجوم ویروس کرونا از کشورهای خارجی (به ویژه ایالات متحده) شود.

-سوئد همچنین اعلام کرده است که “گذرنامه واکسن” دیجیتالی صادر خواهد کرد. این اجازه می دهد تا کسانی که واکسیناسیون را انجام داده اند مانند گذشته برای مسافرت یا سفرهای تجاری به خارج از کشور بروند. آژانس های دولتی سوئد ، WHO و اتحادیه اروپا در این کار همکاری خواهند کرد. وزارت گفت ، این گذرنامه واکسن برای مسافرت و سایر فعالیت ها مورد نیاز است. دقیقاً مشخص نیست که وی در فعالیتهای دیگر چه مشارکت دارد (فاکس نیوز).

-واکسن کرونا برای اولین بار وارد ایران شد. 500000 دوز دارد و واکسن روسی Sputnik 5 است که در آزمایشات اخیر نتایج بالایی را کسب کرد. مقدار سفارش شده توسط ایران 5 میلیون قسمت است و انتظار می رود مقدار باقیمانده در 18 و 28 فوریه ذخیره شود. با این حال ، سازمان غذا و داروی ایران می گوید این سفارش مربوط به 2 میلیون دسته است و این نشان می دهد مشكلی در سیستم مدیریت واكسن در ایران وجود دارد. در ایالات متحده ، واکسیناسیون و توزیع به درستی مدیریت نمی شود ، بنابراین واکسیناسیون به درستی انجام نمی شود. (AP)

-جونسون و جانسون درخواست تأیید واکسن خود را از سازمان غذا و دارو درخواست کرده اند. طبق داده های اعتبار سنجی که هفته گذشته توسط جانسون و جانسون منتشر شد ، واکسن حدود 66٪ موثر است. در صورت تأیید ، سومین واکسنی است که در ایالات متحده تأیید شده است. گفته می شود جانسون و جانسون مقدمات حمل و نقل (CNBC) را به پایان رسانده اند.

– رئیس جمهور فرانسه ماکرون انتقاد کرد که آزار و اذیت ترامپ در شبکه های اجتماعی ناعادلانه است. وی به ویژه گفت كه متأسفانه تصمیم بر این شد كه ترامپ به محض از دست دادن قدرت چنین اقداماتی را انجام دهد. مشخص نیست که چنین تصمیماتی در کوتاه مدت چه تأثیری می تواند داشته باشد ، اما وی همچنین گفت که در دراز مدت ضررهای اجتماعی به دنبال خواهد داشت زیرا دموکراتیک نیست. مرکل صدراعظم آلمان نیز نگرانی های مشابهی را ابراز داشته است. در این نقشه مقاله ای با محتوای مشابه نیز منتشر می شود (https://www.boannews.com/media/view.asp؟idx=94254&kind=4&search=title&find=٪B9٪CE٪C1٪D6٪C1٪D6٪C0٪C7 ) یکی وجود داشت (Axios)

-رئیس جمهور بایدن برای اولین بار از زمان روی کار آمدن سخنرانی در برابر رهبری دیپلماتیک انجام داد. وی علاوه بر اظهارات ساده خود مبنی بر اینکه برای محافظت از منافع ملی همه تلاش خود را انجام خواهد داد ، موضع قاطع خود در قبال روسیه را نیز بیان کرد. وی گفت كه در پاسخ به تهدیدهای روسیه ، مانند حملات سایبری كه سیستم های سیاسی و مدنی آمریكا را هدف قرار می دهد ، دریغ نخواهد كرد ، در حالی كه خواستار آزادی مخالف روسیه ، نیبالنی شد. ناوال اخیراً در دادگاه (CNBC) به زندان محکوم شد.

-دولت انگلیس اختیارات پخش را که در ایستگاه پخش دولتی CGTN چین لغو می کرد لغو کرد ، این امر پس از آن کشف شد که ایستگاه پخش عملاً هیچگونه حق ویرایش ندارد. انگلیس تصمیم گرفته است که تمام محتوای پخش شده تحت کنترل CCP باشد ، بنابراین CGTN به سادگی یک توزیع کننده است ، نه یک تولید کننده محتوا. وی همچنین فاش کرد که محتوای ویرایش شده و کنترل شده توسط نهادهای سیاسی در ابتدا مجوز پخش (NPR) را دریافت نکرده اند.

-دادگاه بین المللی کیفری دومینیک اونگوان ، رهبر ارتش انقلابی اوگاندا را به اتهام تعدادی از جنایات جنگی محکوم کرد. اونگوان در سن نه سالگی ربوده شد و در کودکی زندگی می کرد و به عنوان رهبر یک گروه انقلابی ضد دولتی به نام خدایان شورشی بزرگ شد که در سال 1987 با انجام قتل های بی شمار ، آدم ربایی و ازدواج های اجباری تاسیس شد. در مجموع 61 اتهام صادق بود و به حبس ابد محکوم شد.

-دادگاه بلژیک اسدولا اسدی نماینده ویژه ایران را محكوم كرد. این به این دلیل است که آنها حمله بمبی را علیه معترضان ضد دولت در فرانسه در سال 2018 ترتیب دادند. خوشبختانه ، حمله از قبل مسدود شده بود. اکنون اسد نه تنها از تمام اختیارات دیپلماتیک سلب شده است ، بلکه 20 سال در زندان است. دولت ایران در حال حاضر متقاعد کردن ایالات متحده برای ورود مجدد به گفتگوهای هسته ای ایران در سال 2015 است و این ادعاها پذیرفته شده و آنها را در موقعیت دشواری قرار داده است. علاوه بر این ، انتظار می رود حملات تلافی جویانه تروریست های ایرانی (نیویورک تایمز) انجام شود.

گزارشگری که از حزب الله ، یک گروه نظامی مسلمان در لبنان انتقاد می کند ، کشته شده است. لاکمن اسلیم مدت هاست که مستندهای انتقادی مربوط به حزب الله را ساخته و به همین دلیل پیش بینی می کند روزی توسط حزب الله کشته شود. وی چهارشنبه شب گذشته پس از مراجعه به خانه یکی از دوستانش دیگر برنگشت ، اما خانواده ای که برای گزارش ناپدید شدن وی به پلیس مراجعه کردند گفتند که خبر مرگ او را در کلانتری شنیده اند. حزب الله سازمانی است که نفوذ شدیدی در دنیای سیاسی لبنان دارد (دیلی بیست).
[국제부 문가용 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *